Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 05:55:35
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
15th Fehervar Bollhoff Kupa Open 2018 B group 197837 Szekesfehervar
Zadnja izmjena23.10.2018 12:52:23, Creator/Last Upload: Hungarian Chess-Federation licence 11
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Krizsany Laszlo Sr.
712108
HUN
1859
Kőbánya SC
2
Szunyogh Istvan
736953
HUN
1851
Sárosdi SE
3
Rabovszky Gyorgy
702560
HUN
1827
Honvéd ASE
4
Lodi Laszlo
709123
HUN
1817
DECS 1990 KSE
5
Nagy Lajos
726729
HUN
1800
ASE Paks
6
Tvarusko Laszlo
722103
HUN
1739
Fehérvár SE
7
Varga Boldizsar
780634
HUN
1701
MTK
8
Fodor Arpad
783781
HUN
1594
Kelet-Balatoni SE
9
Domonkos Jozsef
734241
HUN
1574
Ezüst Huszár SE
10
Szegedy Matyas
1267698
HUN
1567
Debreceni SIE
11
Toth Jozsef
741590
HUN
1560
Fehérvár SE
12
Vavro Lajos
790605
HUN
1531
Sárosdi SE
13
Panda Barnabas
799556
HUN
1523
Tóth László SE
14
Laszlo Balazs
787400
HUN
1501
Kisbér-Ászár SE
15
Csernyik Mark
797030
HUN
1491
Kőbánya SC
16
Buri Kata
789518
HUN
1462
Zöldliget DSE
17
Pasti Zsombor
799173
HUN
1426
Zöldliget DSE
18
Fekete Csaba
17001560
HUN
1404
Fehérvár SE
19
Gyurika Roland
793272
HUN
1366
Lövői SE
20
Palczert Hajnalka
782297
HUN
1359
Barcza SC
21
Bakos Adam Tamas
791105
HUN
1351
Tóth László SE
22
Somos Mate
793841
HUN
1325
Fehérvár SE
23
Frank Marcell
787485
HUN
1314
Koppány SE
24
Frank Benedek
787531
HUN
1305
Koppány SE
25
Sarok Peter Jr.
787795
HUN
1294
Móri SE
26
Molnar Kiara
17000777
HUN
1290
Kiralysakk SE
27
Stipta Roza Rebeka
17000580
HUN
1289
Lövői SE
28
Kerekes Laszlo Fulop
17002567
HUN
1287
Zöldliget DSE
29
Toth Lili
17000084
HUN
1282
Nagykáta SE
30
Hollosi Tibor
766038
HUN
1281
Fehérvár SE
31
Toth Barnabas
790540
HUN
1280
Tapolca VSE
32
Erdelyi Lorant
17005116
HUN
1263
Koppány SE
33
Erdelyi Borisz
792500
HUN
1262
Koppány SE
34
Kobol Kitti
797936
HUN
1252
Bástya Dváros
35
Farkas Virag
797260
HUN
1242
Fehér Ló SE
36
Buczko Abel
17002575
HUN
1123
Zöldliget DSE
37
Toth Timea
787680
HUN
1123
Barcza SC
38
Berla Zoltan Mate
17003318
HUN
1117
ART3FSE
39
Kenyo Zsofia
17000041
HUN
1101
Nagykáta SE
40
Biro Gyorgy Andras
796549
HUN
1095
Tóth László SE
41
Papp David Peter
17004748
HUN
1089
Péti MTE
42
Matyassy Lazar
17005167
HUN
1086
Barcza SC
43
Bognar Ferenc Mate
17004756
HUN
0
Péti MTE
44
Kiss Inez
17004306
HUN
0
MTK
45
Kun Balazs
17004829
HUN
0
Kelet-Balatoni SE
46
Molnar Dalma Reka
17003873
HUN
0
Zöldliget DSE
47
Oros Rajmund
17006481
HUN
0
Fehérvár SE
48
Puer Zoltan
782742
HUN
0
Fehérvár SE
49
Szonyi Bence
17003628
HUN
0
Fehérvár SE
50
Toth Fanni
17000076
HUN
0
Nagykáta SE
51
Tothi Viktoria
787540
HUN
0
Koppány SE
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use