Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech do 10 let 2018

Poslední aktualizace18.11.2018 12:54:20, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgpohlavíKlub/Místo
1Juhaňák Daniel23718765CZE1556Unichess
2Síleš Jan23715405CZE1472Klub šachistů Říčany 1925
3Barták Josef23712252CZE1457ŠK Řevnice
4Veverka Vladimír23716568CZE1420ŠK Most
5Hrbek Jáchym23709138CZE1406Šachy Štěpán
6Garabik Marek23717742CZE1372Šachová akademie VŠTE, z.s.
7Zelba Lukáš23717874CZE1361ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
8Tichý Tomáš23715430CZE1335TJ Bohemians Praha
9Maršík Ondřej23718358CZE1316TJ Desko Liberec
10Váňa Jan23726016CZE1284ŠK Tachov
11Stein MichaelCZE1279Šachová škola STAMAT, z.s.
12Chernyy Andrey23723785CZE1250ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar
13Procházka MatějCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
14Švarc Kryštof23704152CZE1250Sokol Buštěhrad
15Pešta MilanCZE1248TJ Kavalier Sázava z.s.
16Bělaška Václav23726881CZE1239TJ Desko Liberec
17Bukvaj Martin23718137CZE1230ŠK Sokol Klatovy
18Krautschneider Daniel Jan23726008CZE1227Region Panda, z.s.
19Svoboda Ondřej23717262CZE1220ŠŠPM Lipky HK
20Andrle Filip23718749CZE1214TJ Kobylisy
21Langmaier Michal23727705CZE1199TJ Kralupy nad Vltavou
22Hrdlička Jan23722363CZE1192Šachový spolek Železné hory
23Starý Vojtěch399817CZE11922222 ŠK Polabiny, z.s.
24Dušánek Michal23721022CZE1172Region Panda, z.s.
25Švadlenka Dominik23716258CZE1170TJ Kobylisy
26Marek MarcelCZE1134Šachy Povrly
27Kučina OndřejCZE1114Šachový klub Frýdlant, z.s.
28Svrchokrylová Ludmila23725877CZE1110wŠACHklub Tábor z.s.
29Bernáth JakubCZE1107TJ Kavalier Sázava z.s.
30Mastný Leonard23703865CZE1106SK Petřín Plzeň
31Ocelák DavidCZE1103ŠK JOLY Lysá nad Labem
32Fuka Vojtěch23720760CZE1100Sokol Tábor
33Nechvátalová Eva23724897CZE1100wŠachová akademie VŠTE, z.s.
34Zmek Jaroslav23720131CZE1100TJ CHS Chotěboř
35Štědrová JolanaCZE1100wTJ Kavalier Sázava z.s.
36Vilášek Martin23718200CZE1098ŠK Sokol Klatovy
37Reschelová AnnaCZE1091wŠK DDM Třebechovice pod Orebem
38Hůlka Vít23726890CZE1081ŠK Česká Lípa
39Martirosyan David23714980CZE1078ŠK Dopravní podnik Praha
40Fořt HugoCZE1075Šachový klub Lípa, z.s.
41Hála Matěj23725834CZE1073ŠACHklub Tábor z.s.
42Grešl Roman23721464CZE1069ŠK Libštát
43Jun Rostislav23719524CZE1069TJ CHS Chotěboř
44Kohm Patrik23725710CZE1066Šachový klub Velvary
45Žilavá Lucie23715669CZE1066wŠACHklub Tábor z.s.
46Bojtár Martin23722975CZE1053TJ Sokol Údlice
47Bukvaj Jan23718129CZE1045ŠK Sokol Klatovy
48Kodetová Adriana23703733CZE1014wŠK Karlovy Vary
49Slívová Linda23709294CZE1002wŠK Teplice
50Beranová MartaCZE1000wSokol Bakov nad Jizerou
51Hastrman Vojtěch23725842CZE1000ŠACHklub Tábor z.s.
52Huja Lukáš23721537CZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem
53Labik Adam23717769CZE1000QCC České Budějovice
54Lesage DavidCZE1000ŠK Česká Lípa
55Sedláček MatějCZE1000ŠK Česká Lípa