Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

QCC CUP České Budějovice 2018

Posledná aktualizácia 22.09.2018 17:49:38, Creator/Last Upload: czech republic licence 72

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloKlub
1
FMNovotný Michal310980CZE2305Šachová akademie VŠTE, z.s.
2
Borkovec Milan307610CZE2233Sokol Tábor
3
Koller Hans-Juergen1626612AUT2168
4
Birklbauer Toni1607006AUT2022
5
Punčochář Jiří342262CZE1965QCC České Budějovice
6
Lauko Marián333301CZE1895ŠK Český Krumlov
7
Kaltenberger Heinrich1625063AUT1872
8
Straka Zdeněk315494CZE1830ŠK Týn nad Vltavou
9
Hosnedl Matyáš390011CZE1739Šachová akademie VŠTE, z.s.
10
Placer Sebastian399256CZE1711QCC České Budějovice
11
Danninger Simon1658425AUT1699JSV Mühlviertel
12
Nagy Ladislav23713658CZE1688QCC České Budějovice
13
Kaňka Matěj382361CZE1684QCC České Budějovice
14
Asatryan Manvel391352CZE1656Šachová akademie VŠTE, z.s.
15
Chval Zdeněk23717734CZE1633QCC České Budějovice
16
Pražák Daniel23709456CZE1614Šachová akademie VŠTE, z.s.
17
Motejzík Jaroslav377015CZE1515ŠK Olympia České Budějovice, z.s.
18
Švejda Karel23709472CZE1499QCC České Budějovice
19
Šindelka Vladimír344966CZE1498QCC České Budějovice
20
Stropek IvanCZE1482ŠK Olympia České Budějovice, z.s.
21
Pavlíček Adam364118CZE1452QCC České Budějovice
22
Jiřík Radovan393118CZE1450SK ROYAL
23
Nagyová Daniela390070CZE1427QCC České Budějovice
24
Veverková Dorota399299CZE1410Sokol Tábor
25
Riegler Katharina1651099AUT1407
26
Dobsa Emma23709391CZE1383Unichess
27
Smola David23721367CZE1372QCC České Budějovice
28
Steinbauer Sebastián399272CZE1370ŠACHklub Tábor z.s.
29
Bárta David391360CZE1348Šachová akademie VŠTE, z.s.
30
Čermáková Laura23709375CZE1332QCC České Budějovice
31
Garabik Marek23717742CZE1317Šachová akademie VŠTE, z.s.
32
Předota Vít23717785CZE1293QCC České Budějovice
33
Tůma Hugo23709480CZE1257QCC České Budějovice
34
Tejnor MartinCZE1202ŠACHklub Písek
35
Tipplová Adéla23713607CZE1148TJ Slovan Jindřichův Hradec
36
Horejš JakubCZE1143QCC České Budějovice
37
Cinková VickyCZE1137Šachová akademie VŠTE, z.s.
38
Smola Jan23721375CZE1106QCC České Budějovice
39
Sulek JiříCZE1097ŠACHklub Písek
40
Wagner Tomáš23721391CZE1069DDM Písek
41
Hejda Ondřej23713623CZE1062Šachová akademie VŠTE, z.s.
42
Jareš DanielCZE1056ŠACHklub Písek
43
Nechvátalová Eva23724897CZE1034Šachová akademie VŠTE, z.s.
44
Postl František23709448CZE1004QCC České Budějovice
45
Bajgar MatějCZE1000QCC České Budějovice
46
Bruce Jakub WilliamCZE1000QCC České Budějovice
47
Bárta st. DavidCZE1000Šachová akademie VŠTE, z.s.
48
Garabiková Elizabeth23724846CZE1000Šachová akademie VŠTE, z.s.
49
Hanuš JaroslavCZE1000Šachová akademie VŠTE, z.s.
50
Labik Adam23717769CZE1000QCC České Budějovice
51
Melkes Matyáš23717777CZE1000QCC České Budějovice
52
Postl st. FrantišekCZE1000QCC České Budějovice
53
Veverka MaxCZE1000Sokol Tábor
54
Danninger Franziska1662473AUT0JSV Mühlviertel
55
Drda ŠtěpánCZE0
56
Janat ClaudiaAUT0SU Bad Leonfelden
57
Klimeš RomanCZE0QCC České Budějovice
58
Schwarz Felix1666495AUT0SU Bad Leonfelden
59
Schwarz Rene1666509AUT0SU Bad Leonfelden
60
Stadlbauer Maximilian1666517AUT0SU Bad Leonfelden
Advertisement