XXVI Open Internacional d'Escacs Actius de Vallfogona de Balaguer (198985)

OrganitzadorClub d'Escacs Vallfogona
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigMontoliu Daroca, Imma (2262665)
Àrbitre principalValios Blanco, Xavier (32098995)
Control de temps15 min + 5 seg/mov
SeuVallfogona de Balaguer
Rating calculationEloN, FIDE
Data2018/09/16
Mitjana d'Elo1731
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització20.09.2018 08:05:14, Creador/Darrera càrrega: xavier valios blanco

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

2. Ronda El 2018/09/16 A les 10:50

T.Núm. NomGrEloPts. ResultatPts. NomGrElo Núm.
128
Cano Sevilla Ivan B20001 ½ - ½1 GMCuartas Jaime Alexander 2569
1
22
GMMunoz Miguel 25671 1 - 01 Solani Nunez Joshua B1996
29
331
Guerra Reig Juan B19701 0 - 11 GMNarciso Dublan Marc 2540
3
44
GMKrysa Leandro 25021 1 - 01 Sanuy Moncasi Albert C1937
33
532
Palau Cabases Albert B19401 0 - 11 GMPlaskett H James 2487
5
66
IMGallego Alcaraz Andres Felipe 24631 1 - 01 Sole Gonzalez Edgar C1889
35
734
Marzo Pie Xavier B19141 0 - 11 GMMovsziszian Karen 2462
7
88
IMCruz Filemon 23761 1 - 01 Ayza Casamitjana Antoni C1822
39
936
Lazaro Porta Angel C18781 0 - 11 FMBarbero Sendic Alejandro 2373
9
1038
Gensana Berzunces Joan C18621 0 - 11 IMVidarte Morales Arturo 2361
11
1112
FMTrepat Herranz Joan 23441 1 - 01 Estruch Andreu Guim C1796
41
1240
Massot Ribe Jesus C17971 0 - 11 IMMartin Gonzalez Angel 2304
13
1314
IMKovacevic Slobodan 23031 ½ - ½1 Cosialls Baz Daniel C1766
43
1442
Bedoya Ribo Jordi C17901 0 - 11 FMFernandez Diaz Cristian A2302
15
1516
FMEsplugas Esteve Vicenc 22751 1 - 01 Herreros Angrill Jaume C1745
45
1644
Rodon Balcells Jaume C17591 0 - 11 MKVillar Reymundo Juan Antonio A2203
17
1718
FMGonzalez Raul Omar A21861 1 - 01 Solani Nunez Joel C1724
47
1846
Vidal Rosell Jose D17341 0 - 11 MKMonell Camarasa David A2183
19
1920
Masague Artero Guerau A21171 1 - 01 Sola Sendra Francesc D1708
49
2048
Barrot Farre Salvador D17131 ½ - ½1 Nadal Fajardo Ricard B2089
21
2122
FMSole Pijuan Ferran B20471 1 - 01 Vidal Bermejo Joan Angel D1678
51
2250
Mallol Descarrega Gerard C16881 0 - 11 MKGabarro Sole Ramon B2047
23
2324
Aribau Rivas Miguel Angel B20431 1 - 01 Pedra Marquina Joan E1445
82
24104
Luengo Guillermo Xavier E10001 0 - 11 Vila Cairo Gerard B2038
25
2526
Diaz Carrasco Sergio B20181 1 - 01 Mallol Descarrega Marti E1000
105
2679
Soteras Figueras Jordi E14701 0 - 1½ Ferrer Font Jordi C1862
37
2789
Ribera Veganzones Serni E1301½ 0 - 1½ Ribera Veganzones Josep Maria D1588
62
2810
IMGonzalez Rodriguez Jorge A. 2364½ 1 - 00 Sulleva Baiget Alex C2002
27
2953
Ponsarnau Marquilles Jaume D16630 1 - 00 Marzo Pie Judith E1480
78
3077
Sastre Martin Daniel D14980 0 - 10 Montoliu Torne Domenec C1658
54
3155
Holgado Encinas Cesar E16400 1 - 00 Bermudez Monlleo Rodrigo E1466
80
3281
Padin Jimenez Oriol E14600 1 - 00 Segues Pons Miquel D1623
56
3357
Gabarro Fontanet Xavier C16220 1 - 00 Lopez Luna Oscar E1430
83
3485
Benseny Martinez Guerau E13570 1 - 00 De La Fuente Exposito Juan Manuel E1618
58
3559
Lopez Minguella Armand D16170 1 - 00 De La Fuente Cazacu Miguel Angel E1383
84
3687
Martinez Gamiz Marc D13320 0 - 10 Estruch Andreu Lluc D1604
60
3761
Salvador Sanchez Ricardo E15910 1 - 00 Marin Galito Ariadna E1338
86
3863
Escoda Rodriguez David D15870 1 - 00 Conde Chijeb Alexis E1319
88
3991
Carbi Fon Joan E12950 0 - 10 Farre Joval Enrique D1586
64
4065
Mallol Descarrega Aleix D15790 1 - 00 Simo Camins Derec E1297
90
4193
Berge Sole Jose M. E12470 1 - 00 Rubies Roure Antonio E1577
66
4267
Caixal Pique Jordi E15740 1 - 00 Rubies Vazquez Antoni E1278
92
4395
Niubo Parramon Edgar E12300 0 - 10 Palau Barrufet Vinyet D1566
68
4469
Jucla Esteve Francisco Javier D15550 1 - 00 Massot Fernandez Ian E1236
94
4597
Aleu Sirb Marc Lucian E11610 0 - 10 Cano Rodriguez Daniel D1553
70
4671
Miret Munoz Cesar D15520 1 - 00 Pedra Marquina Alex E1217
96
4799
Torrades Abad Cesc E10770 0 - 10 Berge Gallego Pau E1549
72
4873
Ripoll Galvez Guerau D15380 1 - 00 Roure Sola Oriol E1095
98
49101
Fernandez Gomez Izan E10650 0 - 10 Staromiejski Llorente Albert E1538
74
5075
Siso Ribes Genis Alfred E15140 1 - 00 Casol Pons Nicolau Albert E1065
100
51103
Luengo Guillermo Daniel E10000 0 - 10 Torrent Minguet Joan E1506
76
52102
Baro Belli Joan E10610 1 bye 
5330
Gual Escala Joan B19720 0 Sense emparellar 
5452
Nieto Badia Pau C16740 0 Sense emparellar