Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Extraliga mládeže - Východ 2018/19

Poslední aktualizace23.01.2019 17:45:34, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  6. TJ Štefanydes Polička (Rtg prům.:1995, PH 1: 7 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Švanda Ondřej22152267CZE359670Z½1½1½3,552037
2Horák Jan20271980CZE390208Z H01000½½2,072017
3Pavlíček Lukáš20041986CZE373001Z½11103,551818
4Švanda Adam19251850CZE367389Z m0½01½½13,571892
5Kupsa Matěj19491917CZE374040Z11110½½5,071772
6Zeman Daniel18511790CZE379247000,022017
7Šmajzrová Veronika16811695CZE378291Z D0101½013,571739
9Brokl Daniel16111583CZE387304000,021613

Info o hráči

Švanda Ondřej 2215 CZE Rp:2186
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
153Šrámek Vojtěch21852208CZE5,5w ½1
264Demko Robert19461925CZE2,5s 11
380Miča Marek22122158CZE2,0w ½1
496Židek Daniel17751753CZE1,0s 11
515Skalský Alexandr20662108CZE3,5s ½1
Horák Jan 2027 CZE Rp:1859
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
154Neumann Filip18551850CZE2,5s 02
266Nguyen Thai Dai Vinh19141927CZE1,5w 12
381Gnojek Petr20862082CZE3,5s 02
497Paseka Matyáš19021887CZE2,0w 02
516Londin Šimon21162127CZE4,5w 02
631Říha Vojtěch21452141CZE4,5s ½1
743Voříšek Jakub20982124CZE4,5w ½1
Pavlíček Lukáš 2004 CZE Rp:1967
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
155Kopcová Ludmila18881886CZE4,0w ½3
270Fizer Marek15971594CZE1,0s 13
382CMStalmach Richard21642072CZE4,0w 13
499Lička Denis14561424CZE0,0s 13
518Babula Vlastimil19841960CZE5,0s 03
Švanda Adam 1925 CZE Rp:1892
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
157Pekárek Aleš18551840CZE4,5s 04
271Marková Kristýna17191689CZE0,5w ½4
383Frank Adam21082067CZE5,5s 04
4100Gebauer Adam15291598CZE1,0w 14
519Vavřínková Eliška18261819CZE4,5w ½4
633Ludvík Tomáš20892082CZE3,0w ½2
744Vojta Jakub21182096CZE5,0s 12
Kupsa Matěj 1949 CZE Rp:1930
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
158Šebesta Jan16541627CZE0,5w 15
272Fizerová Lucie15151532CZE0,0s 15
384Vantuch Lucian18831880CZE3,5w 15
4101Dudová Pavlína14221444CZE0,5s 15
520Ambrožová Lucie18111834CZE3,5s 05
634Nehyba Martin21002097CZE4,0s ½3
745Šolc Filip20172022CZE4,0w ½3
Zeman Daniel 1851 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
635Černý David20812054CZE5,0w 04
746Dudek Vojtěch19521921CZE3,5s 04
Šmajzrová Veronika 1681 CZE Rp:1739
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
159Kijonka Ondřej15641582CZE2,5s 06
275Kaňák Matyáš14451442CZE1,5w 16
385Laurincová Kristýna20442056CZE5,0s 06
4102Buchta Bartoloměj16681595CZE1,5w 16
521Macháček Lukáš17061727CZE3,0w ½6
637CMJareš Michal19181910CZE6,5s 05
747Křížek Kryštof18281797CZE4,5w 15
Brokl Daniel 1611 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
639Rosenbaumová Lea18721866CZE7,0w 06
748Steinová Kamila13531360CZE2,0s 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 10.30
Šach.1  TJ Štefanydes PoličkaELO-5  SK Slavia OrlováELO2 : 4
1.1
Švanda, Ondřej
2215-
Šrámek, Vojtěch
2185½ - ½
1.2
Horák, Jan
2027-
Neumann, Filip
18550 - 1
1.3
Pavlíček, Lukáš
2004-
Kopcová, Ludmila
1888½ - ½
1.4
Švanda, Adam
1925-
Pekárek, Aleš
18550 - 1
1.5
Kupsa, Matěj
1949-
Šebesta, Jan
16541 - 0
1.6
Šmajzrová, Veronika
1681-
Kijonka, Ondřej
15640 - 1
2. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 15.00
Šach.6  Interchess Frýdek-MístekELO-1  TJ Štefanydes PoličkaELO½ :5½
1.1
Demko, Robert
1946-
Švanda, Ondřej
22150 - 1
1.2
Nguyen, Thai Dai Vinh
1914-
Horák, Jan
20270 - 1
1.3
Fizer, Marek
1597-
Pavlíček, Lukáš
20040 - 1
1.4
Marková, Kristýna
1719-
Švanda, Adam
1925½ - ½
1.5
Fizerová, Lucie
1515-
Kupsa, Matěj
19490 - 1
1.6
Kaňák, Matyáš
1445-
Šmajzrová, Veronika
16810 - 1
3. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 08.00
Šach.1  TJ Štefanydes PoličkaELO-7  BŠŠ Frýdek-Místek AELO2½:3½
1.1
Švanda, Ondřej
2215-
Miča, Marek
2212½ - ½
1.2
Horák, Jan
2027-
Gnojek, Petr
20860 - 1
1.3
Pavlíček, Lukáš
2004-CM
Stalmach, Richard
21641 - 0
1.4
Švanda, Adam
1925-
Frank, Adam
21080 - 1
1.5
Kupsa, Matěj
1949-
Vantuch, Lucian
18831 - 0
1.6
Šmajzrová, Veronika
1681-
Laurincová, Kristýna
20440 - 1
4. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 13.00
Šach.8  BŠŠ Frýdek-Místek BELO-1  TJ Štefanydes PoličkaELO1 : 5
1.1
Židek, Daniel
1775-
Švanda, Ondřej
22150 - 1
1.2
Paseka, Matyáš
1902-
Horák, Jan
20271 - 0
1.3
Lička, Denis
1456-
Pavlíček, Lukáš
20040 - 1
1.4
Gebauer, Adam
1529-
Švanda, Adam
19250 - 1
1.5
Dudová, Pavlína
1422-
Kupsa, Matěj
19490 - 1
1.6
Buchta, Bartoloměj
1668-
Šmajzrová, Veronika
16810 - 1
5. Kolo Datum kola 2018/12/08 Hodina 10.00
Šach.2  ŠK Staré MěstoELO-1  TJ Štefanydes PoličkaELO4½:1½
1.1
Skalský, Alexandr
2066-
Švanda, Ondřej
2215½ - ½
1.2
Londin, Šimon
2116-
Horák, Jan
20271 - 0
1.3
Babula, Vlastimil
1984-
Pavlíček, Lukáš
20041 - 0
1.4
Vavřínková, Eliška
1826-
Švanda, Adam
1925½ - ½
1.5
Ambrožová, Lucie
1811-
Kupsa, Matěj
19491 - 0
1.6
Macháček, Lukáš
1706-
Šmajzrová, Veronika
1681½ - ½
6. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 10.00
Šach.3  2222 ŠK PolabinyELO-1  TJ Štefanydes PoličkaELO4½:1½
1.1
Říha, Vojtěch
2145-
Horák, Jan
2027½ - ½
1.2
Ludvík, Tomáš
2089-
Švanda, Adam
1925½ - ½
1.3
Nehyba, Martin
2100-
Kupsa, Matěj
1949½ - ½
1.4
Černý, David
2081-
Zeman, Daniel
18511 - 0
1.5CM
Jareš, Michal
1918-
Šmajzrová, Veronika
16811 - 0
1.6
Rosenbaumová, Lea
1872-
Brokl, Daniel
16111 - 0
7. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 14.00
Šach.1  TJ Štefanydes PoličkaELO-4  TJ Spartak VlašimELO3 : 3
2.1
Horák, Jan
2027-
Voříšek, Jakub
2098½ - ½
2.2
Švanda, Adam
1925-
Vojta, Jakub
21181 - 0
2.3
Kupsa, Matěj
1949-
Šolc, Filip
2017½ - ½
2.4
Zeman, Daniel
1851-
Dudek, Vojtěch
19520 - 1
2.5
Šmajzrová, Veronika
1681-
Křížek, Kryštof
18281 - 0
2.6
Brokl, Daniel
1611-
Steinová, Kamila
13530 - 1
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž