Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 19:41:22
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
OÖ Jugend LM Schnellschach 2018 - U12
Darrera actualització28.10.2018 08:58:33, Creador/Darrera càrrega: Gerald Hametner
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FED
Elo
Club/Ciutat
1
Hofstadler Mario
AUT
1724
Su Bad Leonfelden
2
Hersel Richard
AUT
1467
Sv Kremsmünster
3
Hundertpfund Nikolaus
AUT
1303
Sv Hörsching
4
Jamshiri Aliyasir
AFG
1148
Su Bad Leonfelden
5
Schicho Michael
AUT
1148
Su Bad Leonfelden
6
Heimberger Markus Alexander
AUT
1103
Ask St. Valentin
7
Stiegler Paul
AUT
1077
Union Neuhofen/Krems
8
Klopf Michael
AUT
1062
Jsv U. Mühlviertel
9
Villanyi Benedek
AUT
1062
Sc Traun 67
10
Hartl Jan-Niclas
AUT
1040
Ask St. Valentin
11
Schwarz Rene
AUT
1031
Su Bad Leonfelden
12
Angerer Daniel
AUT
1030
Sv Hörsching
13
Ohler Phillipp
AUT
973
Sv Gmunden
14
Ehrenhuber Simon
AUT
907
Union Neuhofen/Krems
15
Sommerhuber Jan
AUT
907
Union Neuhofen/Krems
16
Ivojevic Maid
AUT
874
Sv Gmunden
17
Oleig Edries
SYR
835
vereinslos
18
Reitinger Florian
AUT
823
Sk Taufkirchen/Pram
19
Biedermann Clemens
AUT
800
vereinslos
20
Bruckschlögl Alexander
AUT
800
Askö Bad Goisern
21
Huschka Leon
AUT
800
Ask St. Valentin
22
Roitinger David
AUT
800
Sv Hofkirchen
23
Wolfsgruber David
AUT
800
Sv Gmunden
24
Wurdinger Paul
AUT
800
Ask St. Valentin
25
Kastner Thomas
AUT
0
vereinslos
26
Landlinger Paul
AUT
0
vereinslos
27
Niederhauser Hannes
GER
0
vereinslos
28
Niederhauser Max
GER
0
vereinslos
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió