Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Extraliga mládeže - Západ 2018/19

Poslední aktualizace19.01.2019 20:17:24, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  4. Klub šachistů Říčany 1925 (Rtg prům.:1922, PH 1: 8 / PH 2: 20,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Chwistek Karel20442043CZE363871Z H010½102,562124
2Rolinek Dominik19401951CZE384569Z01½00012,572048
3Otruba Marek19831992CZE382418Z01111004,072009
4Novotný Martin19701962CZE383600Z½½01114,061902
5Vilímová Julie17761763CZE367400Z D0100½01,561760
6Otrubová Kristýna16941695CZE382426D1½12,531720
7Bartoš Václav18211809CZE398764Z m11½002,551594
8Němec Jáchym16381696CZE23716525s101,021855

Info o hráči

Chwistek Karel 2044 CZE Rp:2067
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
185Špreňar Petr22362254CZE3,0w 01
297Molkanov Oleg20342014CZE1,5s 11
359Viták Jiří21422167CZE3,5w 01
473Paulus Václav19351943CZE2,0s ½1
61CMHaase Pavel21412136CZE3,5w 11
717Hurdzan Tomáš22572223CZE5,0s 01
Rolinek Dominik 1940 CZE Rp:1946
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
186Zeman Matyáš23142304CZE6,5s 02
298Šmíd Pavel18791860CZE1,0w 12
360Sýkora Marek19602003CZE4,5s ½2
474Hofman Kryštof20362041CZE4,0w 02
544Petr Jakub20872098CZE4,5w 01
62WCMPřibylová Sofie19871989CZE2,5s 02
718Dolanský Lukáš20732054CZE3,5w 12
Otruba Marek 1983 CZE Rp:2059
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
188Lajbl Jan20081991CZE3,0w 03
2100Skýpala Ondřej19721943CZE3,5s 13
361Finěk Václav19152046CZE3,0w 13
475Hurtík Matěj19901965CZE0,5s 13
545Staněk Ondřej19921994CZE2,0s 12
63Přibyl Viktor20202030CZE6,0w 03
719Stinka Jakub21682200CZE3,0s 03
Novotný Martin 1970 CZE Rp:2027
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
189Fojt Petr20522065CZE3,0s ½4
2101Růžička Filip17711793CZE3,5w ½4
362Pavelka Hubert Jan18021799CZE2,5s 04
546Žižka Petr19411938CZE2,5w 13
64Martirosyan Ara19111923CZE3,5s 14
720Kůsa Jakub19322025CZE4,5w 14
Vilímová Julie 1776 CZE Rp:1567
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
190Vítová Anna17821801CZE5,0w 05
2102Dolejš Jakub14831516CZE0,5s 15
476Šulc Jakub17711828CZE3,5w 04
547Hejsek Lukáš17301737CZE3,0s 04
65Ret Adam Josef18531834CZE3,5w ½5
721Hlavina Matouš19391942CZE5,0s 05
Otrubová Kristýna 1694 CZE Rp:1993
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
363Sivák Lukáš17171756CZE2,0w 15
477Habenicht Martin16441609CZE2,5s ½5
548Kozbert Tomáš18001775CZE4,0w 15
Bartoš Václav 1821 CZE Rp:1594
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
191Janouch Jáchym Štěpán16421600CZE4,0s 16
2103Beneš Jáchym16131526CZE2,5w 16
364Brůna Matouš15111463CZE4,0s ½6
478Papoušek Michal16371656CZE4,5w 06
549Mádle Robin15681479CZE1,0s 06
Němec Jáchym 1638 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
66Němeček Lukáš17241751CZE1,5s 16
722Hák David19861940CZE5,0w 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 10.00
Šach.3  Klub šachistů Říčany 1925ELO-7  ŠK AD JičínELO1½:4½
3.1
Chwistek, Karel
2044-
Špreňar, Petr
22360 - 1
3.2
Rolinek, Dominik
1940-
Zeman, Matyáš
23140 - 1
3.3
Otruba, Marek
1983-
Lajbl, Jan
20080 - 1
3.4
Novotný, Martin
1970-
Fojt, Petr
2052½ - ½
3.5
Vilímová, Julie
1776-
Vítová, Anna
17820 - 1
3.6
Bartoš, Václav
1821-
Janouch, Jáchym Štěpán
16421 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 14.30
Šach.8  TJ KobylisyELO-3  Klub šachistů Říčany 1925ELO½ :5½
3.1
Molkanov, Oleg
2034-
Chwistek, Karel
20440 - 1
3.2
Šmíd, Pavel
1879-
Rolinek, Dominik
19400 - 1
3.3
Skýpala, Ondřej
1972-
Otruba, Marek
19830 - 1
3.4
Růžička, Filip
1771-
Novotný, Martin
1970½ - ½
3.5
Dolejš, Jakub
1483-
Vilímová, Julie
17760 - 1
3.6
Beneš, Jáchym
1613-
Bartoš, Václav
18210 - 1
3. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 09.00
Šach.3  Klub šachistů Říčany 1925ELO-5  Desko LiberecELO3 : 3
3.1
Chwistek, Karel
2044-
Viták, Jiří
21420 - 1
3.2
Rolinek, Dominik
1940-
Sýkora, Marek
1960½ - ½
3.3
Otruba, Marek
1983-
Finěk, Václav
19151 - 0
3.4
Novotný, Martin
1970-
Pavelka, Hubert Jan
18020 - 1
3.5
Otrubová, Kristýna
1694-
Sivák, Lukáš
17171 - 0
3.6
Bartoš, Václav
1821-
Brůna, Matouš
1511½ - ½
4. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 13.30
Šach.6  1.Novoborský ŠKELO-3  Klub šachistů Říčany 1925ELO4 : 2
4.1
Paulus, Václav
1935-
Chwistek, Karel
2044½ - ½
4.2
Hofman, Kryštof
2036-
Rolinek, Dominik
19401 - 0
4.3
Hurtík, Matěj
1990-
Otruba, Marek
19830 - 1
4.4
Šulc, Jakub
1771-
Vilímová, Julie
17761 - 0
4.5
Habenicht, Martin
1644-
Otrubová, Kristýna
1694½ - ½
4.6
Papoušek, Michal
1637-
Bartoš, Václav
18211 - 0
5. Kolo Datum kola 2018/12/08 Hodina 10.00
Šach.3  Klub šachistů Říčany 1925ELO-4  TJ Bohemians PrahaELO3 : 3
2.1
Rolinek, Dominik
1940-
Petr, Jakub
20870 - 1
2.2
Otruba, Marek
1983-
Staněk, Ondřej
19921 - 0
2.3
Novotný, Martin
1970-
Žižka, Petr
19411 - 0
2.4
Vilímová, Julie
1776-
Hejsek, Lukáš
17300 - 1
2.5
Otrubová, Kristýna
1694-
Kozbert, Tomáš
18001 - 0
2.6
Bartoš, Václav
1821-
Mádle, Robin
15680 - 1
6. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 10.00
Šach.3  Klub šachistů Říčany 1925ELO-1  ŠK PORG PrahaELO3½:2½
2.1
Chwistek, Karel
2044-CM
Haase, Pavel
21411 - 0
2.2
Rolinek, Dominik
1940-WCM
Přibylová, Sofie
19870 - 1
2.3
Otruba, Marek
1983-
Přibyl, Viktor
20200 - 1
2.4
Novotný, Martin
1970-
Martirosyan, Ara
19111 - 0
2.5
Vilímová, Julie
1776-
Ret, Adam Josef
1853½ - ½
2.6
Němec, Jáchym
1638-
Němeček, Lukáš
17241 - 0
7. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 14.00
Šach.2  Šachklub Sokol KlatovyELO-3  Klub šachistů Říčany 1925ELO4 : 2
2.1
Hurdzan, Tomáš
2257-
Chwistek, Karel
20441 - 0
2.2
Dolanský, Lukáš
2073-
Rolinek, Dominik
19400 - 1
2.3
Stinka, Jakub
2168-
Otruba, Marek
19831 - 0
2.4
Kůsa, Jakub
1932-
Novotný, Martin
19700 - 1
2.5
Hlavina, Matouš
1939-
Vilímová, Julie
17761 - 0
2.6
Hák, David
1986-
Němec, Jáchym
16381 - 0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž