N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

Hoogeveen 2018 Amateur 1 (middag)

De pagina werd het laatst gewijzigd op27.10.2018 18:57:59, Creator/Last Upload: fpi

Paringen/Resultaten

8. Ronde op 2018/10/27 om 14:00

Bo.No.NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtgNo.
125Ypma Jord17916 ½ - ½ Vasse Albert185711
27Mol Christiaan1925 1 - 0 Weverling Ferry182519
323Baars Gerard17955 0 - 15 Lootsma Jan19962
43Ebels Theo19905 1 - 05 Hadderingh Thale178826
534Burgers Gerard17415 0 - 15 Struik Marcel19326
612Karsdorp Nico18545 ½ - ½5 De Winter Arthur163052
720Van Popta Hette18235 0 - 15 Hofstra Tijmen165748
824De Jonge Edwin1792 0 - 1 Stavast Dick20631
965Klaren Oscar1528 0 - 1 Jutba Alvin19644
108Kunnen Ruurd1909 1 - 0 Schoor Carl177329
1133De Boer Ger1757 ½ - ½4 In T Veld Rene183217
125Reinders Joan19494 0 - 14 Van Der Graaf Jaap172436
1366De Boer Sake Jan15264 0 - 14 Van Kesteren Stef185113
1418Klapwijk Leo18254 0 - 14 Martinez Sara160056
1537Waardenburg Marlinde17224 1 - 04 Seijen Henk181121
1639De Lange Gerard17184 ½ - ½4 Koedijk Klaas Jan180522
1727Van Der Schaaf Tristan17814 0 - 14 Benninga Mark171140
1841Basa Manasvita17084 ½ - ½4 Land Marc177828
1945Takkebos Michiel16894 0 - 14 Pompstra Henk176931
2030Van Eijk Siem1772 1 - 0 De Hoogh Andre043
2154Pelt Hans1629 ½ - ½ Spaans Leo176832
2235Winkel Ruud1738 0 - 1 Van Foreest Nanne158758
2363Kruisselbrink Jan1548 0 - 1 Schol-Grin Anneke172138
2464Van Der Hagen Stephan1536 0 - 1 Kappelhof Walther170242
2544Boer Jan16933 ½ - ½ Van Mulken Nanning158160
2668Hassing Bert14993 ½ - ½3 Snuverink Marc18879
2710De Goede Freek18823 0 - 13 Oord Jan147670
2849Van De Mheen Steven16543 0 - 13 Kosse Lukas155262
2950Van Der Pol Theo16503 ½ - ½3 Molanus Florian142873
3051Adema Marrit16423 1 - 03 Rellum Theo142574
3155Buettgenbach Uwe Eugen16213 0 - 13 Koene Noël80090
3257Cordes Jule15883 1 - 03 Roodhuijzen Ad133977
3346Elgersma Hanneke1673 1 - 0 Brinkhuis Wim147969
3447Van Dongen Rob1673 ½ - ½ Dullaart Finn136175
3553Gorobets Kostiantyn1630 1 - 0 Sloof Koen102587
3661Molanus Lennart1579 ½ - ½ Jansma Dennis146871
3778Minko Uliana13042 0 - 1 De Vries Wim135776
3879De Lange Marieke12792 ½ - ½2 Molenveld Hans123682
3983Van Schajik Nico12362 0 - 12 Wieggers Wouter125980
4084Hofstra Remmelt11882 0 - 12 Molanus Eva124581
4185Jansma Robbin1130 0 - 1 Hofstra Tetske107486
4272Boog Stef14291 1 - 01 Bottema Mila80089
4388Kremers Henk0½ 1 bye
4414Bleekveld Jaap18503 0 niet ingedeeld
4515Martinez Anna1846 0 niet ingedeeld
4616Schol Jan1838 0 niet ingedeeld
4759Zilverberg Paul1584 0 niet ingedeeld
4867Netten Remy1506 0 niet ingedeeld