Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 12:24:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Mistrovství CR v bleskovem sachu druzstev 2018
Poslední aktualizace20.09.2018 17:12:54, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
10. Kolo Datum kola 2018/09/15
Šach.
2
SK ZIKUDA Turnov A
ELO
-
5
QCC Ceske Budejovice
ELO
½ :3½
1.1
FM
Vykouk Jan
2373
-
FM
Havlik Jan
2435
½ - ½
1.2
IM
Studnicka Tomas
2271
-
GM
Vokac Marek
2375
0 - 1
1.3
IM
Kraus Tomas
2426
-
WGM
Richtrova Eliska
2147
0 - 1
1.4
FM
Vlasak Lukas
2360
-
Vybiral Zdenek
2246
0 - 1
Šach.
6
Unichess
ELO
-
1
Moravska Slavie Brno A
ELO
1 : 3
2.1
IM
Konopka Michal
2308
-
FM
Kociscak Jiri
2509
1 - 0
2.2
FM
Vrbata Zbynek
2302
-
GM
Polak Tomas
2453
0 - 1
2.3
Kovar Vojtech
2293
-
FM
Vojta Tomas
2462
0 - 1
2.4
Popper Tomas
2084
-
GM
Blatny Pavel
2348
0 - 1
Šach.
15
SK Teplice A
ELO
-
7
Slavoj Cesky Tesin
ELO
2 : 2
3.1
FM
Rubes Jan
2337
-
IM
Langner Ladislav
2331
1 - 0
3.2
Hadraba Vladimir
2188
-
FM
Straka Vojtech
2280
0 - 1
3.3
Kral David
2061
-
FM
Mrazek Lumir
2201
0 - 1
3.4
Krutsky Martin
1768
-
Kawulok Marek
2110
1 - 0
Šach.
3
TJ Bohemians A
ELO
-
9
SK ZIKUDA Turnov B
ELO
1½:2½
4.1
IM
Zvara Petr
2304
-
FM
Liska Jiri
2173
0 - 1
4.2
IM
Trickov Vasil
2325
-
Vltavsky Vladimir
2251
½ - ½
4.3
Dubansky Bohuslav
2264
-
Marsalek Zdenek
2231
1 - 0
4.4
Smid Miroslav
2131
-
Sykora Ondrej
2168
0 - 1
Šach.
12
TJ Sokol Praha Vrsovice
ELO
-
4
TJ Pankrac A
ELO
1 : 3
5.1
IM
Kulhanek Tomas
2278
-
FM
Sokolov Alexander
2393
½ - ½
5.2
Kohout Vratislav
2150
-
IM
Dolezal Radoslav
2345
0 - 1
5.3
Markovic Milan
2101
-
Soural Jan
2233
½ - ½
5.4
FM
Svatos Jan
2108
-
Postupa Pavel
2236
0 - 1
Šach.
14
SK Line
ELO
-
10
Sakal Kozolupy
ELO
3½: ½
6.1
Blecha Miroslav
2184
-
IM
Michalek Jan
2263
½ - ½
6.2
Sott Pavel
2162
-
FM
Cesal Jaroslav
2267
1 - 0
6.3
Janocko Petr
2108
-
Folk Petr
2129
1 - 0
6.4
Kupka Frantisek
1979
-
Janousek Petr
2129
1 - 0
Šach.
11
TJ Kobylisy
ELO
-
13
Sokol Tabor
ELO
1½:2½
7.1
Formanek Martin
2163
-
Borkovec Milan
2128
1 - 0
7.2
FM
Kopta Pavel
2217
-
Trepka Jan
2200
½ - ½
7.3
Dvorak Jan
2170
-
Ruzicka Ales
2125
0 - 1
7.4
Chmel Kristian
2076
-
Meszaros Ludek
2142
0 - 1
Šach.
26
SA VSTE Ceske Budejovice
ELO
-
20
Gambit Jihlava
ELO
0 : 4
8.1
FM
Novotny Michal
2368
-
Skoda Martin
2070
0 - 1
8.2
Rolinek Dominik
1674
-
Bukacek Lubomir
2028
0 - 1
8.3
Hosnedl Matyas
1559
-
Seidl Antonin
2034
0 - 1
8.4
Asatryan Manvel
1677
-
Hrabal Michal
2029
0 - 1
Šach.
17
SK Slavoj Litomerice
ELO
-
23
SK Dopravní podnik Praha B - PORG
ELO
3½: ½
9.1
Hula Lukas
2113
-
CM
Haase Pavel
2056
1 - 0
9.2
Brejnik Gustav
2085
-
WCM
Pribylova Sofie
1885
1 - 0
9.3
Hoke Petr
2030
-
Martirosyan Ara
1935
1 - 0
9.4
FM
Kozak Milos
2014
-
Ret Adam Josef
1719
½ - ½
Šach.
18
Moravska Slavie Brno B
ELO
-
21
TJ Bohemians B
ELO
2½:1½
10.1
Skacelik Petr
2059
-
Bujak Michal
2185
1 - 0
10.2
Kredl Karel
2127
-
Vevera Radek
2133
0 - 1
10.3
Vavra Michal
1991
-
Drahorad Daniel
1936
1 - 0
10.4
Nikodem Gustav
2042
-
Drahoradova Zuzana
1611
½ - ½
Šach.
19
TJ Kasna Lipa
ELO
-
8
SK Dopravni podnik Praha A
ELO
1 : 3
11.1
Buchcar Tomas
2223
-
IM
Plischki Sebastian
2426
1 - 0
11.2
Bach Ulf-Gunter
1979
-
IM
Pribyl Josef
2183
0 - 1
11.3
Tresnak Filip
2028
-
IM
Pribyl Martin
2198
0 - 1
11.4
Prudek Jiri
1974
-
Benes Petr
2106
0 - 1
Šach.
16
SK Karlovy Vary
ELO
-
27
SK Teplice B
ELO
3 : 1
12.1
Sprenar Petr
2094
-
Kudrlicka Ladislav
2023
1 - 0
12.2
Lorenc Tomas
2167
-
Koval Nikita
1593
1 - 0
12.3
Spicka Jan
1946
-
Vaclavik Jan
1728
0 - 1
12.4
Wimmer Miroslav
2081
-
Skuthan Radek
1637
1 - 0
Šach.
24
SK Spartak Usti nad Labem A
ELO
-
30
SK Spartak Usti nad Labem B
ELO
2½:1½
13.1
Pribyl Jakub
2009
-
Balin Daniel
1773
½ - ½
13.2
Smid Pavel
1923
-
Sliva Richard
1642
1 - 0
13.3
Balin Kamil
2073
-
Volf Michal
1643
1 - 0
13.4
Werner Hong Quan Dan
1657
-
Sip Marek
1225
0 - 1
Šach.
22
TJ Pankrac B
ELO
-
29
SK Decin
ELO
4 : 0
14.1
Hosticka Frantisek
2090
-
Papay Jindrich
1948
1 - 0
14.2
FM
Krouzel Jaroslav
1981
-
Purkyt Jaroslav
1748
1 - 0
14.3
FM
Vokoun Jan
2035
-
Masek Daniel
1553
1 - 0
14.4
Rondos Jakub
1949
-
Jusko Jindrich
1303
1 - 0
Šach.
25
SK Slavia Liberec
ELO
-
28
SK Dvorec
ELO
3 : 1
15.1
Vaclavicek Lukas
1950
-
Flajsman Pavel
1958
1 - 0
15.2
Gombala Marek
1950
-
Kovar Petr
2013
1 - 0
15.3
Janous Petr
1944
-
Sedlak Jakub
1761
1 - 0
15.4
Slechta Jan
1775
-
Flajsman Petr
1751
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
tiráž