Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Extraliga mládeže - Východ 2018/19

Poslední aktualizace23.01.2019 17:45:34, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  2. BŠŠ Frýdek-Místek A (Rtg prům.:2095, PH 1: 13 / PH 2: 24,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Miča Marek22122158CZE382884Z m00½01½02,072061
2Gnojek Petr20862082CZE371807Z m001011½3,572016
3CMStalmach Richard21642072CZE372048Z s10011104,071899
4Frank Adam21082067CZE384720Z m111110½5,571852
5Vantuch Lucian18831880CZE385131Z m½½01½013,571811
6Laurincová Kristýna20442056CZE368270Z D0111115,061638
7Nytra Ondřej19561883CZE371955m11,011215

Info o hráči

Miča Marek 2212 CZE Rp:1903
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
131Říha Vojtěch21452141CZE4,5s 01
243Voříšek Jakub20982124CZE4,5w 01
31Švanda Ondřej22152267CZE3,5s ½1
415Skalský Alexandr20662108CZE3,5w 01
596Židek Daniel17751753CZE1,0w 11
664Demko Robert19461925CZE2,5w ½1
753Šrámek Vojtěch21852208CZE5,5s 01
Gnojek Petr 2086 CZE Rp:2016
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
132Buločkin Martin20232163CZE3,0w 02
244Vojta Jakub21182096CZE5,0s 02
32Horák Jan20271980CZE2,0w 12
416Londin Šimon21162127CZE4,5s 02
597Paseka Matyáš19021887CZE2,0s 12
665Hrbek Štěpán20712006CZE1,5s 12
754Neumann Filip18551850CZE2,5w ½2
Stalmach Richard CM 2164 CZE Rp:1949
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
133Ludvík Tomáš20892082CZE3,0s 13
245Šolc Filip20172022CZE4,0w 03
33Pavlíček Lukáš20041986CZE3,5s 03
418Babula Vlastimil19841960CZE5,0w 13
598Vašínek Martin14121434CZE0,0w 13
667Očko Dominik18961935CZE1,5w 13
755Kopcová Ludmila18881886CZE4,0s 03
Frank Adam 2108 CZE Rp:2082
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
134Nehyba Martin21002097CZE4,0w 14
246Dudek Vojtěch19521921CZE3,5s 14
34Švanda Adam19251850CZE3,5w 14
419Vavřínková Eliška18261819CZE4,5s 14
599Lička Denis14561424CZE0,0s 14
668WCMGřesová Zuzana19081882CZE2,0s 04
756Ochmyt Jakub17991757CZE1,5w ½4
Vantuch Lucian 1883 CZE Rp:1811
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
137CMJareš Michal19181910CZE6,5s ½5
247Křížek Kryštof18281797CZE4,5w ½5
35Kupsa Matěj19491917CZE5,0s 05
420Ambrožová Lucie18111834CZE3,5w 15
5101Dudová Pavlína14221444CZE0,5w ½5
669Szotkowski David18911858CZE2,0w 05
757Pekárek Aleš18551840CZE4,5s 15
Laurincová Kristýna 2044 CZE Rp:1911
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
139Rosenbaumová Lea18721866CZE7,0w 06
248Steinová Kamila13531360CZE2,0s 16
37Šmajzrová Veronika16811695CZE3,5w 16
421Macháček Lukáš17061727CZE3,0s 16
673Mikesch Dalibor16521667CZE1,0s 16
759Kijonka Ondřej15641582CZE2,5w 16
Nytra Ondřej 1956 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
5106Blahut Vladislav12151373CZE0,0s 16

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 10.30
Šach.3  2222 ŠK PolabinyELO-7  BŠŠ Frýdek-Místek AELO3½:2½
3.1
Říha, Vojtěch
2145-
Miča, Marek
22121 - 0
3.2
Buločkin, Martin
2023-
Gnojek, Petr
20861 - 0
3.3
Ludvík, Tomáš
2089-CM
Stalmach, Richard
21640 - 1
3.4
Nehyba, Martin
2100-
Frank, Adam
21080 - 1
3.5CM
Jareš, Michal
1918-
Vantuch, Lucian
1883½ - ½
3.6
Rosenbaumová, Lea
1872-
Laurincová, Kristýna
20441 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 15.00
Šach.7  BŠŠ Frýdek-Místek AELO-4  TJ Spartak VlašimELO2½:3½
4.1
Miča, Marek
2212-
Voříšek, Jakub
20980 - 1
4.2
Gnojek, Petr
2086-
Vojta, Jakub
21180 - 1
4.3CM
Stalmach, Richard
2164-
Šolc, Filip
20170 - 1
4.4
Frank, Adam
2108-
Dudek, Vojtěch
19521 - 0
4.5
Vantuch, Lucian
1883-
Křížek, Kryštof
1828½ - ½
4.6
Laurincová, Kristýna
2044-
Steinová, Kamila
13531 - 0
3. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 08.00
Šach.1  TJ Štefanydes PoličkaELO-7  BŠŠ Frýdek-Místek AELO2½:3½
1.1
Švanda, Ondřej
2215-
Miča, Marek
2212½ - ½
1.2
Horák, Jan
2027-
Gnojek, Petr
20860 - 1
1.3
Pavlíček, Lukáš
2004-CM
Stalmach, Richard
21641 - 0
1.4
Švanda, Adam
1925-
Frank, Adam
21080 - 1
1.5
Kupsa, Matěj
1949-
Vantuch, Lucian
18831 - 0
1.6
Šmajzrová, Veronika
1681-
Laurincová, Kristýna
20440 - 1
4. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 13.00
Šach.7  BŠŠ Frýdek-Místek AELO-2  ŠK Staré MěstoELO4 : 2
2.1
Miča, Marek
2212-
Skalský, Alexandr
20660 - 1
2.2
Gnojek, Petr
2086-
Londin, Šimon
21160 - 1
2.3CM
Stalmach, Richard
2164-
Babula, Vlastimil
19841 - 0
2.4
Frank, Adam
2108-
Vavřínková, Eliška
18261 - 0
2.5
Vantuch, Lucian
1883-
Ambrožová, Lucie
18111 - 0
2.6
Laurincová, Kristýna
2044-
Macháček, Lukáš
17061 - 0
5. Kolo Datum kola 2018/12/08 Hodina 10.00
Šach.7  BŠŠ Frýdek-Místek AELO-8  BŠŠ Frýdek-Místek BELO5½: ½
4.1
Miča, Marek
2212-
Židek, Daniel
17751 - 0
4.2
Gnojek, Petr
2086-
Paseka, Matyáš
19021 - 0
4.3CM
Stalmach, Richard
2164-
Vašínek, Martin
14121 - 0
4.4
Frank, Adam
2108-
Lička, Denis
14561 - 0
4.5
Vantuch, Lucian
1883-
Dudová, Pavlína
1422½ - ½
4.6
Nytra, Ondřej
1956-
Blahut, Vladislav
12151 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 10.00
Šach.7  BŠŠ Frýdek-Místek AELO-6  Interchess Frýdek-MístekELO3½:2½
3.1
Miča, Marek
2212-
Demko, Robert
1946½ - ½
3.2
Gnojek, Petr
2086-
Hrbek, Štěpán
20711 - 0
3.3CM
Stalmach, Richard
2164-
Očko, Dominik
18961 - 0
3.4
Frank, Adam
2108-WCM
Gřesová, Zuzana
19080 - 1
3.5
Vantuch, Lucian
1883-
Szotkowski, David
18910 - 1
3.6
Laurincová, Kristýna
2044-
Mikesch, Dalibor
16521 - 0
7. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 14.00
Šach.5  SK Slavia OrlováELO-7  BŠŠ Frýdek-Místek AELO3 : 3
3.1
Šrámek, Vojtěch
2185-
Miča, Marek
22121 - 0
3.2
Neumann, Filip
1855-
Gnojek, Petr
2086½ - ½
3.3
Kopcová, Ludmila
1888-CM
Stalmach, Richard
21641 - 0
3.4
Ochmyt, Jakub
1799-
Frank, Adam
2108½ - ½
3.5
Pekárek, Aleš
1855-
Vantuch, Lucian
18830 - 1
3.6
Kijonka, Ondřej
1564-
Laurincová, Kristýna
20440 - 1
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž