Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 09:02:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Mistrovství CR v bleskovem sachu druzstev 2018
Poslední aktualizace20.09.2018 17:12:54, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
9. Kolo Datum kola 2018/09/15
Šach.
5
QCC Ceske Budejovice
ELO
-
6
Unichess
ELO
2 : 2
1.1
FM
Havlik Jan
2435
-
IM
Konopka Michal
2308
½ - ½
1.2
GM
Vokac Marek
2375
-
FM
Vrbata Zbynek
2302
0 - 1
1.3
WGM
Richtrova Eliska
2147
-
Kovar Vojtech
2293
1 - 0
1.4
Vybiral Zdenek
2246
-
Popper Tomas
2084
½ - ½
Šach.
1
Moravska Slavie Brno A
ELO
-
2
SK ZIKUDA Turnov A
ELO
2 : 2
2.1
FM
Kociscak Jiri
2509
-
FM
Vykouk Jan
2373
1 - 0
2.2
GM
Polak Tomas
2453
-
IM
Studnicka Tomas
2271
1 - 0
2.3
FM
Vojta Tomas
2462
-
IM
Kraus Tomas
2426
0 - 1
2.4
GM
Blatny Pavel
2348
-
FM
Vlasak Lukas
2360
0 - 1
Šach.
7
Slavoj Cesky Tesin
ELO
-
3
TJ Bohemians A
ELO
3 : 1
3.1
IM
Langner Ladislav
2331
-
IM
Jirka Jiri
2438
1 - 0
3.2
FM
Straka Vojtech
2280
-
IM
Zvara Petr
2304
1 - 0
3.3
FM
Mrazek Lumir
2201
-
IM
Trickov Vasil
2325
1 - 0
3.4
Kawulok Marek
2110
-
Smid Miroslav
2131
0 - 1
Šach.
10
Sakal Kozolupy
ELO
-
9
SK ZIKUDA Turnov B
ELO
1½:2½
4.1
IM
Michalek Jan
2263
-
FM
Liska Jiri
2173
1 - 0
4.2
FM
Cesal Jaroslav
2267
-
Vltavsky Vladimir
2251
½ - ½
4.3
Folk Petr
2129
-
Marsalek Zdenek
2231
0 - 1
4.4
Janousek Petr
2129
-
Sykora Ondrej
2168
0 - 1
Šach.
15
SK Teplice A
ELO
-
24
SK Spartak Usti nad Labem A
ELO
4 : 0
5.1
FM
Rubes Jan
2337
-
Pribyl Jakub
2009
1 - 0
5.2
Hadraba Vladimir
2188
-
Smid Pavel
1923
1 - 0
5.3
Kral David
2061
-
Balin Kamil
2073
1 - 0
5.4
Krutsky Martin
1768
-
Werner Hong Quan Dan
1657
1 - 0
Šach.
13
Sokol Tabor
ELO
-
12
TJ Sokol Praha Vrsovice
ELO
2 : 2
6.1
Borkovec Milan
2128
-
IM
Kulhanek Tomas
2278
1 - 0
6.2
Trepka Jan
2200
-
Kohout Vratislav
2150
1 - 0
6.3
Ruzicka Ales
2125
-
Markovic Milan
2101
0 - 1
6.4
Meszaros Ludek
2142
-
FM
Svatos Jan
2108
0 - 1
Šach.
8
SK Dopravni podnik Praha A
ELO
-
4
TJ Pankrac A
ELO
½ :3½
7.1
IM
Plischki Sebastian
2426
-
FM
Sokolov Alexander
2393
0 - 1
7.2
IM
Pribyl Josef
2183
-
IM
Dolezal Radoslav
2345
0 - 1
7.3
IM
Pribyl Martin
2198
-
Soural Jan
2233
½ - ½
7.4
Benes Petr
2106
-
Postupa Pavel
2236
0 - 1
Šach.
11
TJ Kobylisy
ELO
-
17
SK Slavoj Litomerice
ELO
2½:1½
8.1
Formanek Martin
2163
-
Hula Lukas
2113
1 - 0
8.2
FM
Kopta Pavel
2217
-
Brejnik Gustav
2085
0 - 1
8.3
Dvorak Jan
2170
-
Hoke Petr
2030
1 - 0
8.4
Chmel Kristian
2076
-
FM
Kozak Milos
2014
½ - ½
Šach.
20
Gambit Jihlava
ELO
-
22
TJ Pankrac B
ELO
2½:1½
9.1
Skoda Martin
2070
-
Hosticka Frantisek
2090
1 - 0
9.2
Bukacek Lubomir
2028
-
FM
Krouzel Jaroslav
1981
0 - 1
9.3
Hrabal Michal
2029
-
FM
Vokoun Jan
2035
½ - ½
9.4
Mouryc Tomas
1957
-
Rondos Jakub
1949
1 - 0
Šach.
23
SK Dopravní podnik Praha B - PORG
ELO
-
26
SA VSTE Ceske Budejovice
ELO
2 : 2
10.1
CM
Haase Pavel
2056
-
FM
Novotny Michal
2368
0 - 1
10.2
WCM
Pribylova Sofie
1885
-
Rolinek Dominik
1674
1 - 0
10.3
Pribyl Viktor
1839
-
Hosnedl Matyas
1559
0 - 1
10.4
Martirosyan Ara
1935
-
Asatryan Manvel
1677
1 - 0
Šach.
27
SK Teplice B
ELO
-
14
SK Line
ELO
0 : 4
11.1
Kudrlicka Ladislav
2023
-
Blecha Miroslav
2184
0 - 1
11.2
Koval Nikita
1593
-
Sott Pavel
2162
0 - 1
11.3
Vaclavik Jan
1728
-
Janocko Petr
2108
0 - 1
11.4
Skuthan Radek
1637
-
Kupka Frantisek
1979
0 - 1
Šach.
30
SK Spartak Usti nad Labem B
ELO
-
16
SK Karlovy Vary
ELO
2 : 2
12.1
Balin Daniel
1773
-
Sprenar Petr
2094
0 - 1
12.2
Sliva Richard
1642
-
Lorenc Tomas
2167
0 - 1
12.3
Volf Michal
1643
-
Spicka Jan
1946
1 - 0
12.4
Sip Marek
1225
-
Wimmer Miroslav
2081
1 - 0
Šach.
25
SK Slavia Liberec
ELO
-
18
Moravska Slavie Brno B
ELO
1 : 3
13.1
Vaclavicek Lukas
1950
-
Skacelik Petr
2059
0 - 1
13.2
Gombala Marek
1950
-
Kredl Karel
2127
0 - 1
13.3
Janous Petr
1944
-
Vavra Michal
1991
1 - 0
13.4
Slechta Jan
1775
-
Nikodem Gustav
2042
0 - 1
Šach.
28
SK Dvorec
ELO
-
19
TJ Kasna Lipa
ELO
1½:2½
14.1
Flajsman Pavel
1958
-
Buchcar Tomas
2223
0 - 1
14.2
Kovar Petr
2013
-
Bach Ulf-Gunter
1979
0 - 1
14.3
Sedlak Jakub
1761
-
Tresnak Filip
2028
½ - ½
14.4
Flajsman Petr
1751
-
Prudek Jiri
1974
1 - 0
Šach.
29
SK Decin
ELO
-
21
TJ Bohemians B
ELO
½ :3½
15.1
Papay Jindrich
1948
-
Bujak Michal
2185
½ - ½
15.2
Purkyt Jaroslav
1748
-
Vevera Radek
2133
0 - 1
15.3
Masek Daniel
1553
-
Bartos Miroslav
1840
0 - 1
15.4
Jusko Jindrich
1303
-
Drahoradova Zuzana
1611
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž