VI OPEN INTERNACIONAL ESCACS RAPIDS ESCOLA ESCACS OSONA 2018 (193679) (RONDA 2 A LES 21:00 H)

OrganitzadorVerdaguer Muntanya, Marc (2252589)
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigVerdaguer Muntanya, Marc (2252589)
Àrbitre principalIA Zaiats, Vladimir (14109344)
Control de temps15 min + 5 seg/from move 1
SeuCentre Civic Can Pau Raba, Rabal Cortines, 24, Vic; GPS: 41.931098, 2.263784
Rating calculationEloN, FIDE
Data2018/09/15
Mitjana d'Elo1800
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització20.09.2018 01:08:15, Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Galeria de fotosMostrar Galeria de fotos
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

6. Ronda El 2018/09/15 A les 16:30

T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
11
GMMunoz Miguel 2567 0 - 14 IMValdes Romero Leonardo 2428
2
25
IMPerpinya Rofes Lluis Maria 22754 ½ - ½ IMAguero Jimenez Luis Lazaro 2418
3
37
IMBofill Mas Alejandro 22244 0 - 14 FMChavez Ricardo Ernesto 2191
8
412
FMArias Daniel 20694 ½ - ½ IMVidarte Morales Arturo 2361
4
511
Rodriguez Sorribes Jordi 2141 ½ - ½3 Serrat Rifa Ernest 2051
13
631
Salvans Serra Arnau 15983 0 - 13 FMAyats Llobera Gerard 2255
6
79
FMIbanez Tarradellas Eduardo 21803 0 - 13 IMGiron Jorge Ernesto 1967
16
844
Clotet Mas Dan 10803 0 - 13 Simon Del Sol Jaume 2000
14
915
MKCastells Briones Miquel 19793 1 - 03 Roquet Estrada Albert 1760
23
1025
Lazaro Pujol Abel 17283 0 - 1 Deulonder Camins Xavier 1907
17
1119
Palacios Pena Gerardo 1897 1 - 0 Jimenez Munoz Nicolas 1560
34
1230
Malonda Rey Albert 1607 1 - 0 Riera Marcos Albert 1747
24
1342
Funes Ostos Aitor 1257 1 - 0 Mas Ras Oleguer 1705
26
1432
Serrat Juanaola Xavier 1589 ½ - ½ Aleksanyan Radmila 1644
28
1510
MKBautista Sanchez Joan 21482 1 - 02 Argemi Camp Jaume 1607
29
1627
Salinas Tomas Daniel 16772 0 - 12 Romeu Perulles Jaume 1867
20
1721
Lazaro Medina Jordi 18592 1 - 02 Sanchez Aguilar Arnau 1409
36
1835
Cros Garcia Marc 14412 1 - 0 Gutierrez Lazaro Josep 1939
45
1933
Casares Bonals Ainhoa 1564 1 - 0 Jurado Coderch Heribert 1369
39
2047
Aguilar Torras Pau 14761 0 - 11 Olcina Monells Jordi 1404
37
2146
Sallent Trullas Josep 17001 0 - 11 Verdaguer Planella Pol 1389
38
2240
Puigdecanet Lopez Joan 13501 1 - 01 Camprubi Juanola Jordi 1286
41
2343
Gascon Martel Alejandro 12320 1 bye 
2418
Barba Rios Enric 19050 0 Sense emparellar 
2522
AIMBadosa Romanyo Albert 17882 0 Sense emparellar