Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Extraliga mládeže - Východ 2018/19

Poslední aktualizace23.01.2019 17:45:34, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  5. SK Slavia Orlová (Rtg prům.:1873, PH 1: 10 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Šrámek Vojtěch21852208CZE358681Z½1½11½15,572065
2Neumann Filip18551850CZE375640Z m1½000½½2,572049
3Kopcová Ludmila18881886CZE363774Z H½001½114,071940
4Ochmyt Jakub17991757CZE358657Z01½1,531818
5Pekárek Aleš18551840CZE366960Z10½11104,571845
6Šebesta Jan16541627CZE372013Z m0½0000,551832
7Kijonka Ondřej15641582CZE375624m100½102,561680

Info o hráči

Šrámek Vojtěch 2185 CZE Rp:2295
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
11Švanda Ondřej22152267CZE3,5s ½1
215Skalský Alexandr20662108CZE3,5w 11
331Říha Vojtěch21452141CZE4,5s ½1
443Voříšek Jakub20982124CZE4,5w 11
564Demko Robert19461925CZE2,5w 11
696Židek Daniel17751753CZE1,0s ½1
780Miča Marek22122158CZE2,0w 11
Neumann Filip 1855 CZE Rp:1947
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
12Horák Jan20271980CZE2,0w 12
216Londin Šimon21162127CZE4,5s ½2
332Buločkin Martin20232163CZE3,0w 02
444Vojta Jakub21182096CZE5,0s 02
565Hrbek Štěpán20712006CZE1,5s 02
697Paseka Matyáš19021887CZE2,0w ½2
781Gnojek Petr20862082CZE3,5s ½2
Kopcová Ludmila 1888 CZE Rp:1990
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
13Pavlíček Lukáš20041986CZE3,5s ½3
218Babula Vlastimil19841960CZE5,0w 03
334Nehyba Martin21002097CZE4,0s 03
445Šolc Filip20172022CZE4,0w 13
567Očko Dominik18961935CZE1,5w ½3
698Vašínek Martin14121434CZE0,0s 13
782CMStalmach Richard21642072CZE4,0w 13
Ochmyt Jakub 1799 CZE Rp:1818
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
569Szotkowski David18911858CZE2,0s 04
699Lička Denis14561424CZE0,0w 14
783Frank Adam21082067CZE5,5s ½4
Pekárek Aleš 1855 CZE Rp:1947
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
14Švanda Adam19251850CZE3,5w 14
219Vavřínková Eliška18261819CZE4,5s 04
335Černý David20812054CZE5,0w ½4
446Dudek Vojtěch19521921CZE3,5s 14
571Marková Kristýna17191689CZE0,5w 15
6100Gebauer Adam15291598CZE1,0s 15
784Vantuch Lucian18831880CZE3,5w 05
Šebesta Jan 1654 CZE Rp:1466
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
15Kupsa Matěj19491917CZE5,0s 05
220Ambrožová Lucie18111834CZE3,5w ½5
337CMJareš Michal19181910CZE6,5s 05
447Křížek Kryštof18281797CZE4,5w 05
573Mikesch Dalibor16521667CZE1,0s 06
Kijonka Ondřej 1564 CZE Rp:1623
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
17Šmajzrová Veronika16811695CZE3,5w 16
221Macháček Lukáš17061727CZE3,0s 06
339Rosenbaumová Lea18721866CZE7,0w 06
448Steinová Kamila13531360CZE2,0s ½6
6101Dudová Pavlína14221444CZE0,5w 16
785Laurincová Kristýna20442056CZE5,0s 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 10.30
Šach.1  TJ Štefanydes PoličkaELO-5  SK Slavia OrlováELO2 : 4
1.1
Švanda, Ondřej
2215-
Šrámek, Vojtěch
2185½ - ½
1.2
Horák, Jan
2027-
Neumann, Filip
18550 - 1
1.3
Pavlíček, Lukáš
2004-
Kopcová, Ludmila
1888½ - ½
1.4
Švanda, Adam
1925-
Pekárek, Aleš
18550 - 1
1.5
Kupsa, Matěj
1949-
Šebesta, Jan
16541 - 0
1.6
Šmajzrová, Veronika
1681-
Kijonka, Ondřej
15640 - 1
2. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 15.00
Šach.5  SK Slavia OrlováELO-2  ŠK Staré MěstoELO2 : 4
2.1
Šrámek, Vojtěch
2185-
Skalský, Alexandr
20661 - 0
2.2
Neumann, Filip
1855-
Londin, Šimon
2116½ - ½
2.3
Kopcová, Ludmila
1888-
Babula, Vlastimil
19840 - 1
2.4
Pekárek, Aleš
1855-
Vavřínková, Eliška
18260 - 1
2.5
Šebesta, Jan
1654-
Ambrožová, Lucie
1811½ - ½
2.6
Kijonka, Ondřej
1564-
Macháček, Lukáš
17060 - 1
3. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 08.00
Šach.3  2222 ŠK PolabinyELO-5  SK Slavia OrlováELO5 : 1
3.1
Říha, Vojtěch
2145-
Šrámek, Vojtěch
2185½ - ½
3.2
Buločkin, Martin
2023-
Neumann, Filip
18551 - 0
3.3
Nehyba, Martin
2100-
Kopcová, Ludmila
18881 - 0
3.4
Černý, David
2081-
Pekárek, Aleš
1855½ - ½
3.5CM
Jareš, Michal
1918-
Šebesta, Jan
16541 - 0
3.6
Rosenbaumová, Lea
1872-
Kijonka, Ondřej
15641 - 0
4. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 13.00
Šach.5  SK Slavia OrlováELO-4  TJ Spartak VlašimELO3½:2½
4.1
Šrámek, Vojtěch
2185-
Voříšek, Jakub
20981 - 0
4.2
Neumann, Filip
1855-
Vojta, Jakub
21180 - 1
4.3
Kopcová, Ludmila
1888-
Šolc, Filip
20171 - 0
4.4
Pekárek, Aleš
1855-
Dudek, Vojtěch
19521 - 0
4.5
Šebesta, Jan
1654-
Křížek, Kryštof
18280 - 1
4.6
Kijonka, Ondřej
1564-
Steinová, Kamila
1353½ - ½
5. Kolo Datum kola 2018/12/08 Hodina 10.00
Šach.5  SK Slavia OrlováELO-6  Interchess Frýdek-MístekELO2½:3½
3.1
Šrámek, Vojtěch
2185-
Demko, Robert
19461 - 0
3.2
Neumann, Filip
1855-
Hrbek, Štěpán
20710 - 1
3.3
Kopcová, Ludmila
1888-
Očko, Dominik
1896½ - ½
3.4
Ochmyt, Jakub
1799-
Szotkowski, David
18910 - 1
3.5
Pekárek, Aleš
1855-
Marková, Kristýna
17191 - 0
3.6
Šebesta, Jan
1654-
Mikesch, Dalibor
16520 - 1
6. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 10.00
Šach.8  BŠŠ Frýdek-Místek BELO-5  SK Slavia OrlováELO1 : 5
4.1
Židek, Daniel
1775-
Šrámek, Vojtěch
2185½ - ½
4.2
Paseka, Matyáš
1902-
Neumann, Filip
1855½ - ½
4.3
Vašínek, Martin
1412-
Kopcová, Ludmila
18880 - 1
4.4
Lička, Denis
1456-
Ochmyt, Jakub
17990 - 1
4.5
Gebauer, Adam
1529-
Pekárek, Aleš
18550 - 1
4.6
Dudová, Pavlína
1422-
Kijonka, Ondřej
15640 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 14.00
Šach.5  SK Slavia OrlováELO-7  BŠŠ Frýdek-Místek AELO3 : 3
3.1
Šrámek, Vojtěch
2185-
Miča, Marek
22121 - 0
3.2
Neumann, Filip
1855-
Gnojek, Petr
2086½ - ½
3.3
Kopcová, Ludmila
1888-CM
Stalmach, Richard
21641 - 0
3.4
Ochmyt, Jakub
1799-
Frank, Adam
2108½ - ½
3.5
Pekárek, Aleš
1855-
Vantuch, Lucian
18830 - 1
3.6
Kijonka, Ondřej
1564-
Laurincová, Kristýna
20440 - 1
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž