32. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV - MKO 2018 12. ROČNÍK GP ČR V RAPID ŠACHU 2018-2019

Poslední aktualizace22.09.2018 11:04:00 / Page cached 22.09.2018 11:05:01 114min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeMKO 2018, Mládez MKO 2018
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Tabulka podle pomocného hodnocení po 2 kole, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDEpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1IMZwardoň VojtěchCZE2439HKBeskydská šachová škola z.s.
2IMLangner LadislavCZE2383HKSlavoj Český Těšín
3FMCaletka RadomírCZE2333HKŠK Slavoj Poruba
4IMVesselovsky SergueiCZE2328S60HKBeskydská šachová škola z.s.
5IMMichenka JozefCZE2279S60HKŠachový klub HM Ostrava
6FMVrána FrantišekCZE2276HŠK Staré Město
7FMSobek JaroslavCZE2264S60HKŠachový klub Karviná
8FMBřečka IvanCZE2228HKTJ Ostrava
9Krajina AlešCZE2224S60HKŠachový klub HM Ostrava
10IMKlíma LukášCZE2222HKŠK Slavoj Poruba
11Václavík MartinCZE2209HKŠK Slavoj Poruba
12Matějka PavelCZE2202HKOŠK TJ Dolní Benešov
13Židek VáclavCZE2175HKŠK Slavoj Poruba
14Gibiec ErnestCZE2174S60HKSlavoj Český Těšín
15FMValenta VítCZE2146ŠK Velké Losiny
16FMFiřt StanislavCZE2134HKŠachový klub HM Ostrava
17Muratidis NikosCZE2111S60HKOSlezan Opava
18FMČempel JaroslavCZE2068HKŠK Slavoj Poruba
19Pšenička PavelCZE2055HTJ Odra Ostrava
20Zpěváková JanaCZE2044wHŠK Staré Město
21Řezníček MarcelCZE2032HKOŠKTP Hrabyně
22Pardy MartinCZE2013HKOSlezan Opava
23Didi JanCZE2010HKTJ Ostrava
24Dostál RadimCZE2007HKŠK Slavoj Poruba
25Slavinský RostislavCZE1995S60HKTJ Nový Jičín
26Olšar RobinCZE1989HKOSlezan Opava
27Byma PavelCZE1961ŠO TJ Velká Polom
28Vitásek JanCZE1955S60HKOŠK TJ Dolní Benešov
29Vránová ZdeňkaCZE1950wHŠK Staré Město
30Vinklárek RobertCZE1938HKTJ Nový Jičín
31Weczerek MarekCZE1920HKOŠK TJ Dolní Benešov
32Valenčík JozefCZE1912HKTJ Slovan Havířov
33Čujdík JiříCZE1909HKSK Stonava
34Vlachopulos GeorgisCZE1902S60HKLokomotiva Krnov
35Kozelský MarekCZE1871HKŠK Šenov
36Neumann FilipCZE1869U18HKSK Slavia Orlová
37Bergloviec JanCZE1866HKOŠK POGO Budišov n/B.
38Košťál OtakarCZE1864HKŠachový klub Ostrava-Jih
39Hasinski KrystianPOL1852S60HTS Kuznia Rybnik
40Zielinski HubertPOL1850HPOL
41Petkovský PatrikCZE1817HKLokomotiva Krnov
42Gemsa PavelCZE1805U18HKOŠK TJ Dolní Benešov
43Tomíček AlfonsCZE1803S60HKOŠK TJ Dolní Benešov
44Miča MarekCZE1795U18HKBeskydská šachová škola z.s.
45Brácha PavelCZE1784HSK ROŠÁDA Prostějov
46Krampol VladimírCZE1767HKSK Stonava
47Magál LadislavCZE1760S60HKOLokomotiva Krnov
48Oborný TomášCZE1757U18HKTJ Ostrava
49Caletková MichaelaCZE1751wHKOSlezan Opava
50Chrostek LukášCZE1743HKTJ Ostrava
51Jančálek JanCZE1740TJ Vítkov
52Bienek PetrCZE1723S60HKTJ Nový Jičín
53Petrov NikolajCZE1722S60HKŠK Šenov
54Bělka LubomírCZE1717HKOŠK TJ Dolní Benešov
55Novák BořivojCZE1709S60HKT.J. Sokol Hranice
56Vavřínek RadomírCZE1702HKOŠK TJ Dolní Benešov
57Tkadleček PetrCZE1693HKTJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
58Pisz BřetislavCZE1670S60HKSK Stonava
59Macek OldřichCZE1643HT.J. Sokol Šumperk
60Cyroň KarelCZE1641S60HKŠK Hošťálkovice, z.s.
61Kwiatkowski ZygmuntPOL1637S60HKSz SILESIA Raciborz
62Kučera TomášCZE1630U18HKOŠK TJ Dolní Benešov
63Hasinski SebastianPOL1628HTS Kuznia Rybnik
64Vlček AntonínCZE1627S60HKOTJ Vítkov
65Binar VítězslavCZE1613S60HKOOrel Opava
66Repák JanCZE1601HKTJ Ostrava
67Vavřínková EliškaCZE1590wU18HŠK Staré Město
68Swirski PiotrPOL1567H
69Karásek JaroslavCZE1538S60HKOŠK POGO Budišov n/B.
70Šafarčík MiroslavCZE1530HKŠK Hošťálkovice, z.s.
71Třetina ZdeněkCZE1528S60HKŠachový klub Ostrava-Jih
72Machura JaroslavCZE1527S60HNeregistrovaný
73Dibák JánCZE1502HKŠK Hošťálkovice, z.s.
74Smuda TomaszPOL1500U18HUKS Mat Zabrze
75Dvořáček Jan MatyášCZE1498U18HŠachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
76Vavřínková AnnaCZE1496wU18HŠachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
77Gemsová TerezaCZE1482wU18HKOŠK TJ Dolní Benešov
78Kubiczek MichalCZE1477U18HKŠachová akademie Ostrava
79Buchta LukášCZE1459HKBeskydská šachová škola z.s.
80Janeček MiroslavCZE1448U18HKOSlezan Opava
81Neumann KarelCZE1431HKTJ Ostrava
82Pirhala LadislavCZE1416S60HKDynamo DP Ostrava
83Kopecký MichalCZE1382HKOTJ Hradec n/Moravicí
84Kampík DavidCZE1378HKOŠK TJ Dolní Benešov
85Peterek ZbyněkCZE1371HKTJ Ostrava
86Kubelka JaroslavCZE1355S60HKTJ Fulnek
87Kožušník ZbyněkCZE1314S60HKOŠachový klub Píšť z.s.
88Miča PetrCZE1000HNeregistrovaný
89Bitta JanCZE1000HKOŠK TJ Dolní Benešov
Advertisement