1. liga mládeže D 18/19 Poslední aktualizace17.04.2019 20:31:40, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
7. TJ Ostrava (Rtg prům.:1484, PH 1: 15 / PH 2: 34) |
Šach. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Body | Partie | Rtg prům. | K | rtg+/- |
1 | Kopec Ladislav | 1742 | 1707 | CZE | Z | ½ | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | 5 | 11 | 1724 | 0 | 0 |
2 | Štefaník Marek | 1846 | 1821 | CZE | Z | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | 1 | 8,5 | 11 | 1595 | 0 | 0 |
3 | Gemsová Tereza | 1388 | 1455 | CZE | ZHd | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ½ | 1 | 1 | 6,5 | 11 | 1491 | 0 | 0 |
4 | Miklosz Michael | 1297 | 1354 | CZE | Z | 0 | | | | | 0 | 0 | ½ | 1 | | | 1,5 | 5 | 1298 | 0 | 0 |
5 | Oborný Stanislav | 1203 | 1315 | CZE | Zmd | 1 | 0 | ½ | 0 | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | 0 | 6,5 | 11 | 1420 | 0 | 0 |
6 | Vaněk Jakub | 1081 | 1169 | CZE | Zmd | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 11 | 1302 | 0 | 0 |
7 | Kristl Matěj | 0 | 1177 | CZE | | | 0 | ½ | | | | | | | | | 0,5 | 2 | 1282 | | |
13 | Vicher Jan | 1297 | 1250 | CZE | | | | | 1 | 0 | | | | | 0 | ½ | 1,5 | 4 | 1178 | 0 | 0 |
Info o hráči
Kopec Ladislav 1707 CZE Rp:1691 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 94 | Kučera Tomáš | 1961 | 1873 | CZE | 6 | w ½ | 1 |
2 | 2 | Vávra Jan | 1357 | 1430 | CZE | 4 | w 0 | 1 |
3 | 149 | Hrabal Matěj | 1752 | 1776 | CZE | 7,5 | s 0 | 1 |
4 | 41 | Barák David | 1979 | 1947 | CZE | 9 | s ½ | 1 |
5 | 134 | Londin Lukáš Vojtěch | 1413 | 1290 | CZE | 1,5 | w ½ | 1 |
6 | 31 | Vraj Ondřej | 1976 | 2034 | CZE | 7 | w 0 | 1 |
7 | 51 | Trávníček Kryštof Mikuláš | 1909 | 1912 | CZE | 6 | s 1 | 1 |
8 | 20 | Targosz Jiří | 1405 | 1348 | CZE | 1 | w ½ | 1 |
9 | 62 | Nytra Ondřej | 1896 | 1883 | CZE | 5 | s 0 | 1 |
10 | 122 | Keprt Tomáš | 1454 | 1577 | CZE | 3 | w 1 | 1 |
11 | 111 | Pavlík Vladimír | 1898 | 1894 | CZE | 7,5 | s 1 | 1 |
Štefaník Marek 1821 CZE Rp:1803 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 96 | Bušos Daniel | 1541 | 1575 | CZE | 5,5 | s ½ | 2 |
2 | 3 | Kubín Tomáš Daniel | 1428 | 1402 | CZE | 2 | s 1 | 2 |
3 | 150 | Urbanová Daniela | 1756 | 1786 | CZE | 4 | w 1 | 2 |
4 | 42 | Glozar Petr | 1921 | 1856 | CZE | 8,5 | w ½ | 2 |
5 | 137 | Vařecha Vojtěch | 1121 | 1183 | CZE | 1 | s 1 | 2 |
6 | 32 | Matůš Filip | 1747 | 1725 | CZE | 6,5 | s ½ | 2 |
7 | 52 | Richvalský Patrik | 1664 | 1722 | CZE | 6 | w ½ | 2 |
8 | 21 | Mrázek Roman | 1346 | 1435 | CZE | 1,5 | s ½ | 2 |
9 | 64 | Buchta Bartoloměj | 1582 | 1595 | CZE | 1 | w 1 | 2 |
10 | 123 | Tajovský Šimon | 1493 | 1477 | CZE | 2,5 | s 1 | 2 |
11 | 112 | Petříček Lukáš | 1910 | 1794 | CZE | 9 | w 1 | 2 |
Gemsová Tereza 1455 CZE Rp:1545 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 97 | Anděl Vít | 1562 | 1513 | CZE | 2,5 | w 1 | 3 |
2 | 5 | Lukáš Vojtěch | 1424 | 1308 | CZE | 4 | w 1 | 3 |
3 | 151 | Hladký Tadeáš | 1634 | 1699 | CZE | 6,5 | s 0 | 3 |
4 | 43 | Nezval Filip | 1830 | 1849 | CZE | 10,5 | s 0 | 3 |
5 | 138 | Matula Jakub | 1148 | 1285 | CZE | 1,5 | w 0 | 3 |
6 | 34 | Randus Antonín | 1299 | 1262 | CZE | 4,5 | w 1 | 3 |
7 | 53 | Černý Michal | 1610 | 1608 | CZE | 7,5 | s 0 | 3 |
8 | 23 | Tomanec Samuel | 1080 | 1183 | CZE | 1 | w 1 | 3 |
9 | 65 | Bjolek Jan | 1509 | 1495 | CZE | 5 | s ½ | 3 |
10 | 124 | Habinová Alice | 1440 | 1412 | CZE | 4 | w 1 | 3 |
11 | 113 | Richterová Julie | 1747 | 1788 | CZE | 5,5 | s 1 | 3 |
Miklosz Michael 1354 CZE Rp:1116 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 100 | Čech Petr | 1244 | 1229 | CZE | 1 | s 0 | 4 |
6 | 36 | Matůš Jakub | 1172 | 1201 | CZE | 4,5 | s 0 | 4 |
7 | 56 | Valkovič Marek | 1275 | 1387 | CZE | 7 | w 0 | 4 |
8 | 24 | Bierski Jiří | 1193 | 1225 | CZE | 1 | s ½ | 4 |
9 | 66 | Matusík Ondřej | 1443 | 1446 | CZE | 3,5 | w 1 | 4 |
Oborný Stanislav 1315 CZE Rp:1429 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 104 | Veselý Jiří | 1161 | 1185 | CZE | 0 | w 1 | 5 |
2 | 7 | Lapčík Roman | 1265 | 1327 | CZE | 4,5 | s 0 | 4 |
3 | 152 | Mohapl Tomáš | 1617 | 1678 | CZE | 5,5 | w ½ | 4 |
4 | 44 | Tajovský Matěj | 1765 | 1771 | CZE | 10 | w 0 | 4 |
5 | 139 | Sasková Renata | 1278 | 1235 | CZE | 3,5 | s 1 | 4 |
6 | 37 | Grycman Ondřej | 1340 | 1446 | CZE | 5,5 | w 1 | 5 |
7 | 57 | Boháček Jan Andrej | 1249 | 1221 | CZE | 6 | s 1 | 5 |
8 | 26 | Sikorová Jana | 1187 | 1336 | CZE | 3 | w ½ | 5 |
9 | 71 | Tichá Sofie | 1203 | 1315 | CZE | 0 | s 1 | 5 |
10 | 125 | Richter Rudolf | 1423 | 1499 | CZE | 6,5 | s ½ | 4 |
11 | 114 | Kříž Tomáš | 1516 | 1612 | CZE | 5 | w 0 | 4 |
Vaněk Jakub 1169 CZE Rp:1156 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 107 | Ziakas Damián | 1028 | 1056 | CZE | 0 | s 1 | 6 |
2 | 8 | Babula Matěj | 1230 | 1230 | CZE | 2,5 | w 0 | 5 |
3 | 153 | Londin Martin | 1339 | 1460 | CZE | 6 | s 0 | 5 |
4 | 45 | Dvořáková Olga | 1753 | 1684 | CZE | 7,5 | s 0 | 5 |
5 | 140 | Zelený Josef | 1165 | 1186 | CZE | 2,5 | w 0 | 5 |
6 | 38 | Dorňák Jakub | 1282 | 1348 | CZE | 3,5 | s 0 | 6 |
7 | 59 | Hobza Richard | 1129 | 1251 | CZE | 2 | w 0 | 6 |
8 | 29 | Sekyra Vojtěch | 0 | 1128 | CZE | 0,5 | s 1 | 6 |
9 | 74 | Buchtová Viktorie | 1160 | 1233 | CZE | 1 | w 1 | 6 |
10 | 128 | Boček Adam | 1309 | 1337 | CZE | 7 | w 0 | 5 |
11 | 115 | Šetina Václav | 1448 | 1406 | CZE | 8 | s 1 | 5 |
Kristl Matěj 1177 CZE Rp:0 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
2 | 9 | Spáčilová Klára | 1158 | 1189 | CZE | 2,5 | s 0 | 6 |
3 | 154 | Urban Jakub | 1391 | 1374 | CZE | 4 | w ½ | 6 |
Vicher Jan 1250 CZE Rp:1059 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
4 | 49 | Kunčická Klára | 1160 | 1144 | CZE | 1,5 | w 1 | 6 |
5 | 142 | Filka Radoslav | 0 | 1250 | CZE | 5 | s 0 | 6 |
10 | 129 | Pluhařová Asja | 1184 | 1087 | CZE | 1,5 | s 0 | 6 |
11 | 117 | Ševčík Pavel | 1240 | 1231 | CZE | 5,5 | w ½ | 6 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 10:00 |
Šach. | 4 | TJ Ostrava | ELO | - | 6 | TJ Lokomotiva Krnov | ELO | 4 : 2 |
2.1 | | | 1707 | - | | | 1873 | ½ - ½ |
2.2 | | | 1821 | - | | | 1575 | ½ - ½ |
2.3 | | | 1455 | - | | | 1513 | 1 - 0 |
2.4 | | | 1354 | - | | | 1229 | 0 - 1 |
2.5 | | | 1315 | - | | | 1185 | 1 - 0 |
2.6 | | | 1169 | - | | | 1056 | 1 - 0 |
2. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 14:30 |
Šach. | 4 | TJ Ostrava | ELO | - | 2 | ŠK Staré Město B | ELO | 2 : 4 |
2.1 | | | 1707 | - | | | 1430 | 0 - 1 |
2.2 | | | 1821 | - | | | 1402 | 1 - 0 |
2.3 | | | 1455 | - | | | 1308 | 1 - 0 |
2.4 | | | 1315 | - | | | 1327 | 0 - 1 |
2.5 | | | 1169 | - | | | 1230 | 0 - 1 |
2.6 | | | 1177 | - | | | 1189 | 0 - 1 |
3. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 10:00 |
Šach. | 3 | SK Prostějov | ELO | - | 4 | TJ Ostrava | ELO | 4 : 2 |
3.1 | | | 1776 | - | | | 1707 | 1 - 0 |
3.2 | | | 1786 | - | | | 1821 | 0 - 1 |
3.3 | | | 1699 | - | | | 1455 | 1 - 0 |
3.4 | | | 1678 | - | | | 1315 | ½ - ½ |
3.5 | | | 1460 | - | | | 1169 | 1 - 0 |
3.6 | | | 1374 | - | | | 1177 | ½ - ½ |
4. Kolo Datum kola 2018/12/08 Hodina 10:00 |
Šach. | 5 | ŠK Duras BVK Královo Pole | ELO | - | 4 | TJ Ostrava | ELO | 4 : 2 |
1.1 | | | 1947 | - | | | 1707 | ½ - ½ |
1.2 | | | 1856 | - | | | 1821 | ½ - ½ |
1.3 | | | 1849 | - | | | 1455 | 1 - 0 |
1.4 | | | 1771 | - | | | 1315 | 1 - 0 |
1.5 | | | 1684 | - | | | 1169 | 1 - 0 |
1.6 | | | 1144 | - | | | 1250 | 0 - 1 |
5. Kolo Datum kola 2018/12/08 Hodina 14:30 |
Šach. | 4 | TJ Ostrava | ELO | - | 8 | ŠK Kuřim C | ELO | 2½:3½ |
3.1 | | | 1707 | - | | | 1290 | ½ - ½ |
3.2 | | | 1821 | - | | | 1183 | 1 - 0 |
3.3 | | | 1455 | - | | | 1285 | 0 - 1 |
3.4 | | | 1315 | - | | | 1235 | 1 - 0 |
3.5 | | | 1169 | - | | | 1186 | 0 - 1 |
3.6 | | | 1250 | - | | | 1250 | 0 - 1 |
6. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 10:00 |
Šach. | 4 | TJ Ostrava | ELO | - | 9 | TJ Sokol Ústí | ELO | 2½:3½ |
6.1 | | | 1707 | - | | | 2034 | 0 - 1 |
6.2 | | | 1821 | - | | | 1725 | ½ - ½ |
6.3 | | | 1455 | - | | | 1262 | 1 - 0 |
6.4 | | | 1354 | - | | | 1201 | 0 - 1 |
6.5 | | | 1315 | - | | | 1446 | 1 - 0 |
6.6 | | | 1169 | - | | | 1348 | 0 - 1 |
7. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 14:30 |
Šach. | 1 | ŠK Zlín-Malenovice | ELO | - | 4 | TJ Ostrava | ELO | 3½:2½ |
6.1 | | | Trávníček Kryštof Mikuláš |
| 1912 | - | | | 1707 | 0 - 1 |
6.2 | | | 1722 | - | | | 1821 | ½ - ½ |
6.3 | | | 1608 | - | | | 1455 | 1 - 0 |
6.4 | | | 1387 | - | | | 1354 | 1 - 0 |
6.5 | | | 1221 | - | | | 1315 | 0 - 1 |
6.6 | | | 1251 | - | | | 1169 | 1 - 0 |
8. Kolo Datum kola 2019/04/13 Hodina 10:00 |
Šach. | 4 | TJ Ostrava | ELO | - | 7 | SK Slavia Orlová B | ELO | 4 : 2 |
4.1 | | | 1707 | - | | | 1348 | ½ - ½ |
4.2 | | | 1821 | - | | | 1435 | ½ - ½ |
4.3 | | | 1455 | - | | | 1183 | 1 - 0 |
4.4 | | | 1354 | - | | | 1225 | ½ - ½ |
4.5 | | | 1315 | - | | | 1336 | ½ - ½ |
4.6 | | | 1169 | - | | | 1128 | 1 - 0 |
9. Kolo Datum kola 2019/04/13 Hodina 14:30 |
Šach. | 11 | BŠŠ Frýdek-Místek C | ELO | - | 4 | TJ Ostrava | ELO | 1½:4½ |
3.1 | | | 1883 | - | | | 1707 | 1 - 0 |
3.2 | | | 1595 | - | | | 1821 | 0 - 1 |
3.3 | | | 1495 | - | | | 1455 | ½ - ½ |
3.4 | | | 1446 | - | | | 1354 | 0 - 1 |
3.5 | | | 1315 | - | | | 1315 | 0 - 1 |
3.6 | | | 1233 | - | | | 1169 | 0 - 1 |
10. Kolo Datum kola 2019/04/14 Hodina 09:00 |
Šach. | 4 | TJ Ostrava | ELO | - | 10 | ŠK Kuřim B | ELO | 3½:2½ |
4.1 | | | 1707 | - | | | 1577 | 1 - 0 |
4.2 | | | 1821 | - | | | 1477 | 1 - 0 |
4.3 | | | 1455 | - | | | 1412 | 1 - 0 |
4.4 | | | 1315 | - | | | 1499 | ½ - ½ |
4.5 | | | 1169 | - | | | 1337 | 0 - 1 |
4.6 | | | 1250 | - | | | 1087 | 0 - 1 |
11. Kolo Datum kola 2019/04/14 Hodina 13:30 |
Šach. | 12 | ŠK Kuřim A | ELO | - | 4 | TJ Ostrava | ELO | 1½:4½ |
4.1 | | | 1894 | - | | | 1707 | 0 - 1 |
4.2 | | | 1794 | - | | | 1821 | 0 - 1 |
4.3 | | | 1788 | - | | | 1455 | 0 - 1 |
4.4 | | | 1612 | - | | | 1315 | 1 - 0 |
4.5 | | | 1406 | - | | | 1169 | 0 - 1 |
4.6 | | | 1231 | - | | | 1250 | ½ - ½ |
|
|
|
|