Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 18:01:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Начало
Турнирна база данни
AUT шампионат
Снимки
FAQ
Онлайн регистрация
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:
покажи данните за турнира
Gibraltar International Chess Festival 2019 - Challengers A
Последно обновяване26.01.2019 12:25:09, Creator: IA Laurent FREYD,Last Upload: Stephen Boyd ffe
Search for player
Търси
Стартов лист
No.
Name
ФидеID
ФЕД
Rtg
1
WIM
Castrillon Gomez Melissa
4402413
COL
2244
2
Villar Reymundo Juan Antonio
3802744
PER
2237
3
IM
Meszaros Andras
700720
HUN
2226
4
Longa Yauca Javier
3800806
PER
2226
5
Abdulraheem Abdulrahman Akintoye
8504563
NGR
2224
6
Elishev Ivan
4186826
RUS
2224
7
Janse Jan Jaap
1010344
NED
2222
8
FM
Carrascoso Morales Abel
2257548
ESP
2219
9
WGM
Maisuradze Nino
13601717
FRA
2215
10
Pinho Paulo
1900498
POR
2205
11
Rodriguez Perez Angel Mariano
22201840
ESP
2204
12
Lucas Vega Ivan
2268825
ESP
2203
13
Saber Yasser
9001948
MAR
2201
14
Torres Federico
133019
ARG
2196
15
Onabogun Kolade
8500410
NGR
2189
16
Pavlov Egor
14203642
UZB
2187
17
FM
Lacrosse Marc
200921
BEL
2182
18
FM
Lim Zhuo Ren
5702488
MAS
2178
19
Crespo Eugenio
120260
ARG
2169
20
Tworzydlo Piotr
1130781
POL
2165
21
Gonzalez Gonzalez Alfonso
2223007
ESP
2160
22
FM
Bengherabi Khalil
7900325
ALG
2150
23
Janiszewski Maciej
1120620
POL
2146
24
Jordan Martinez Miguel
2283972
ESP
2142
25
FM
Kandic Milan
926752
SRB
2136
26
CM
Ramasindraibe Girard
13100254
MAD
2129
27
Jordan Martinez David
2283964
ESP
2125
28
Alarcon Olmos Daniel
22245367
ESP
2124
29
CM
Osuna Vega Enrique
2219549
ESP
2116
30
Verneuil Pascal
623814
FRA
2114
31
Crocker Philip J
403180
ENG
2109
32
Suez-Panama Gilles
620165
FRA
2078
33
Spacapan Simon
14612461
SLO
2061
34
Ungureanu Sandu
1212311
ROU
2057
35
FM
Bujakevich Aleksandr
4128117
RUS
2054
36
Cao Armillas Jesus
2212269
ESP
2048
37
Kozarcanin Sead
14504650
CRO
2048
38
Hamer Martyn
413160
ENG
2046
39
Lung Liviu-Catalin
1225715
ROU
2036
40
Kukic Boris
976105
SRB
2035
41
Sedgwick David
404020
ENG
2024
42
Herzwurm Robert
4668570
GER
2021
43
Hassomal Daswani Birjkumar
2224356
ESP
2008
44
Boardman Jeffrey
4301382
NZL
2005
45
Vinal Gutierrez Pedro
2212870
ESP
1997
46
Tovarek Antonin
384682
CZE
1995
47
Burke Mitchell R
416231
ENG
1994
48
Skutta Bernd Dr.
4666950
GER
1988
49
Adewole Adeyinka
8502544
NGR
1972
50
Lutz Juergen
4689240
GER
1960
51
Cano Sevilla Ivan
32043546
ESP
1950
52
Sikkel Dirk
1050079
NED
1943
53
Brown David
416150
ENG
1931
54
Nandi Robin J
434604
ENG
1903
55
Obiamiwe Paul
8500215
NGR
1903
56
Fischer Gerd
4679580
GER
1845
57
Erdogan Hassan
465917
ENG
1833
58
Francois-Haugrin Said
45118140
FRA
1825
59
Hestvik Elias
1534904
NOR
1740
60
Hng Mei-Xian Eunice
5806585
SGP
1718
61
Dhanwani Aditya
448397
ENG
1497
Шах-Турнир-Резултати-Сървър
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Заглавие