Campeonato Brasileiro de Xadrez Escolar - CBXE/2018 [5º Ano Fund. Masc.]

Διοργανωτής(-ές)Casa do Xadrez - Escola e Clube
ΟμοσπονδίαΒραζιλία ( BRA )
Διευθυντής Αγώνων[2141418] Viana, Luciane
Επικεφαλής Διαιτητής[2127300] FA-Terenzi
Bedenkzeit65 minutos por jogador - K.O.
Χώρος ΑγώνωνCaxambu - MG
Υπολογισμός Έλο -
Ημερομηνία2018/09/21 ως 2018/09/23
Μέσος Όρος Έλο1403
Πρόγραμμα ΚληρώσεωνSwiss-Manager από τον Heinz HerzogΑρχείο τουρνουά Swiss-Manager

Τελευταία ενημέρωση20.09.2018 03:58:49, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: casa do xadrez bh

Επιλογή τουρνουά1ºFM, 2ºFM, 3ºFM, 4ºFM, 5ºFM, 6ºFM, 7ºFM, 8ºFM, 9ºFM, 1ºMM, 2ºMM, 3ºMM
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων χωρίς στοιχεία τουρνουά, χωρίς σημαίες
Επισκόπηση για την ομάδαBRA
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xls), Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαΧΩΡΔΕλοΕΕλοΣύλλογος
1
da Silva Breno D´Alkmin PereiraBRA19820Colégio N. Srª do Calvário de Catan
2
CMde Siqueira Luigy LiraBRA16650Colégio Ideal - Brasilia DF 
3
Kim ThiagoBRA15270Colégio Bom Jesus Santo Antônio
4
de Lima Enzo MagalhãesBRA15020Marista de Natal/RN
5
Silva Eduardo Akira ShimamuraBRA14560Colégio Augusto Laranja
6
de Faria João Vitor RodriguesBRA13090Escola Interamérica
7
Raifur Gabriel Henrique ChavesBRA12720Colégio Positivo Master
8
Martins Arthur NunesBRA12670Colégio Leonardo da Vinci
9
Luz Christian oliveiraBRA12470Bright Bee
10
Caldas Rafael C B R LeitãoBRA12420Col. Aba Global School - Maple Bear
11
André Filipe Daves mendesBRA01821Colégio Empreender
12
Cunhaski GabrielBRA01804Colégio Neo Master Ponta Grossa
13
Bittencourt Arian Gabriel DecezareBRA01800Escola Núcleo Lira Camilla Petry -
14
Pasqualinotto GiovaneBRA01800Colégio Liceu Arcanjos
15
de Oliveira João Ricardo ScarparoBRA01800Colégio Liceu Arcanjos
16
Miyazaki Kevin YuriBRA01797EMEF Etelvino Rodrigues Madureira
17
Grokoviski FranciscoBRA01759EM João Maria Cruz
18
Cardoso Luis Filipe MachadoBRA01751Colégio Progressão - Pindamonhangab
19
Cabete Vinicius MoraesBRA01726Colégio Albert Sabin
20
Andrade Murilo Augusto da SilvaBRA00Colégio Albert Sabin
21
Cabral Kauã Victor FerreiraBRA00EM Ana Zelia de Morais Lara
22
Cabral Matheus MoreiraBRA00Colégio Albert Sabin
23
Carleial ThomasBRA00Colégio São Mauro
24
Goia Vítor Tadashi MartinsBRA00Colégio Albert Sabin
25
Gomes Nathan Haniel SouzaBRA00Colégio Santa Maria
26
Henrique Arthur AlvesBRA00Colégio Anglo de São João da Boa Vi
27
Junqueira João Gabriel Fleury de A.BRA00Centro Educacional Omni
28
Jóia Rafael SousaBRA00Colégio Sagrado Coração de Jesus-
29
Kawamura Gabriel AlvesBRA00Colégio Albert Sabin
30
Lopes Joao Lucas da SilvaBRA00Brinquedoteca de Rio Claro
31
Marocco Gabriel Leão QuadrosBRA00Colégio dos Jesuítas/JF
32
Portella Felipe CarvalhoBRA00Colégio Augusto Laranja
33
Tavares João PedroBRA00Centro Educacional Omni
34
Teles Ryan FerreiraBRA00Colégio Albert Sabin
35
Umbelino GabrielBRA00Escola Interamérica
36
da Silva Bruno Campos MoreiraBRA00Colégio Albert Sabin
37
de Oliveira Antony Francisco VazanBRA00EM Edson Gonçalves Palhano
38
de Oliveira Sérgio Luiz N.BRA00UME Bernal