Krajská soutěž "B" MKŠS 2018/2019

OrganizátorSTK Moravskoslezského šachového svazu
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Karel Záleský (316717)
Hlavní rozhodčíDavid Šimon (382736)
Rozhodčívarious
Bedenkzeit90 min/40 moves + 30 min + 30s/move
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2018/10/14 Datum do 2019/03/31
Ø ELO turnaje1712
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace13.01.2019 20:33:16, Creator/Last Upload: czech republic licence 91

Výběr turnajeKP, KS-A, KS-B, KS-C
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstva bez výsledků

  1. TJ Vendryně (Rtg prům.:1904 / PH 1: 11 / PH 2: 24,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Kraus František1941CZE3120702,05,0
2Kukuczka Milan1927CZE3254303,06,0
3Knopp René1860CZE3750042,06,0
4Kwasek Andrzej1849CZE3750471,55,0
5Kotas Jan1844CZE3283913,56,0
6Maroszczyk Wieslaw1823CZE3120964,06,0
7Heczko Rostislav1865CZE3749703,55,0
8Hudziec Bronislav1758CZE3367263,06,0
9Chwastek Otto1762CZE3317832,03,0
10Kocur Gustav1682CZE3227170,00,0
11Turoň Petr2122CZE3204390,00,0
12Koren Jaroslav1483CZE237173270,00,0
13Cienciala Marek1348CZE237058840,00,0
  2. Viktorie Bohumín (Rtg prům.:1946 / PH 1: 9 / PH 2: 26)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Hladík Lumír2013CZE3061421,53,0
2Vacek st. Antonín2027CZE3089781,02,0
3Šrámek Tomáš1940CZE3683693,06,0
4Tchuř Pavel1878CZE3415922,06,0
5Koždoň Petr1912CZE3750201,04,0
6Vícha Petr1999CZE3751874,05,0
7Polák Radim1798CZE3207571,54,0
8Szmek Milan1840CZE3492594,05,0
9Kučera Jaroslav1818CZE3830310,00,0
10Šíma Aleš1863CZE3804232,04,0
11Rajský Stanislav1739CZE3751443,04,0
12Warmuž Jiří1671CZE3752092,02,0
13Vacek Antonín0CZE1,03,0
14Kalmár Martin1936CZE3189900,00,0
  3. Inter Petrovice (Rtg prům.:1902 / PH 1: 14 / PH 2: 28,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Gajdušek Josef2003CZE3749462,55,0
2Krampol Vladimír1717CZE3443112,06,0
3Štamposký Libor1928CZE3138664,06,0
4Parma František1853CZE3750983,56,0
5Kopecký Břetislav2022CZE3143314,05,0
6Firla Stanislav1881CZE3413711,54,0
7Radecki Petr2042CZE3443465,56,0
8Balys Stanislav1644CZE3961500,01,0
9Kaplita Ladislav1736CZE3749973,56,0
10Pawlowski Roman1748CZE3588860,00,0
11Chmiel Jan1705CZE3831712,03,0
12Olešňan Ervín1556CZE3377570,00,0
13Štefanec Josef1389CZE3804310,00,0
14Balys Jiří1431CZE237063500,00,0
15Stoklas Roman1606CZE3751790,00,0
16Ogrocký Vladimír1542CZE3750800,00,0
17Kaiser Jakub0CZE237069610,00,0
  4. TJ Sokol Dobrá "B" (Rtg prům.:1846 / PH 1: 3 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Tvrdý Petr1882CZE3045901,04,0
2WCMGřesová Zuzana1908CZE3716612,04,0
3Berezjuk Rostislav1865CZE3784962,56,0
4Baran Rostislav1849CZE3394660,52,0
5Zemková Klára1759CZE3441173,05,0
6Opěla Radek1664CZE3761320,52,0
7Bok Tomáš1746CZE3726252,06,0
8Maršálek Jaromír1959CZE3126900,02,0
9Žižka Radim1690CZE3585251,55,0
10Čubok Milan1798CZE3579950,00,0
11Bok Zdeněk1583CZE3579522,56,0
12Tvrdý st. Petr1619CZE3635292,04,0
13Soural Jiří1598CZE3584361,52,0
14Carbol Otmar1608CZE3394740,00,0
15Piskoř Ladislav1542CZE3583200,00,0
16Lavrišin Jan1502CZE3066570,00,0
17Bebek Ivan1246CZE3579100,00,0
18Topinka Leoš1411CZE237062440,00,0
  5. BŠŠ Frýdek-Místek "E" (Rtg prům.:1945 / PH 1: 7 / PH 2: 23,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Gnojek Petr2086CZE3718070,00,0
2Frank Adam2108CZE3847200,00,0
3Nytra Ondřej1956CZE3719551,04,0
4Vaníček Michal1764CZE3388500,56,0
5Mavrev David1829CZE3862600,51,0
6Krejčok Tobiáš1803CZE3873800,00,0
7Židek Daniel1775CZE3585170,52,0
8Holeček Vladimír1894CZE3110143,05,0
9Beluská Tereza1951CZE3690981,52,0
10Paseka Matyáš1902CZE237032964,05,0
11Vašínek Martin1412CZE3922000,00,0
12Rechtenberg Karel1734CZE3415683,06,0
13Sedláček Jiří1833CZE3563792,53,0
14Gnojek Lukáš1586CZE3862190,01,0
15Radko Jan1360CZE237086033,54,0
16Lička Denis1456CZE237092510,02,0
17Dudová Pavlína1422CZE3946292,53,0
18Nytrová Eva1606CZE3854091,02,0
19Frank Martin1454CZE3862000,01,0
20Krejčok Roman1460CZE237180990,01,0
  6. Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" (Rtg prům.:1902 / PH 1: 8 / PH 2: 23,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Cudnik Andrzej1980POL11070623,56,0
2Wolynski Krzysztof2086POL11326603,54,0
3Drygalski Wojciech2058POL11063413,55,0
4Miszczak Dariusz2020POL11115900,53,0
5Brezík Petr1775CZE3749033,06,0
6Barcuch Radek1835CZE3895520,51,0
7Crha Břetislav1735CZE3749111,54,0
8Havlík Vlastimil1697CZE3586222,06,0
9Martínek Václav1729CZE3750630,52,0
10Barteček Ladislav1703CZE3436332,05,0
11Adamčík Bohdan1650CZE3436253,05,0
12Šejda Karel1526CZE237064220,00,0
13Beran Luděk1265CZE237201660,01,0
14Beran Daniel1129CZE237068720,00,0
15Adamčík Jan1339CZE3937970,00,0
  7. Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" (Rtg prům.:1914 / PH 1: 11 / PH 2: 27,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Sikora Matouš2023CZE3667141,52,0
2Cieslak Wiktoria2050POL11600363,04,0
3Cieslak Patrycjusz2004POL11158633,05,0
4Fritz Antoni2006POL11693274,06,0
5Hanák Tomáš1944CZE3580703,56,0
6Semančík David1811CZE3753733,06,0
7Kosňovský Radim1509CZE3895953,05,0
8Brzezny Petr1718CZE3665442,56,0
9Kunz Petr1758CZE3757211,52,0
10Lipus Drahomír1469CZE3293121,54,0
11Brhel Zdeněk1320CZE237133131,02,0
12Ptak Josef1293CZE237201740,00,0
13Hradil Jiří1192CZE237133210,00,0
14Semančík Jiří1201CZE3938190,00,0
15Semančíková Lucie0CZE237201820,00,0
16Budník Radek1107CZE237069020,00,0
  8. SK Slavia Orlová "D" (Rtg prům.:1876 / PH 1: 4 / PH 2: 22)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Olšar Zdeněk1910CZE3112191,04,0
2Nytra Petr1937CZE3440873,04,0
3Wanot Aleš1880CZE3204712,05,0
4CMNovák Jiří1916CZE3120882,04,0
5Kubošová Jana1833CZE3353801,02,0
6Fialka Adam1874CZE3491942,54,0
7Ochmyt Jakub1799CZE3586570,00,0
8Šebesta Jan1654CZE3720132,05,0
9Pekárek Aleš1855CZE3669601,52,0
10Gruszka Aleš1666CZE3600660,51,0
11Šebesta Petr1683CZE3777751,54,0
12Sieber Bohumil1454CZE237243150,54,0
13Kijonka Ondřej1564CZE3756243,05,0
14Sekanina Petr1357CZE3973930,51,0
15Brückmann Jan Gregor1155CZE237068990,00,0
16Novák Tomáš1134CZE3831550,00,0
17Mrázek Roman1346CZE237070620,02,0
18Tomanec Samuel1087CZE3938271,01,0
  9. TJ Mosty u Jablunkova (Rtg prům.:1919 / PH 1: 9 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Cupek Martin2071CZE3209350,51,0
2Kantor Petr2059CZE3229462,53,0
3Očko Dominik1896CZE3719630,02,0
4Szotkowski David1891CZE3774652,54,0
5Szotkowski Bohuslav1849CZE3258302,56,0
6Slivka David1793SVK149390611,03,0
7Bulej Matej1599SVK149556790,01,0
8Kantor Pavel1843CZE3309143,55,0
9Kočí Tomáš1741CZE3753140,01,0
10Čubok Zdeněk1794CZE3153204,06,0
11Samiec Pavel1950CZE3323130,51,0
12Kufa Václav1723CZE3737451,53,0
13Kowolowski Vít1656CZE3737371,03,0
14Sikora Petr1424CZE3808731,04,0
15Kawulok Aleš1366CZE3737290,53,0
16Szotkowski Jan0CZE3976600,00,0
17Bazgier Adam1125CZE3911150,00,0
18Škulcová Adéla1091CZE237075690,01,0
19Sikora Jakub1091CZE237137470,01,0
20Puczok Marian1100CZE237242770,00,0
  10. Sokol Brušperk "A" (Rtg prům.:2000 / PH 1: 10 / PH 2: 24,5)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Gnida Patrik2169CZE3516602,02,0
2FMLys Josef2134CZE3022442,54,0
3Závěšický Petr1994CZE3133432,03,0
4Kudla Richard2070CZE3307010,00,0
5Grepl Lukáš1880CZE3961682,56,0
6Lipovský Tomáš1913CZE3067204,06,0
7Novák Bohdan1768CZE3202261,56,0
8Blecha Zdeněk1870CZE3277190,01,0
9Blecha Josef1883CZE3275494,56,0
10Kolář Jaroslav1954CZE3066300,00,0
11Bohanesová Vendula1729CZE3440012,03,0
12Paseka Aleš1658CZE237151543,56,0
13Holáň Pavel1503CZE237151460,01,0
14Laník Tomáš1289CZE3602790,00,0
15Foltýn Tomáš1098CZE237247220,00,0
16Ševeček Milan1244CZE237061200,04,0
  11. Baník Havířov "C" (Rtg prům.:1904 / PH 1: 3 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1Ramík Jan1965CZE3141290,00,0
2Podlesný Petr1886CZE3153460,02,0
3Sekáč Martin1926CZE3079201,53,0
4Holeksa Miloš1929CZE3105062,56,0
5Vízner Jaroslav1906CZE3467561,03,0
6Gil Karel1815CZE3197240,01,0
7Dušek Libor1824CZE3394902,04,0
8Drbůl Pavel1817CZE3563523,05,0
9Geffert Michal1898CZE3086841,53,0
10Szumilo Štefan1806CZE3726501,53,0
11Egert Vlastimil1747CZE3749382,56,0
12Pilch Jan1676CZE3751101,05,0
13Červenka Roman1738CZE3064360,51,0
14Novotný Stanislav1741CZE3603501,01,0
15Kotouček Jiří1687CZE3666330,01,0
16Melzer Petr1702CZE3582400,00,0
17Oczko Zdeněk1611CZE3346180,02,0
18Izakovič Petr1642CZE3345880,00,0
19Moravčík Ladislav1598CZE237133300,01,0
20Funiok Richard1894CZE3774571,01,0
  12. ŠK Karviná (Rtg prům.:2060 / PH 1: 12 / PH 2: 29)
Šach.JménoRtgFEDFideIDBodyPartie
1IMZwardoň Vojtěch2455CZE3255113,03,0
2Szotek Josef1960CZE3074084,56,0
3Sobek Rostislav1970CZE3192443,05,0
4Bělačík Jan1943CZE3191124,06,0
5Konečný Vladimír1821CZE3370640,55,0
6Mrázek Roman1830CZE3202181,03,0
7Walowy Bohumír2017CZE3138153,54,0
8Zimniok Zdeněk1741CZE3138312,04,0
9Folwarczný Jiří1724CZE237063761,52,0
10FMSobek Jaroslav2225CZE3013880,00,0
11Zimniok Lubomír1991CZE3073430,00,0
12Broda Michal1795CZE3224311,03,0
13Sobek Martin1919CZE3282270,00,0
14Pisz Břetislav1578CZE3413981,02,0
15Canibal Jaromír1747CZE3359590,00,0
16Krajčovič Filip1613CZE3153384,05,0
17Babušek Libor1276CZE237201580,00,0
18Babušek Miroslav1870CZE3748810,00,0
19Stetz Jan1524CZE3204120,00,0
20Tran Robin1250CZE237146890,00,0