Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

European Youth Chess Championship Batumi 2010 - Boys Under 8

Ostatnia aktualizacja strony29.09.2010 07:16:37, Creator/Last Upload: stefan.hellweger

Informacje o zawodniku pol

pol
SNrNazwiskoRgFed123456789PktM-sceGroup
15Koziol Kamil1714POL1½1½011106,08Boys U10
16Grela Kacper1698POL1101½1½½16,55Boys U10
17Nowicki Bartosz2068POL1½1½01½1½6,012Boys U14
39Eggink Ryszard1925POL10½11½½004,541Boys U14
47Eggink Mateusz1861POL10½1½½1½05,026Boys U14
6Krzyzanowski Marcin2356POL½1½0101116,011Boys U16
7Wieczorek Oskar2353POL11½0½10004,035Boys U16
16FMKolosowski Mateusz2342POL1100½1½116,05Boys U18
3Kiolbasa Oliwia1595POL01½11111½7,01Girls U10
4Parol Pola1562POL1010½11004,527Girls U10
17Kaniewska Emilia1726POL0½011010½4,046Girls U12
18Dadello Aleksandra1722POL101011½½05,026Girls U12
4WFMLach Aleksandra2206POL1111001½½6,04Girls U16
12WCMLeks Maria2052POL01011100½4,527Girls U16
4WFMKulon Klaudia2196POL11011101½6,52Girls U18
6WFMAdamowicz Katarzyna2147POL0½11001115,59Girls U18

Results of the last round for pol

RdSzachNr NazwiskoPkt WynikPkt Nazwisko Nr
919
Gazik Viktor 1 - 06 Koziol Kamil
15
9616
Grela Kacper 1 - 0 Babukhadia Levan
28
9417
Nowicki Bartosz ½ - ½ Oganian Miran
11
91115
Babazade Javidan Elnur5 1 - 05 Eggink Mateusz
47
91639
Eggink Ryszard 0 - 1 Vatinyan Gor
36
9839
Pluzyan Aram5 0 - 15 Krzyzanowski Marcin
6
91356
Mammadov Mehdi Namiq4 1 - 04 Wieczorek Oskar
7
9425
Rzayev Bahruz Iqbal5 0 - 15 FMKolosowski Mateusz
16
9123
Jibuti Nata ½ - ½ Kiolbasa Oliwia
3
9938
Onur Cigdem 1 - 0 Parol Pola
4
9918
Dadello Aleksandra5 0 - 15 Ghukasyan Siranush
14
92017
Kaniewska Emilia ½ - ½ Pipia Meri
56
939
Khalafova Narmin Ilgar ½ - ½ WFMLach Aleksandra
4
91222
Schaefer Daniela4 ½ - ½4 WCMLeks Maria
12
914
WFMKulon Klaudia6 ½ - ½6 WIMKazimova Narmin Nizami
2
946
WFMAdamowicz Katarzyna 1 - 05 WFMSemenova Elena
7

Dane zawodnika pol

RdSNrNazwiskoRgFedPktWyn.
Koziol Kamil 1714 POL Rp:1469 Pkt 6,0
154Kuridze Mishiko0GEO5,0w 1
270Stabulnieks Klavs0LAT5,0s ½
336Chesterkine Vassili0FRA4,5w 1
428Babukhadia Levan0GEO5,5s ½
54Maltsev Leonid1869UKR7,0w 0
647Karimzada Mahammad Vaqif0AZE4,5s 1
724Akhvlediani Irakli0GEO5,0w 1
832Bolukbasi Bora0TUR5,0s 1
99Gazik Viktor1825SVK8,5s 0
Grela Kacper 1698 POL Rp:1670 Pkt 6,5
155Kuzmin Denis0UKR3,0s 1
265Sadikhli Aslan0AZE4,5w 1
34Maltsev Leonid1869UKR7,0w 0
478Zarginava Omar0GEO5,0s 1
51Sarana Alexey1981RUS7,0s ½
643Imanov Asim Mirasim0AZE4,0w 1
73Martirosyan Hayk1927ARM6,5s ½
811Trubchaninov Timur1757RUS6,5w ½
928Babukhadia Levan0GEO5,5w 1
Nowicki Bartosz 2068 POL Rp:2106 Pkt 6,0
158Berdzenadze Nikoloz1717GEO4,0w 1
243Aghajanyan Arsen1905ARM4,5s ½
334Terzi Alexei1949BLR4,5w 1
41Bortnik Alexandr2302UKR7,5w ½
512Mikaelyan Arman2125ARM6,5s 0
652Tsomaia Rati1788GEO3,5s 1
728Kumsiashvili Nikoloz1988GEO6,0w ½
841Benidze Gigla1918GEO4,5s 1
911Oganian Miran2133RUS6,0w ½
Eggink Ryszard 1925 POL Rp:1871 Pkt 4,5
180Solomonidze Giorgi0GEO4,0w 1
216Dastan Batuhan2087TUR6,0s 0
354Mravic Filip1777CRO4,0w ½
460Gadimbayli Goshgar Azar1694AZE4,0s 1
510Izzat Kanan Azar2139AZE5,5w 1
626Avetisian Tigran1991UKR4,5s ½
724Bayramov Elvin Shamil2006AZE4,5w ½
822Arat Ufuk Sezen2007TUR5,5s 0
936Vatinyan Gor1941UKR5,5w 0
Eggink Mateusz 1861 POL Rp:2129 Pkt 5,0
16Rindlisbacher Lars2190SUI5,5w 1
220Daskalov Dimitar2021BUL5,5s 0
38Lampert Jonas2161GER4,5w ½
418Zaynutdinov Iskander2045RUS5,0s 1
514Pirverdiyev Aqil Kamran2109AZE5,0w ½
610Izzat Kanan Azar2139AZE5,5s ½
721Haman Jakub2010CZE5,0s 1
823Papadopoulos Panayotis2007GRE5,5w ½
915Babazade Javidan Elnur2091AZE6,0s 0
Krzyzanowski Marcin 2356 POL Rp:2222 Pkt 6,0
136Orujov Shujaat Ismiali2098AZE4,5s ½
260Toronjadze Robert1633GEO3,5w 1
317Shahinyan David2257ARM6,5s ½
423Iskandarov Misratdin Mehdi2181AZE5,0w 0
532Apresyan Zohrak2109ARM4,0s 1
619Lortkipanidze Nodar2239GEO5,5w 0
735Kazakos Emmanouil2105GRE4,0s 1
825Rindlisbacher Jan2164SUI5,0w 1
939Pluzyan Aram2089ARM5,0s 1
Wieczorek Oskar 2353 POL Rp:2133 Pkt 4,0
137Rustamzada Dargah Ahmad2093AZE4,0w 1
221Givon Asaf2220ISR5,0s 1
316Gabuzyan Hovhannes2261ARM6,0w ½
412FMDanilenko Dmitriy2307UKR6,5w 0
529FMKigel Dmytro2131UKR5,0s ½
623Iskandarov Misratdin Mehdi2181AZE5,0w 1
710FMKovalev Vladislav2328BLR6,5s 0
820FMPasiev Rakhim2229RUS5,5w 0
956Mammadov Mehdi Namiq1832AZE5,0s 0
FM Kolosowski Mateusz 2342 POL Rp:2374 Pkt 6,0
137Pipia Beka1993GEO3,5s 1
24IMKrejci Jan2454CZE5,0s 1
32GMDurarbeyli Vasif2495AZE8,0w 0
45IMPopilski Gil2454ISR5,5w 0
528Tamazyan Haik2151ARM5,0s ½
638Talmazan Oleg1884MDA4,5w 1
726Demac Elias2226NOR5,0s ½
815Bazeev German2348RUS4,5w 1
925Rzayev Bahruz Iqbal2235AZE5,0s 1
Kiolbasa Oliwia 1595 POL Rp:1456 Pkt 7,0
130Kostava Elene0GEO5,5s 0
234Mustafazada Nigar0AZE4,5w 1
332Margvelashvili Gvantsa0GEO5,0s ½
435Mutlu Beste0TUR5,0w 1
522Ivanyan Ani0ARM5,5s 1
66Jalaghonia Nino1528GEO7,0w 1
711Blacayeva Khanim0AZE6,5s 1
816Erece Ece Alkim0TUR5,5w 1
923Jibuti Nata0GEO7,0s ½
Parol Pola 1562 POL Rp:1200 Pkt 4,5
131Maharramli Jale0AZE4,0w 1
229Koridze Lile0GEO4,5s 0
333Mirianashvili Nino0GEO3,5w 1
423Jibuti Nata0GEO7,0s 0
543Safarova Aytan0AZE5,5w ½
645Sanikidze Salome0GEO3,0s 1
741Rerabkova Eliska0CZE3,5w 1
811Blacayeva Khanim0AZE6,5w 0
938Onur Cigdem0TUR5,5s 0
Kaniewska Emilia 1726 POL Rp:1277 Pkt 4,0
146Gumberidze Nino0GEO5,0w 0
248Jecova Marina0MDA2,0s ½
359Shahbazyan Hasmik0ARM5,0w 0
430Kyrkjebo Hanna B1526NOR4,0s 1
554Militonyan Hermine0ARM4,0w 1
632Sapanadze Elene1492GEO5,5s 0
740Chkhaidze Ana0GEO2,5w 1
820Ciungan Diana-Alexandra1663ROU4,0s 0
956Pipia Meri0GEO4,0w ½
Dadello Aleksandra 1722 POL Rp:1482 Pkt 5,0
147Ivekovic Zvjezdana0CRO3,0s 1
258Sergeeva Petrova Boryana0BUL4,5w 0
332Sapanadze Elene1492GEO5,5w 1
459Shahbazyan Hasmik0ARM5,0s 0
550Kekelidze Keti0GEO4,0w 1
656Pipia Meri0GEO4,0s 1
712Mammadova Narmin Fazahir1787AZE6,5w ½
85Batrak Alexandra1892RUS6,0s ½
914Ghukasyan Siranush1779ARM6,0w 0
WFM Lach Aleksandra 2206 POL Rp:2197 Pkt 6,0
127Ivekovic Tihana1874CRO5,0s 1
220Unapkoshvili Nani1974GEO4,0w 1
313Aflalo Sophie2051FRA5,0s 1
47WFMBea Boglarka2109HUN6,0w 1
52WIMDanelia Mariam2213GEO7,5s 0
61WIMArabidze Meri2288GEO7,5w 0
711Imeeva Aisa2059RUS4,5s 1
818Revo Tatiana1988BLR6,0w ½
99Khalafova Narmin Ilgar2092AZE6,0s ½
WCM Leks Maria 2052 POL Rp:1836 Pkt 4,5
135Yashchenko Olena1762UKR3,5s 0
237Kukic Lora1740CRO4,5w 1
338Trapaidze Lizi1676GEO3,5s 0
436Madoyan Iolanta1754GEO3,0w 1
528Grigoryan Julieta1873ARM4,5s 1
620Unapkoshvili Nani1974GEO4,0w 1
718Revo Tatiana1988BLR6,0s 0
831Usoltseva Polina1822UKR5,0w 0
922Schaefer Daniela1935GER4,5s ½
WFM Kulon Klaudia 2196 POL Rp:2276 Pkt 6,5
120Mammadova Aysel Alishiraz1965AZE4,5s 1
222Torosyan Lusine1945ARM3,5w 1
39WFMMotycakova Monika2072SVK5,0s 0
43WFMOlsarova Karolina2203CZE5,5w 1
515Rizhamadze Patman2018GEO5,5s 1
61WIMTsatsalashvili Keti2266GEO7,0w 1
75WIMAbdulla Khayala Mardan2193AZE6,5s 0
810WFMGorozhankina Julia2069RUS5,5w 1
92WIMKazimova Narmin Nizami2260AZE6,5w ½
WFM Adamowicz Katarzyna 2147 POL Rp:2073 Pkt 5,5
122Torosyan Lusine1945ARM3,5s 0
220Mammadova Aysel Alishiraz1965AZE4,5w ½
321Ugulava Lela1960GEO4,5s 1
424Messam-Sparks Lateefah1928ENG4,0w 1
52WIMKazimova Narmin Nizami2260AZE6,5w 0
614Fur Katinka2019HUN4,5s 0
729Sulamanidze Mariam1831GEO3,5w 1
826Tevzadze Mariam1895GEO4,0s 1
97WFMSemenova Elena2135RUS5,0w 1
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use