Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Rapid OPEN Dobšice 2018 přebor čtyřčlenných týmů

Poslední aktualizace06.10.2018 17:55:16, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstva bez výsledků

  1. Quaternios (Rtg prům.:1319 / PH 1: 4 / PH 2: 10) Kapitán: Radek Nekvasil
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Nekvasil Radek1679CZE3905775,510,0
2Jordan Pavel1143CZE1,510,0
3Holzer Herman1368CZE237171652,010,0
4Cerny Matej1087CZE1,010,0
  2. Molík team (Rtg prům.:1557 / PH 1: 17 / PH 2: 22) Kapitán: Zdeněk Molík
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Molik Zdenek2086CZE3143747,510,0
2Marek Jakub1740CZE3507027,510,0
3Molik Jakub1304CZE4,010,0
4Molik Ondrej1096CZE3,010,0
  3. GPOA "A" (Rtg prům.:1126 / PH 1: 0 / PH 2: 4,5) Kapitán: Tomáš Frk
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Frk Tomas1369CZE3905342,010,0
2Weizer Adam1065CZE0,010,0
3Vancura Samuel1042CZE1,010,0
4Vavrova Adela1029CZE1,510,0
  4. TJ Znojmo "A" (Rtg prům.:1826 / PH 1: 25 / PH 2: 30) Kapitán: Petr Halbrštat
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Ruzicka Josef2123CZE3832448,510,0
2Petlak Josef1867CZE3189736,510,0
3Halbrstat Petr1653CZE3678938,010,0
4Molik st. Zdenek1659CZE3375447,010,0
  5. GPOA "B" (Rtg prům.:1394 / PH 1: 9 / PH 2: 12) Kapitán: Náth Vozábal
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Nekula Stepan1343CZE237254940,010,0
2Kral Zdenek1528CZE237055745,010,0
3Vozabal Nath1323CZE237171814,010,0
4Jelinek Tomas1382CZE3971303,010,0
  6. TJ Znojmo "X" (Rtg prům.:2031 / PH 1: 30 / PH 2: 37,5) Kapitán: Richard Nekula
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Kavan Zdenek2143CZE3143908,510,0
2Dvorak Libor2042CZE31659810,010,0
3Skrenek Jiri2014CZE3194309,010,0
4Nekula Richard1924CZE31234710,010,0
  7. Sokol Dobšice (Rtg prům.:1537 / PH 1: 15 / PH 2: 23,5) Kapitán: Marko Vrzáček
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Vrzacek Marko1720CZE4,010,0
2Vondra Martin1504CZE6,010,0
3Brezovsky Milan1304CZE2,03,0
4Musil ml. Vladimir1492CZE5,07,0
5Balada David1432CZE0,00,0
6Musil Vladimir1342CZE6,510,0
  8. ŠK Sebranci RH (Rtg prům.:1535 / PH 1: 19 / PH 2: 21,5) Kapitán: František Bylok
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Rosner Tomas1845CZE3233223,510,0
2Holienka Ladislav1654CZE3971214,010,0
3Bylok Frantisek1642CZE7,010,0
4Fagan Ján1000CZE7,010,0
  9. ŠK Caissa Třebíč (Rtg prům.:1636 / PH 1: 21 / PH 2: 24,5) Kapitán: Ivan Kovács
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Svizensky Lubos1973CZE3494377,010,0
2Kovacs Ivan1518CZE3700614,510,0
3Zak Martin1662CZE237191766,010,0
4Novak Pavel1392CZE237191687,010,0
  10. OPTIKA Medek Hodonice (Rtg prům.:1359 / PH 1: 7 / PH 2: 13,5) Kapitán: František Šimík
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Simik Frantisek1699CZE237158203,510,0
2Korger Petr1692CZE5,510,0
4Kruzikova Eliska1000CZE1,010,0
5Nemec Vit1044CZE3,510,0
  11. ŠK Břežany- Pravice (Rtg prům.:1506 / PH 1: 13 / PH 2: 21) Kapitán: Vladimír Losík
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Forman Lubomir1801CZE5,010,0
2Richter Rudolf1423CZE3844704,510,0
3Losik Vladimir1533CZE6,010,0
4Richterova Natasa1267CZE3844885,510,0