Mistrovství Čech do 8 let 2018

Poslední aktualizace13.11.2018 18:17:43 / Page cached 16.11.2018 18:15:33 30min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeHD8, HD10, Open
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgpohlavíKlub/Místo
1Bouška Jiří23722223CZE1437ŠO Hlinsko
2Kroulík Václav23725478CZE1425Region Panda, z.s.
3Švadlenka Michal23717068CZE1313TJ Kobylisy
4Komárek Tobiáš23726970CZE1264ŠK Svitavy
5Maco MichalCZE1173TJ Slovan Varnsdorf z.s.
6Mruškovič Ondřej23725729CZE1141Šachový klub Zdice
7Ocelák LukášCZE1137ŠK JOLY Lysá nad Labem
8Mrázek ŠtěpánCZE1100DDM Symfonie Poděbrady
9Janoušková Eliška23715553CZE1073wŠK Líně
10Marešová DenisaCZE1071wŠK 64 Plzeň
11Sochor AntonínCZE1057ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
12Day Sophia Olivia23726709CZE1054wUnichess
13Nová Anežka23727144CZE1028wŠK Sokol Klatovy
14Suchý DavidCZE1016ŠK 64 Plzeň
15Frantsev IegorCZE10011. Novoborský ŠK
16Bára Jan23716150CZE1000ŠK Dopravní podnik Praha
17Holečková EmaCZE1000wŠŠPM Lipky HK
18Holubář Roman23726962CZE1000ŠŠPM Lipky HK
19Husová AdinaCZE1000wUnichess
20Kroulík Štěpán23725460CZE1000Region Panda, z.s.
21Luka ZdeněkCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
22Mikulka Martin MichaelCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem
23Očenášová Lucie23721715CZE1000wŠK Teplice
24Reschel JosefCZE1000ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
25Sboev KirillCZE1000ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar
26Sehnoutka VítCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
27Veverka Max23725885CZE1000Sokol Tábor
28Šott MichalCZE1000ŠK Líně
29Mojžíšová BarboraCZE0Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
30Nguyen Ta XuanCZE04. ZŠ Most
31Novák KryštofCZE0TJ Bohemians Praha
32Pech MatyášCZE0ZŠ Vodičkova Praha
33Stehlík RudolfCZE0ŠK 64 Plzeň
34Tichý JanCZE0TJ Bohemians Praha
35Zelba JosefCZE0ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
36Zrůst LukášCZE0ŠK Spartak Chodov
37Šereda AdamCZE0TJ Bohemians Praha
38Špírková HelenaCZE0wŠK Česká Lípa