Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Extraliga mládeže - Východ 2018/19

Poslední aktualizace23.01.2019 17:45:34, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  8. BŠŠ Frýdek-Místek B (Rtg prům.:1653, PH 1: 0 / PH 2: 6)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Židek Daniel17751753CZE358517Z0½000½01,072124
2Paseka Matyáš19021887CZE23703296Z s00010½½2,072052
3Vašínek Martin14121434CZE392200Z s0000,031983
4Lička Denis14561424CZE23709251Z s00000000,071989
5Gebauer Adam15291598CZE23702958Z s0000011,061922
6Dudová Pavlína14221444CZE394629Z D0000½000,571793
7Buchta Bartoloměj16681595CZE23702885s10½01,541653
11Blahut Vladislav12151373CZE391948s00,011956

Info o hráči

Židek Daniel 1775 CZE Rp:1815
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
143Voříšek Jakub20982124CZE4,5s 01
231Říha Vojtěch21452141CZE4,5w ½1
315Skalský Alexandr20662108CZE3,5s 01
41Švanda Ondřej22152267CZE3,5w 01
580Miča Marek22122158CZE2,0s 01
653Šrámek Vojtěch21852208CZE5,5w ½1
764Demko Robert19461925CZE2,5s 01
Paseka Matyáš 1902 CZE Rp:1894
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
144Vojta Jakub21182096CZE5,0w 02
233Ludvík Tomáš20892082CZE3,0s 02
316Londin Šimon21162127CZE4,5w 02
42Horák Jan20271980CZE2,0s 12
581Gnojek Petr20862082CZE3,5w 02
654Neumann Filip18551850CZE2,5s ½2
765Hrbek Štěpán20712006CZE1,5w ½2
Vašínek Martin 1412 CZE Rp:1183
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
582CMStalmach Richard21642072CZE4,0s 03
655Kopcová Ludmila18881886CZE4,0w 03
767Očko Dominik18961935CZE1,5s 03
Lička Denis 1456 CZE Rp:1189
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
145Šolc Filip20172022CZE4,0s 03
234Nehyba Martin21002097CZE4,0w 03
318Babula Vlastimil19841960CZE5,0s 03
43Pavlíček Lukáš20041986CZE3,5w 03
583Frank Adam21082067CZE5,5w 04
656Ochmyt Jakub17991757CZE1,5s 04
768WCMGřesová Zuzana19081882CZE2,0w 04
Gebauer Adam 1529 CZE Rp:1649
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
146Dudek Vojtěch19521921CZE3,5w 04
235Černý David20812054CZE5,0s 04
319Vavřínková Eliška18261819CZE4,5w 04
44Švanda Adam19251850CZE3,5s 04
657Pekárek Aleš18551840CZE4,5w 05
769Szotkowski David18911858CZE2,0s 15
Dudová Pavlína 1422 CZE Rp:1371
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
147Křížek Kryštof18281797CZE4,5s 05
237CMJareš Michal19181910CZE6,5w 05
320Ambrožová Lucie18111834CZE3,5s 05
45Kupsa Matěj19491917CZE5,0w 05
584Vantuch Lucian18831880CZE3,5s ½5
659Kijonka Ondřej15641582CZE2,5s 06
770Fizer Marek15971594CZE1,0w 06
Buchta Bartoloměj 1668 CZE Rp:1566
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
148Steinová Kamila13531360CZE2,0w 16
239Rosenbaumová Lea18721866CZE7,0s 06
321Macháček Lukáš17061727CZE3,0w ½6
47Šmajzrová Veronika16811695CZE3,5s 06
Blahut Vladislav 1215 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
586Nytra Ondřej19561883CZE1,0w 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 10.30
Šach.4  TJ Spartak VlašimELO-8  BŠŠ Frýdek-Místek BELO5 : 1
4.1
Voříšek, Jakub
2098-
Židek, Daniel
17751 - 0
4.2
Vojta, Jakub
2118-
Paseka, Matyáš
19021 - 0
4.3
Šolc, Filip
2017-
Lička, Denis
14561 - 0
4.4
Dudek, Vojtěch
1952-
Gebauer, Adam
15291 - 0
4.5
Křížek, Kryštof
1828-
Dudová, Pavlína
14221 - 0
4.6
Steinová, Kamila
1353-
Buchta, Bartoloměj
16680 - 1
2. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 15.00
Šach.8  BŠŠ Frýdek-Místek BELO-3  2222 ŠK PolabinyELO½ :5½
3.1
Židek, Daniel
1775-
Říha, Vojtěch
2145½ - ½
3.2
Paseka, Matyáš
1902-
Ludvík, Tomáš
20890 - 1
3.3
Lička, Denis
1456-
Nehyba, Martin
21000 - 1
3.4
Gebauer, Adam
1529-
Černý, David
20810 - 1
3.5
Dudová, Pavlína
1422-CM
Jareš, Michal
19180 - 1
3.6
Buchta, Bartoloměj
1668-
Rosenbaumová, Lea
18720 - 1
3. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 08.00
Šach.2  ŠK Staré MěstoELO-8  BŠŠ Frýdek-Místek BELO5½: ½
2.1
Skalský, Alexandr
2066-
Židek, Daniel
17751 - 0
2.2
Londin, Šimon
2116-
Paseka, Matyáš
19021 - 0
2.3
Babula, Vlastimil
1984-
Lička, Denis
14561 - 0
2.4
Vavřínková, Eliška
1826-
Gebauer, Adam
15291 - 0
2.5
Ambrožová, Lucie
1811-
Dudová, Pavlína
14221 - 0
2.6
Macháček, Lukáš
1706-
Buchta, Bartoloměj
1668½ - ½
4. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 13.00
Šach.8  BŠŠ Frýdek-Místek BELO-1  TJ Štefanydes PoličkaELO1 : 5
1.1
Židek, Daniel
1775-
Švanda, Ondřej
22150 - 1
1.2
Paseka, Matyáš
1902-
Horák, Jan
20271 - 0
1.3
Lička, Denis
1456-
Pavlíček, Lukáš
20040 - 1
1.4
Gebauer, Adam
1529-
Švanda, Adam
19250 - 1
1.5
Dudová, Pavlína
1422-
Kupsa, Matěj
19490 - 1
1.6
Buchta, Bartoloměj
1668-
Šmajzrová, Veronika
16810 - 1
5. Kolo Datum kola 2018/12/08 Hodina 10.00
Šach.7  BŠŠ Frýdek-Místek AELO-8  BŠŠ Frýdek-Místek BELO5½: ½
4.1
Miča, Marek
2212-
Židek, Daniel
17751 - 0
4.2
Gnojek, Petr
2086-
Paseka, Matyáš
19021 - 0
4.3CM
Stalmach, Richard
2164-
Vašínek, Martin
14121 - 0
4.4
Frank, Adam
2108-
Lička, Denis
14561 - 0
4.5
Vantuch, Lucian
1883-
Dudová, Pavlína
1422½ - ½
4.6
Nytra, Ondřej
1956-
Blahut, Vladislav
12151 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 10.00
Šach.8  BŠŠ Frýdek-Místek BELO-5  SK Slavia OrlováELO1 : 5
4.1
Židek, Daniel
1775-
Šrámek, Vojtěch
2185½ - ½
4.2
Paseka, Matyáš
1902-
Neumann, Filip
1855½ - ½
4.3
Vašínek, Martin
1412-
Kopcová, Ludmila
18880 - 1
4.4
Lička, Denis
1456-
Ochmyt, Jakub
17990 - 1
4.5
Gebauer, Adam
1529-
Pekárek, Aleš
18550 - 1
4.6
Dudová, Pavlína
1422-
Kijonka, Ondřej
15640 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 14.00
Šach.6  Interchess Frýdek-MístekELO-8  BŠŠ Frýdek-Místek BELO4½:1½
4.1
Demko, Robert
1946-
Židek, Daniel
17751 - 0
4.2
Hrbek, Štěpán
2071-
Paseka, Matyáš
1902½ - ½
4.3
Očko, Dominik
1896-
Vašínek, Martin
14121 - 0
4.4WCM
Gřesová, Zuzana
1908-
Lička, Denis
14561 - 0
4.5
Szotkowski, David
1891-
Gebauer, Adam
15290 - 1
4.6
Fizer, Marek
1597-
Dudová, Pavlína
14221 - 0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž