V Sunway Sitges International Chess Festival - Group B

OrganitzadorHotel Sunway Playa Golf & Spa de Sitges i Penya d’Escacs Casino Prado Suburense
FederacióEspanya ( ESP )
Director del torneigFrancesc Gonzalez Alonso (2227290)
Àrbitre principalIA Eduardo Lopez Rodríguez (22225501)
Deputy ArbiterIA Francisco Pizarro Soza (3408299)
ÀrbitreIA Francisco Pizarro Soza (3408299)
Control de temps90 min/40 moves + 30 min, + 30 sec per move from the first move
SeuSitges (Barcelona)
Rating calculationEloN, FIDE
Data2018/12/14 Al 2018/12/22
Mitjana d'Elo1691
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització10.12.2018 22:07:47, Creador/Darrera càrrega: lópez rodríguez, eduardo

Selecció del torneigGroup A, Group B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipALG, ARG, ARM, AUT, BEL, BIH, BLR, BOL, BUL, CAN, CHI, CHN, COL, CRC, EGY, ENG, ESP, EST, FRA, GEO, GER, GRE, HON, HUN, IND, IRL, ITA, KAZ, KSA, LBA, NED, NGR, NOR, PER, POR, ROU, RSA, RUS, SCO, SGP, SLO, SRB, SUI, SWE, TUR, UKR, USA, VEN, WLS
Overview for groupsA, B, C
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomFideIDFEDFIDEEloNSexeTipusGrClub/Ciutat
1
Olivera Gutierrez Albert2230070ESP19912011Cat
2
Pedashenko Anatoly4191943RUS19850
3
Saheb Kamel7901364ALG19850
4
Westerweele Henrik1013319NED19790H
5
Garcia Ruiz Adrian22288112ESP19771999C.E. Jake
6
Gil Vega Marcel24583391ESP19771996C. E. Gramenet
7
Vallbona Domingo Joan2291487ESP1969199965Tres Peons
8
Knipfer Andreas12981621GER19620H
9
Salvany Rius Joaquim2283212ESP19601918Cat
10
Holliman Bob2031752USA19570H
11
Cano Sevilla Ivan32043546ESP19451943AC.E. Barcelona - Uga
12
Lobato Lavin Alvaro2212005ESP19361961HAMadrid
13
AGMShubham Shukla25061623IND19330A
14
Goris Ton1003526NED1929065HA
15
Nagy-Elek Tamas1255487ROU19290ACss Odorheiu Secuiesc
16
Magallanes Gustavo143502ARG19261930APeón Doblado
17
Cemborain Oricain Alfonso2274345ESP19211929ANav
18
Pellicer Roncero Nestor22214119ESP19181879HACat
19
Vargas Drechsler Carlos2215993ESP19171958AC.E. Tres Peons
20
Walter Travella German2221900ESP19171920ACentro Aragones De Barcelona
21
Amellal Sofiane Anis7902581ALG19160A
22
Rincon Carrillo Ricardo4401786COL19131936AMad
23
Riekenbrauk Joerg4693264GER19120A
24
Martinez Liria Pedro22236210ESP19070AC.E. Castelldefels
25
Repiso Alvarez Jorge22244000ESP18981930ACat
26
Delgadillo Torrico Felipe2283417ESP18951913AL'espiga De Les Corts
27
Parayre Soguero Jordi2223228ESP18921905ACat
28
Borrellas Comellas Josep2209993ESP1891188265AC.E. Vilafranca
29
Low Ethan2618680CAN18850A
30
Wlogalski Olivier208353BEL18720A
31
Dahlgren James Allen22256873ESP18621825AGal
32
Pla Carulla Joaquim24537306ESP18511817AC.E. Olesa
33
Ritter Aguilar Jordi2250942ESP1846185065ACentre D'esports Agustí
34
Goormachtigh Laurens254940BEL18400HARotorua Roaring Knights C.C
35
Martos Martin Josep Angel24583693ESP18311872AL'Espiga de les Corts
36
Taylor Robert Graham1800841WLS1831065AMalpas
37
Kopischke Maik24628115GER18250HASchachclub Zugzwang 95
38
Marin Aso Jose Luis24537594ESP18241874AC. A. Alcalá De Henares
39
Parker Keith444596ENG18210AMuswell Hill
40
Peredo Claros Luis Gabriel3306330BOL18130ACasino Prado Suburense
41
Carulla Pons Carlos24571768ESP1811188865AC.E. Viladecans
42
Palacios Pena Gerardo22236236ESP18101820AC.E. Unió Coral Sant Feliu
43
Haisma Henk1038486NED18070H65A
44
Jenny Gerald1306936SUI1807065HAClub De Ajedrez De Fribourg
45
Corbacho Chaves Oscar24587796ESP18031820AClub De Ajedrez Magic
46
Grau Ferrer Carles2226731ESP17961834ACat
47
Batista Perez Carlos2261332ESP17960B
48
Fabregat Planella Joaquim24507512ESP17881761BCasino Prado Suburense
49
Costa Trave Jaume2221632ESP17711789BGranollers-Canovelles
50
Martos Amiguet Valentina24509698ESP17651780wBC.E. Peona i Peó
51
Luco Manubens Daniel22282114ESP17651771BCat
52
Garcia Punzano Josep Lluis32093764ESP17591773HBCat
53
AIMJagadeesh Balakrishnan5817650SGP17500B
54
May Freixa Josep22241604ESP17491764HBCollblanc C.E.
55
Castells Pagan Raul2258188ESP17451775BC.E. Castelldefels
56
Tardio Fran Emilio2222116ESP1736174265BClub d'Escacs tres peons
57
Ribon Calabia Mariano22250034ESP17261794BCentre De Cultura Es Castell
58
Alem Ali Hussain21500088KSA17190BThe Ghosts
59
Al Dosari Naif21504482KSA17030BThe Ghosts
60
Blanco Esquena Ramon22200746ESP16881732CCat
61
Espinosa Cancino Monica22253025SCO16870wCUniversity Of Glasgow Chess Club
62
Lohia Sohum5819369ENG1686010C
63
Mila Camps Abel54522226ESP16801686CPenya d'Escacs Ribes
64
Contreras Fernandez Joan2292831ESP16711672CC.E. Vilafranca
65
Clanchet Olle Josep2264358ESP16541681HCC.E. Martorell
66
Goris-Schouwstra Adry1012746NED16450w65HCB.S.V
67
Ni Mhuireagain Eibhia2505665IRL16450wCThe Ross Chess Club
68
Chatton Jean-Bernard1306847SUI1643065HCClub De Ajedrez De Fribourg
69
Caixal Pique Jordi22238581ESP16361625CSelva Del Camp
70
Vadillo Torre Ismael876798ITA16160C
71
Orti Boix Miguel2262304ESP1589159665HCCat
72
Mollard Pascal1316583SUI15870HCClub De Ajedrez De Fribourg
73
Henderson Franklin Matthew32096593ESP15841498HCAjedrez Metro Club Marbella
74
Ortiz Padro Pol24594040ESP1572150410CC.E. Tres Peons
75
Membrives Pino Didac54537142ESP15610CC.E. El Prat
76
Al Mansour Abdulziz21507996KSA15490CThe Ghosts
77
Varsha Ramesh45010900IND15410wCChess Gurukul
78
Lopez Arjona Emilio32028148ESP15351537CC.E. Castellet
79
Creixell Bermudo Robert32086563ESP15351470CAteneu Igualadí
80
Empez Garcia Manuel22200770ESP1532148865CCasino Prado Suburense
81
Vidal Moll Francesc24566926ESP1526153865HCCat
82
Luco Perez Bernat32050879ESP15131477CIgualada C.E
83
Molina Taberner Jordi2202972ESP15010CC.E. Tres Peons
84
Febrero Perez Lluis2281627ESP1488149065CC.E. Comtal
85
Murray Sam2508958IRL14830CGonzaga
86
Al Mutlaq Ibrahim A21504610KSA14790CThe Ghosts
87
AIMVishal Choudary B46660852IND1476012CMastermind Chess Academy
88
Stanghelle Anders1515489NOR1472065C
89
Isaksson Philip1728520SWE1459012HC
90
Pifarre Gene Joan Baptista24594628ESP1456142065CTres Peons
91
AFMBarguer Alexey13519697BLR14350HC
92
Isaksson Max1728512SWE1409012HC
93
AIMStroup James Howard2076918USA1394065HC
94
Anirudh Daga25697013IND1356010C
95
Minko Uliana24128465RUS13030wCShkola Botvinnika
96
Oliver Romero Jordi54562058ESP12921360CCastellar Del Valles C.E.
97
Membrives Cano Diego54537134ESP1292065CC.E. El Prat
98
Tastambekov Arsen13726439KAZ1271010CCentral Chess Club
99
Bolat Inayat13733125KAZ1262010CCentral Chess Club
100
Tateo Ida2090716USA12060wHCTres Peons
101
Tarini Jagadeesh5824990SGP10440w10C
102
Arpaci Mutlu1042564NED00C
103
Bolat Ikhsan13741322KAZ0010CCentral Chess Club
104
Lenhardt EwaldESP00CPenya D'escacs Casino Prado Suburen