I Open Internacional d’Escacs Actius Fundació Joviat

OrganitzadorEscola Joviat
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigJordi Lladó Valero
Àrbitre principalIA Miguel Ramos Vizuete
ÀrbitreAC Alexandra Muratet Carmona
Control de temps15min + 5 seg per move
SeuEscola Joviat 2, Muralla de Sant Francesc, 39 (Manresa)
Rating calculationEloN, FIDE
Data2018/09/22
Mitjana d'Elo1678
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització18.09.2018 22:22:35 / Page cached 20.09.2018 22:35:03 30min., Creador/Darrera càrrega: alexandra muratet carmona

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació després de la 0 ronda

OrdreNúm. Ini. NomTipusGrFEDFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
11
GMMunoz MiguelCAT25672627Sant Andreu C.E.0,00,00,00,00
22
GMMovsziszian KarenARM24622525Sant Andreu C.E.0,00,00,00,00
33
GMOms Pallisse JosepESP24150Monzón0,00,00,00,00
44
IMGarriga Cazorla PereACAT24002544Mollet, Club D'escacs0,00,00,00,00
55
IMCruz FilemonAPER23762484Tres Peons C.E.0,00,00,00,00
66
IMGonzalez Rodriguez Jorge A.S60ACOL23642438Figueres C.E.0,00,00,00,00
77
IMVidarte Morales ArturoACAT23612447Montcada, Unio Escacs0,00,00,00,00
88
FMAyats Llobera GerardACAT22552376Llinars, Club D'escacs0,00,00,00,00
99
FMCastillo Dalmau AlbertBCAT21182319Vila Olimpica, Club D'escacs0,00,00,00,00
1010
Mascaro Cornet JosepS60CCAT20242173Santpedor C.E.0,00,00,00,00
1111
Cano Sevilla IvanCCAT20002173Barcelona, Club Escacs0,00,00,00,00
1212
Moles Fuentes JesusCCAT19682050Gerunda, C.E.0,00,00,00,00
1313
Gracia Vergara FerranS60DCAT19422052Catalonia C.E.0,00,00,00,00
1414
Toquero Gracia PauDCAT19362128Llinars, Club D'escacs0,00,00,00,00
1515
Soler Bel JosepS60DCAT18842026Suria C.E.0,00,00,00,00
1616
Masdemont Serra GuillemU16DCAT18441978Catalonia C.E.0,00,00,00,00
1717
Ambros Pladellorens JordiS60DCAT18111996Balsareny-Sallent U.E.0,00,00,00,00
1818
Vila Camps CarlesECAT17651890Montgri, C.E.0,00,00,00,00
1919
Xifra Tome BernatU14ECAT17182007Gerunda, C.E.0,00,00,00,00
2020
Carranza Font JoanECAT17081943Vilobi C.E.0,00,00,00,00
2121
Muratet Casadevall JordiECAT17071930Banyoles, C.E.0,00,00,00,00
2222
Bernado Lopez RogerU12ECAT16932021Colon Sabadell Chessy0,00,00,00,00
2323
Salinas Tomas DanielU10ECAT16772007Colon Sabadell Chessy0,00,00,00,00
2424
Gonzalez Cobos ArnauU14ECAT16622024Sant Andreu C.E.0,00,00,00,00
2525
Vila Lopez JoanFCAT16171871Montbui C.E.0,00,00,00,00
2626
Argelaguer Benitez FrancescFCAT16171803Catalonia C.E.0,00,00,00,00
2727
Alcon Llosada AlexU16FAND15961899Geva-Cea C.E.0,00,00,00,00
2828
Sadlocha MiroslawFCAT15951795Balsareny-Sallent U.E.0,00,00,00,00
2929
Ribera Veganzones Josep MariaU16FAND15881946Geva-Cea C.E.0,00,00,00,00
3030
Saborit Verdaguer RogerFCAT15811854Manlleu Club Escacs0,00,00,00,00
3131
Burniol Coch AngelS60FCAT15571881Catalonia C.E.0,00,00,00,00
3232
Ortiz Padro PolU10FCAT15341826Tres Peons C.E.0,00,00,00,00
3333
Creixans Comerma PolU12FCAT15281891Lira, La C.E.0,00,00,00,00
3434
Garcia Torres AdolfoS60FCAT15181796Castellar del Vallès0,00,00,00,00
3535
Garcia Moles AlexFCAT14871811Santa Eugenia Escacs0,00,00,00,00
3636
Alcon Llosada JaumeU12FAND14581800Geva-Cea C.E.0,00,00,00,00
3737
Casanovas Barniol GerardFCAT14201825Manlleu Club Escacs0,00,00,00,00
3838
Moles Benali JoanU12FCAT13881935Santa Eugenia Escacs0,00,00,00,00
3939
Iborra Polo EricU10FCAT13791480Joviat Fundacio0,00,00,00,00
4040
Iborra Martinez ManuelS60FCAT13681691Joviat Fundacio0,00,00,00,00
4141
Lobo Pereira AramiU12FCAT13651785Llinars, Club D'escacs0,00,00,00,00
4242
Benseny Martinez GuerauU10FCAT13571653Lleida C.E.0,00,00,00,00
4343
Vila I Bague ArnauU10FCAT13551706Figueres C.E.0,00,00,00,00
4444
Ribera Veganzones SerniU12FAND13011766Geva-Cea C.E.0,00,00,00,00
4545
Saborit Codina JaumeS60FCAT12801551Manlleu Club Escacs0,00,00,00,00
4646
Sultygov Vyshegurov AdamU12FCAT12611495Joviat Fundacio0,00,00,00,00
4747
Creixans Comerma MartiU12FCAT12081702Lira, La C.E.0,00,00,00,00
4848
Najar Arrieta OriolU08FCAT11851321Joviat Fundacio0,00,00,00,00
4949
De La Riva Reina MartiU10FCAT11691639Foment Martinenc0,00,00,00,00
5050
Filipenko YanU16FRUS11271792Manlleu Club Escacs0,00,00,00,00
5151
Alcon Beltran AlfredFAND11161532Geva-Cea C.E.0,00,00,00,00
5252
Clotet Mas DanU10FCAT10801602Joviat Fundacio0,00,00,00,00
5353
Abizanda Gilibets ManuelU14FCAT01666Catalonia C.E.0,00,00,00,00
5454
Carmona Liz OlgaFCAT01603Banyoles, C.E.0,00,00,00,00
5555
Pons Serrano ArnauU10FCAT01329Joviat Fundacio0,00,00,00,00

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable