Krajský přebor II východ 2018/2019 - PDŠS

OrganizátorSTK PDŠS
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeŠmajzr Martin
Hlavní rozhodčíŠmajzr Martin
Rozhodčívarious
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Místovarious
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2018/10/14 Datum do 2019/03/31
Ø ELO turnaje1599
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace17.03.2019 18:03:26, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajeKPI, KPII V, KPII Z, KS S, KS J, KS Z, KPDZ
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstva bez výsledků

  1. TJ Slovan Moravska Trebova (Rtg prům.:1799 / PH 1: 17 / PH 2: 44,5)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Pavlíček Lukáš2003H,z2,53,0
2Grepl Pavel1917z,K6,010,0
3Meleško Andrij1807z3,010,0
4Sojma Zdeněk1841z,ZK8,010,0
5Liebl Pavel1711z4,08,0
6Chvojka Antonín1718z4,59,0
7Endl Vlastimil1586z4,59,0
8Dvořák Jakub1500z0,54,0
9Šmíd František1734H6,07,0
10Navrátil Miroslav1660H3,55,0
11Charvát Pavel10000,00,0
12Novák Adam12361,54,0
13Beil Florian10570,00,0
14Hegrová Jana11000,00,0
15Bártová Leona10780,51,0
  2. Proplast Ceska Trebova (Rtg prům.:1848 / PH 1: 13 / PH 2: 35,5)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Hurt Lukáš2099z5,06,0
2Prax Ivo1982z3,55,0
3Pail Milan1839H,z3,05,0
4Borek Pavel1805z1,54,0
5Vencl Jiří1708z,ZK3,08,0
6Kovář Václav1593z1,58,0
7Klatka Martin1437z0,57,0
8Bureš Milan1517z0,54,0
9Pelcl Karel18104,55,0
10Jasanský Karel16973,56,0
11Myška František1633H2,02,0
12Racek Josef1603H1,02,0
13Flídr Robert10000,00,0
14Drobný Petr10000,02,0
15Petrželka Karel18464,56,0
16Vencl Jiří14350,02,0
17Nikolinko Alexandr1162K0,53,0
18Nikolinko Tomáš11680,52,0
19Tapušík Eduard11280,53,0
  3. Sokol Mistrovice (Rtg prům.:1783 / PH 1: 10 / PH 2: 36,5)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Mikyska Kamil1947H,z3,06,0
2Lorenc Adam1975H,z3,03,0
3Filip Libor1814H,z2,56,0
4Ježek Jakub1774z5,09,0
5Bouchal Lukáš1757z4,59,0
6Halbrštát Karel1594z,K0,02,0
7Bouchal Tomáš1549z,ZK2,59,0
8Janota Jiří1548z1,54,0
9Sysr Pavel1539H3,57,0
10Hejl Petr1595H0,00,0
11Valenta Rudolf15540,52,0
12Špinler Bronislav14581,56,0
13Glöckner Jaromír17924,06,0
14Hanák Vladimír15212,02,0
15Řehák Miroslav12780,01,0
16Malý Evžen16071,54,0
17Ježek Jaroslav15610,00,0
18Mlynář Miroslav1418H0,01,0
19Langr Petr15281,53,0
  4. SO Horni Cermna (Rtg prům.:1680 / PH 1: 4 / PH 2: 24)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Dušek Josef1734z2,010,0
2Kalousek Miroslav1750z1,57,0
3Cimprich Miroslav1709z2,59,0
4Motl Josef1650z,ZK2,08,0
5Betlach Jan1643z2,08,0
6Pecháček Tomáš1831z6,08,0
7Vacek Miroslav1486z,K1,59,0
8Šilar Josef1546z2,58,0
9Šilar Josef15171,03,0
10Soural Tomáš15762,54,0
11Bielčik Jindřich15440,00,0
12Šilar Karel13180,03,0
13Havel Dominik14780,00,0
14Dušek Adam12850,00,0
15Balcar Vojtěch12230,53,0
16Balcar Michal11590,00,0
  5. Sachovy klub Chocen (Rtg prům.:1767 / PH 1: 14 / PH 2: 37)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Kučera Jan1909H,z,1,54,0
2Janeček Václav1868H,z1,03,0
3Marinov Peter1804H,z3,59,0
4Podgorný Radim1708H4,010,0
5Vavroušek Petr1691z5,510,0
6Janeček František1704z,K5,510,0
7Nedelčev Radim1535z1,58,0
8Šmejdíř Waldemar1515z5,010,0
9Flos Petr1466z6,010,0
10Starý Stanislav14080,51,0
11Doseděl Zdeněk15573,05,0
12Držmíšek Jiří11300,00,0
13Navrátil Zdeněk17330,00,0
14Siegel Josef17170,00,0
15Fajt Ladislav10000,00,0
  6. SK Usti nad Orlici C (Rtg prům.:1953 / PH 1: 26 / PH 2: 61)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Mareš Jan1956V,z1,02,0
2Hrobař Vlastimil2057V,z7,58,0
3Netušil Jakub1956z5,07,0
4Jániš Petr1936V,z6,09,0
5Mareš Petr1896V4,56,0
6Šimek Zdeněk1950z6,08,0
7Volf Jaroslav1952z8,510,0
8Smola Jan1836z,ZK7,510,0
9Glembek Bohumír1764z,K7,59,0
10Pokorný Jan1920V0,00,0
11Kapoun Vít1837V3,03,0
12Taslar Karel16422,03,0
13Leksová Soňa14322,03,0
14Kobr Matěj13300,51,0
15Šmajzr Michal12430,00,0
16Šmajzrová Dominika14000,01,0
17Tran Tuan12170,00,0
  7. SK Usti nad Orlici D (Rtg prům.:1737 / PH 1: 19 / PH 2: 41,5)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Holásek Vojtěch1795V,z3,58,0
2Šmajzrová Veronika1725H,z3,06,0
3Mareš Petr1704z1,53,0
4Holásek Vít1774z,ZK4,07,0
5Píše Jiří1758z6,510,0
6Kylar Pavel1765z8,510,0
7Čech Martin1680z3,07,0
8Mastný Tomáš1692z4,07,0
9Dudla Martin1652K1,55,0
10Píše Michal13252,06,0
11Holásková Veronika13560,00,0
12Švec Jiří14862,55,0
13Dudlová Kateřina11710,52,0
14Holásková Markéta11840,02,0
15Holásek Tomáš11301,02,0
  8. SO Kunvaldska a.s. Kunvald (Rtg prům.:1849 / PH 1: 6 / PH 2: 32)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Wiesinger Wolfgang2002H,z2,03,0
2Verdiyan Bagrat1862z1,01,0
3Havrlík Pavel1822H,z2,08,0
4Keprta Stanislav1871H,z1,02,0
5Vymetálek Petr1756z1,04,0
6Vaníček Jan1704z3,09,0
7Hodek Roman1638z3,09,0
8Dvořák Eduard1658z,K3,010,0
9Kalous Tomáš1860H1,02,0
10Kacálek Karel1803H2,02,0
11Lacko Dušan18180,00,0
12Štěpán Stanislav15912,58,0
13Pácha Lukáš15590,00,0
14Rusz Gustav1540ZK5,08,0
15Krčmář Stanislav15302,56,0
16Tobiška Jaroslav15010,02,0
17Bém Tomáš15032,03,0
18Rusz Roman14710,01,0
19Řehák Josef14561,02,0
  9. SK Dolni Cermna (Rtg prům.:1700 / PH 1: 5 / PH 2: 32)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Merta Michal1730z1,59,0
2Merta Josef1802z4,510,0
3Motl Ladislav1616z,ZK2,59,0
4Slavíček Miroslav1701z4,08,0
5Židek Pavel1682z3,05,0
6Marek Michal1665H,z5,010,0
7Nikl Josef1695z,K4,59,0
8Marek Jan1415z4,09,0
9Padrtka Jiří00,54,0
10Málek Ondřej13060,01,0
11Seidl Pavel15281,54,0
12Mareš Petr17121,01,0
13Málková Barbora1272H0,01,0
14Málek Filip1252H0,00,0
  10. TJ Stefanydes Policka B (Rtg prům.:1834 / PH 1: 11 / PH 2: 36)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Stodola Marek1981z1,52,0
2Sodomka Adam1902z4,510,0
3Švanda Adam1939z5,05,0
4Schaffer Ondřej1842z4,58,0
5Švanda Radek1755z4,08,0
6Schaffer David1669z,K4,57,0
7Kopecký Václav1574z,ZK3,09,0
8Simon Jakub1633z2,05,0
9Simon Michal16183,57,0
10Kovaříková Kristýna19500,00,0
11Brokl Daniel15331,02,0
12Šafář Václav10681,06,0
13Ryšavá Monika13310,01,0
14Stodola Josef13880,00,0
15Martínek Michal13720,01,0
16Pavlíček Leoš14410,00,0
17Langrová Ilona14171,55,0
18Houška František11300,00,0
19Šestáková Marie00,03,0
  11. TJ Lanskroun B (Rtg prům.:1843 / PH 1: 27 / PH 2: 52,5)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Pokorný Tomáš2180V,z7,07,0
2Solil Roman2027V,z8,010,0
3Kupsa Matěj1987H,z5,58,0
4Doleček Matěj1675z1,02,0
5Vaculík Jakub1676z,K2,57,0
6Šebrle Jaroslav1692z5,08,0
7Palla Stanislav1705z,ZK5,08,0
8Boháč Luboš1602z7,510,0
9Kolomý Štěpán17000,00,0
10Paukert Ivo17450,01,0
11Křivohlávek Josef13511,05,0
12Senko Ján12560,00,0
13Kolomý Adam17053,04,0
14Kalousová Julie15774,05,0
15Lapáček Luboš14200,01,0
16Pilný Jaroslav14620,01,0
17Chmelík Ondřej14100,00,0
18Novák Miroslav16860,00,0
19Krištof Jiří16100,00,0
20Horák Vojtěch15593,03,0
  12. SK Svitavy (Rtg prům.:1792 / PH 1: 20 / PH 2: 47,5)
Šach.JménoRtgTypBodyPartie
1Kotva Milan1965z7,010,0
2Krušina Patrik1855z3,07,0
3Ambrožová Lucie1773H,z1,54,0
4Bartoš Karel1884H,z,7,08,0
5Riedl Vladimír1786z1,52,0
6Vodička Martin1718z5,08,0
7Strachoň Lukáš1692z1,01,0
8Křeček Jiří1666z,ZK3,57,0
9Maděra Stanislav16612,04,0
10Svatoš Zdeněk16520,01,0
11Rosenkranz Jindřich16301,03,0
12Velešík Marian16175,58,0
13Ďuriančík Michal15373,55,0
14Krušina Adolf15450,02,0
15Davídek Miroslav15640,52,0
16Bulva František1631H5,05,0
17Vodička Stanislav14150,00,0
18Moravec Jakub1256H0,53,0
19Kýr Michal13400,00,0
20Štulpa Miroslav11830,00,0