Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 11:45:32
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
1 liga Vzhod
Τελευταία ενημέρωση11.11.2018 15:03:11, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: slochess
Search for player or team
Αναζήτηση
Ατομικά ζευγάρια
3. Γύρος την 2018/09/30 στις 10.00
Σκ.
2
ŠK Zagorje ob Savi
Έλο
-
10
ŠD Fram
Έλο
3½:2½
1.1
IM
Jusic Zdenko
2261
-
MK
Novak Ratko
2151
1 - 0
1.2
FM
Bender Ivan
2261
-
MK
Ivanussa Bogomir
2131
0 - 1
1.3
MK
Jazbec Hinko
1976
-
I
Hevir Vladimir
2036
½ - ½
1.4
MK
Peric Bernard
2093
-
MK
Mitrovic Boris
1976
1 - 0
1.5
MK
Benko Bostjan
1938
-
I
Sardi Darko
1892
½ - ½
1.6
III
Medvesek Janez
1769
-
I
Kolar Branko
1691
½ - ½
Σκ.
3
ŠK Žalec
Έλο
-
1
ŽŠK Maribor II
Έλο
3 : 3
2.1
FM
Subelj Jan
2315
-
FM
Bratkovic Jakob
2242
1 - 0
2.2
MK
Brinovec David
2232
-
I
Juvan Jaka
2226
½ - ½
2.3
FM
Cosic Marin
2227
-
MK
Drnovsek Nejc
2237
½ - ½
2.4
MK
Brinovec Dusan
2236
-
MK
Bratkovic Sham
2207
0 - 1
2.5
BK
Pavic Filip
2228
-
I
Marn Jan
2114
0 - 1
2.6
MK
Gorsek Gregor
2094
-
MK
Kodric Tilen
2088
1 - 0
Σκ.
4
ŠD Ptuj
Έλο
-
9
ŠD Šentjur
Έλο
2½:3½
3.1
IM
Plenca Jadranko
2477
-
GM
Zelcic Robert
2520
0 - 1
3.2
GM
Ristic Nenad
2359
-
FM
Amon Nejc
2281
½ - ½
3.3
IM
Polajzer Danilo
2267
-
MK
Cetina Klemen
2156
0 - 1
3.4
MK
Murko David
2161
-
I
Rajkovic Radisa
2034
½ - ½
3.5
MK
Suta Andraz
2163
-
MK
Plahuta Darko
2010
1 - 0
3.6
MK
Belsak Zan
2182
-
MK
Brusnjak Saso
2019
½ - ½
Σκ.
5
ŠD Radenska Pomgrad II
Έλο
-
8
CŠK
Έλο
3½:2½
4.1
MK
Coklin Marko
2216
-
MK
Pesec Franc
2121
1 - 0
4.2
MK
Skuhala Luka
2142
-
MK
Brilej Jaka
2101
0 - 1
4.3
WMK
Skuhala Barbara
2136
-
WM
Hercog Nusa
2070
0 - 1
4.4
I
Meglic Jaka
2112
-
WI
Petauer Eva
1913
1 - 0
4.5
I
Grah Matej
1928
-
III
Petauer Janez
1909
1 - 0
4.6
MK
Gruskovnjak Joze
1971
-
II
Nareks Matic
1786
½ - ½
Σκ.
6
ŠD Rokada Lendava
Έλο
-
7
ŠK Slovenj Gradec
Έλο
3 : 3
5.1
IM
Horvath Tamas
2342
-
FM
Spalir Jernej
2335
½ - ½
5.2
MK
Solmajer Luka
2037
-
MK
Spalir Branko
2097
½ - ½
5.3
MK
Ivanec Dezider
2053
-
I
Smon Gregor
1984
0 - 1
5.4
MK
Vidic Branko
1977
-
MK
Krnjovsek Andrej
1989
½ - ½
5.5
MK
Pukl Daniel
2010
-
II
Vaupot Luka
1893
1 - 0
5.6
I
Kodela Matjaz
2010
-
II
Nikl-Hutinski Emanuel
1680
½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
επικεφαλίδα