Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 14:10:35
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Hjem
Turneringsdatabase
Østrigsk mester
Fotos
FAQ / OSS
Online tilmelding
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:
4th Rapid Chess Tournament MARITSA CUP Tsaratsovo, 14.10.2018
Sidst opdateret 14.10.2018 15:13:50, Oprettet af/Sidste upload: 2902559 Polendakova,Iliana IA C
Søg efter spiller
Søg
Start rangliste
Nr.
Navn
FideID
FED
RatI
RatN
køn
Typ
1
GM
Delchev Aleksander
2900394
FID
2605
2568
2
IM
Pantev Veselin
2901390
FID
2395
2445
3
IM
Panbukchian Valentin
2900637
FID
2384
2333
S60
4
WGM
Nikolova Adriana
2908689
FID
2276
2301
w
5
IM
Marholev Dimitar
2901340
FID
2220
2374
6
Ivelinov Hristo
2904039
FID
2208
2314
7
Kolev Ivan
2906740
FID
2098
2095
8
WFM
Radeva Viktoria
2915405
FID
2024
1985
w
9
Mitev Miroslav
2913348
FID
1979
1942
10
Boev Viktor
2917769
FID
1852
1825
11
AIM
Kochiev Ivan
2917890
FID
1798
1806
12
Kichukov Milko
2917882
FID
1735
1824
S60
13
Shalamanov Vladimir
2917998
FID
1728
1779
14
Mehmed Elif
2921103
FID
1724
1739
w
U14
15
Petrov Valeriy
2935244
FID
1669
1748
16
Darakchiev Manol
2903598
FID
1667
1894
S60
17
Roydov Plamen
2908654
FID
1632
1946
S60
18
Vasileva Cveta
2904250
FID
1582
1662
w
19
Kartalov Kiril
2910004
FID
1562
1625
S60
20
Kulev Atanas
2924757
FID
1544
1600
U12
21
Nenchev Georgi
2903946
FID
1493
1477
S60
22
AFM
Malinov Martin
2922606
FID
1482
1517
U14
23
Ramadanov Esat
2924790
FID
1441
1510
U12
24
Mateev Kaloyan Mateev
2936690
FID
1421
1833
25
AFM
Stoyanov Plamen
2930420
FID
1406
1446
U12
26
Kisyov Petar
2926741
FID
1319
1305
S60
27
Ivanov Antoan
2926555
FID
1309
1355
U12
28
Dimitrov Dimitar Hr.
2931478
FID
1303
1452
U08
29
Tilev Bozhidar
2927276
FID
1302
1355
U10
30
Tilev Emil
2927284
FID
1275
1253
U14
31
Ardenski Dimitar
2934884
FID
1269
1316
U12
32
Dinkov Ivan
2926520
FID
1257
1321
U14
33
Sedmakov Georgi
2935350
FID
1246
1275
U10
34
Velikov Dimitar
2935198
FID
1157
1149
U08
35
Mateeva Yana
2935600
FID
1139
1006
w
U08
36
Niklenov Nikola
2934507
FID
1128
1131
U10
37
Aladzhov Stoyan
2935597
FID
1127
1229
U10
38
Petkova Irina
2929392
FID
1112
1284
w
U12
39
Karov Aleksandar
2929171
FID
1110
1286
U12
40
Enev Aleks
2932920
FID
1102
1194
U08
41
Radulska Elena
2932172
FID
1102
1102
w
U10
42
Georgiev Mihail
2936380
FID
1083
0
U08
43
Bonev Martin
2936704
FID
1078
1161
U08
44
Delcheva Gergana
2931990
FID
1077
1050
w
U08
45
Katsarov Pavel
2935317
FID
1044
0
U10
46
Fezova Iva
2931559
FID
1040
1214
w
U10
47
Petkova Tsvetelina
2935341
FID
1026
1151
w
U10
48
Dinkova Galya
2931524
FID
0
1123
w
U10
49
Georgiev Georgi Hr.
2935376
FID
0
1045
U08
50
Stoyanov Nikola
2926725
FID
0
1019
U14
51
Atanasova Borislava
2932601
FID
0
0
w
U10
52
Baldzhiev Miroslav
2937549
FID
0
0
U08
53
Baldzhiev Teodor
2937557
FID
0
0
U08
54
Chirkov Asen
2934892
FID
0
0
55
Diev Kamen
2938154
FID
0
0
U08
56
Dieva Krasimira
2938162
FID
0
0
w
U08
57
Dobrev Simeon
2937239
FID
0
0
U10
58
Karabiberov Radoslav
BUL
0
0
U10
59
Karamitev Kamen
2937980
FID
0
0
U08
60
Kolev Nikola T
2937450
FID
0
0
U08
61
Kosturski Daniel
2938006
FID
0
0
U08
62
Lyulyanin Konstantin
BUL
0
0
U10
63
Madzharov Bozhidar
BUL
0
0
U08
64
Milev Atanas
2937468
FID
0
0
U08
65
Minchev Dimitar
2937310
FID
0
0
U10
66
Minchev Vasil
2938014
FID
0
0
U08
67
Mitov Nikola
2938022
FID
0
0
U08
68
Savov Teodor
BUL
0
0
U10
69
Stanev Momchil
BUL
0
0
U08
70
Stoyanov Denislav
BUL
0
0
U12
71
Tonev Angel
2938111
FID
0
0
U08
72
Vardev Kostadin
2938138
FID
0
0
U08
73
Zapryanov Atanas
BUL
0
0
Skakturnerings resultatserver
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Juridiske detaljer / brugs betingelser