Regionální přebor SŠS 2018/19 - skupina B

OrganizátorStředočeský šachový svaz
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeSTK SŠS
Hlavní rozhodčíJiří Vaněček
Bedenkzeit2 hod/40 tahů + 1 hod do konce
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2018/10/21 Datum do 2019/04/07
Ø ELO turnaje1510
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace17.02.2019 16:24:10, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeKP, KSA, KSB, RPA, RPB, RPC, RPD, RSA, RSB, RSC, RSD
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/21 Hodina 09:00
Šach.1  ŠK Spartak Čelákovice BELO-12  Sokol Bakov nad Jizerou CELO2½:5½
1.1
Bohdal, Ján
1876-
Švejdar, Pavel
1578½ - ½
1.2
Sedlatý, Martin
1807-
Malík, Zdeněk
15681 - 0
1.3
Drábek, Miroslav
1687-
Suchomel, Oldřich
15580 - 1
1.4
Janda, Lukáš
1469-
Havlík, Lumír
1546½ - ½
1.5
Šimek, Václav
1685-
Nový, Jaroslav
16540 - 1
1.6
Kubíček, Daniel
1148-
Beran, Jakub
15240 - 1
1.7
Pechánek, Kryštof
1284-
Švejdar, Petr
1380½ - ½
1.8
Topenčík, Bruno
1086-
Šťastný, Šimon
13210 - 1
Šach.2  Šachklub města Dobrovice DELO-11  JOLY Lysá nad Labem GELO5 : 3
2.1
Novotný, Petr
1715-
Kolář, Pavel
21550 - 1
2.2
Zoufalý, Jiří
1582-
Netuka, Petr
15801 - 0
2.3
Hnát, Miroslav
1554-
Musil, Stanislav
14911 - 0
2.4
Jech, Miloš
1706-
Matuška, Pavel
15251 - 0
2.5
Zimmermann, Ladislav
1244-
Košnář, Rudolf
15230 - 1
2.6
Holub, Antonín
1381-
Tanglová, Dominika
13880 - 1
2.7
Krejbich, Lukáš
1285-
Hodek, Martin
11521 - 0
2.8
Radek, Jan
1334-
Fajmon, Herbert
10001 - 0
Šach.3  Sokol Mladá Boleslav CELO-10  TJ Kralupy nad Vltavou BELO3½:4½
3.1
Novák, Ivan
1805-
Gruber, Miloš
19171 - 0
3.2
Jirounek, Miroslav
1704-
Kopecký, Jiří
19010 - 1
3.3
Švejk, Martin
1693-
Konvalinka, Vladislav
17391 - 0
3.4
Melichar, Ladislav
1000-
Popelka, Pavel
18540 - 1
3.5
Herčík, Petr
1611-
Martinec, Karel
1773½ - ½
3.6
Podlipský, Petr
1460-
Valtera, Jiří
17970 - 1
3.7
Maronczak, Jiří
1408-
Košičár, Milan
16991 - 0
3.8
Vtelenský, Václav
1100-
Matas, Stanislav
16710 - 1
Šach.4  TJ Auto Škoda Mladá Boleslav BELO-9  Sokol Brandýs nad Labem AELO5 : 3
4.1
Ulrich, David
1829-
Jarý, Josef
1960½ - ½
4.2
Řezáč, Jindřich
1804-
Ševčík, Zdeněk
1903½ - ½
4.3
Jordanov, Mihail
0-
Kabát, Josef
1837½ - ½
4.4
Šmejkal, Josef
1782-
Meca, Viktor
17350 - 1
4.5
Gabriel, Patrik
1695-
Pecka, Jan
15861 - 0
4.6
Harcuba, Adam
1682-
Jarý, Zbyněk
1603½ - ½
4.7
Pinkas, Martin
1671-
Wagner, Adam
15941 - 0
4.8
Špringl, Matěj
1566-
Rádl, Jaroslav
15041 - 0
Šach.5  nenasazenELO-8  Šachklub města Dobrovice CELO0 : 0
5.1
bez hráče
0-
bez hráče
0
5.2
bez hráče
0-
bez hráče
0
5.3
bez hráče
0-
bez hráče
0
5.4
bez hráče
0-
bez hráče
0
5.5
bez hráče
0-
bez hráče
0
5.6
bez hráče
0-
bez hráče
0
5.7
bez hráče
0-
bez hráče
0
5.8
bez hráče
0-
bez hráče
0
Šach.6  ŠK Kabo Benátky AELO-7  Cayman Pharma Neratovice EELO5 : 3
6.1
Žáček, Zdeněk
1962-
Picek, Miroslav
1910½ - ½
6.2
Novotný, Roman
2037-
Sovány, Attila
18501 - 0
6.3
Jeřábek, Jindřich
1921-
Parpel, Petr
17021 - 0
6.4
Chytrý, Petr
1847-
Nývlt, Miloslav
16921 - 0
6.5
Černý, Jaroslav
1752-
Vrána, Karel
17521 - 0
6.6
Hovorka, Václav
1368-
Jindra, Josef
1589½ - ½
6.7
Hovorka, Ondřej
1321-
Stypa, Zdeněk
15290 - 1
6.8
Viktorín, Rudolf
1472-
Tvrdík, Jan
18300 - 1