Campionat Absolut Territorial de Lleida Grup-I 2018

OrganitzadorFCE - Delegació de Lleida
FederacióEspanya ( ESP )
Director del torneigSanti Herreros
Àrbitre principalImma Montoliu
Deputy ArbiterJoshua Solaní
Control de temps90'+30"
SeuAlmenar
Rating calculationEloN, FIDE
Data2018/09/30 Al 2018/12/02
Mitjana d'Elo1892
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització08.10.2018 20:26:13, Creador/Darrera càrrega: imma montoliu daroca

Selecció del torneigGrup-I, Grup-II
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Mostra senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 2 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomEloEloNGrClub/Ciutat
1FMBarbero Sendic Alejandro23832416ALleida C.E.
2FMSole Pijuan Ferran22292310ALleida C.E.
3Masague Artero Guerau22182242ALleida C.E.
4Quintas Galeano Lluis20792196ALleida C.E.
5Arno Bendicho Arnau20552212AAlmenar C.E.
6Sole Gonzalez Edgar20142148ALleida C.E.
7Palau Cabases Albert19582120ABaix Segre C.E.
8Sanuy Moncasi Albert19402097BAlmenar C.E.
9Gensana Berzunces Joan19142080BLleida C.E.
10Parramon Guillaumet Jaime19062052BVallfogona C.E.
11Degracia Burgues Jose A.18912097BAlmenar C.E.
12Ghenghiu Alex18572024BPardinyes, C.E.
13Palau Barrufet Vinyet18362044BLleida C.E.
14Biosca Lacasa Jordi18332016BAlmenar C.E.
15Torrent Minguet Joan18331896BBalaguer C.E.
16Alba Tarradelles Jose18222005BBaix Segre C.E.
17Cosialls Baz Daniel18222015BBalafia-Adejo C.E.
18Rodon Balcells Jaume18192014BMollerussa C.E.
19Urpi Torrents Ramon18041983BVilabarca C.E.
20Torrelles Hornos Robert17932005BAlmenar C.E.
21Ribera Veganzones Josep Maria17921999BGeva-Cea C.E.
22Pera Lucas Eugeni17791937BVilabarca C.E.
23Bedoya Ribo Jordi17781952BLleida C.E.
24Esparbe Grau Jaime17631956BLleida C.E.
25Lopez Minguella Armand17421948BBalafia-Adejo C.E.
26Arno Bendicho Xenia17272002BAlmenar C.E.
27Bonet Verdu Marcel17151979BVilabarca C.E.
28Holgado Encinas Cesar16751869BBalafia-Adejo C.E.