Team-Pairings of all rounds

Round 1 on 2018/09/23 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Szigetszentmárton  Galgavidék:
2  Vác  Alag3:2
3  Gödöllő  Visegrád1:4
4  Veresegyház  Zsámbék:
5  Aszód  Dunaharaszti:
6  Szentendre  Biatorbágy5:0
7  Szigetszentmiklós  bye:
Round 2 on 2018/10/07 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Dunaharaszti  Szentendre2:3
2  Zsámbék  Aszód:
3  Visegrád  Veresegyház:
4  Alag  Gödöllő4:1
5  Galgavidék  Vác3:2
6  Szigetszentmiklós  Szigetszentmárton3:2
7  Biatorbágy  bye:
Round 3 on 2018/10/28 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Vác  Szigetszentmiklós:
2  Gödöllő  Galgavidék1:4
3  Veresegyház  Alag4:1
4  Aszód  Visegrád:
5  Szentendre  Zsámbék:½
6  Biatorbágy  Dunaharaszti2:3
7  Szigetszentmárton  bye:
Round 4 on 2018/11/18 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Zsámbék  Biatorbágy:
2  Visegrád  Szentendre:
3  Alag  Aszód:
4  Galgavidék  Veresegyház:
5  Szigetszentmiklós  Gödöllő:
6  Szigetszentmárton  Vác:
7  Dunaharaszti  bye:
Round 5 on 2018/12/02 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Gödöllő  Szigetszentmárton:
2  Veresegyház  Szigetszentmiklós:
3  Aszód  Galgavidék:
4  Szentendre  Alag:
5  Biatorbágy  Visegrád:
6  Dunaharaszti  Zsámbék:
7  Vác  bye:
Round 6 on 2019/01/27 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Visegrád  Dunaharaszti:
2  Alag  Biatorbágy:
3  Galgavidék  Szentendre:
4  Szigetszentmiklós  Aszód:
5  Szigetszentmárton  Veresegyház:
6  Vác  Gödöllő:
7  Zsámbék  bye:
Round 7 on 2019/02/10 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Veresegyház  Vác:
2  Aszód  Szigetszentmárton:
3  Szentendre  Szigetszentmiklós:
4  Biatorbágy  Galgavidék:
5  Dunaharaszti  Alag:
6  Zsámbék  Visegrád:
7  Gödöllő  bye:
Round 8 on 2019/02/24 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Alag  Zsámbék:
2  Galgavidék  Dunaharaszti:
3  Szigetszentmiklós  Biatorbágy:
4  Szigetszentmárton  Szentendre:
5  Vác  Aszód:
6  Gödöllő  Veresegyház:
7  Visegrád  bye:
Round 9 on 2019/03/10 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Aszód  Gödöllő:
2  Szentendre  Vác:
3  Biatorbágy  Szigetszentmárton:
4  Dunaharaszti  Szigetszentmiklós:
5  Zsámbék  Galgavidék:
6  Visegrád  Alag:
7  Veresegyház  bye:
Round 10 on 2019/03/31 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Galgavidék  Visegrád:
2  Szigetszentmiklós  Zsámbék:
3  Szigetszentmárton  Dunaharaszti:
4  Vác  Biatorbágy:
5  Gödöllő  Szentendre:
6  Veresegyház  Aszód:
7  Alag  bye:
Round 11 on 2019/04/28 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Szentendre  Veresegyház:
2  Biatorbágy  Gödöllő:
3  Dunaharaszti  Vác:
4  Zsámbék  Szigetszentmárton:
5  Visegrád  Szigetszentmiklós:
6  Alag  Galgavidék:
7  Aszód  bye:
Round 12 on 2019/05/05 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Szigetszentmiklós  Alag:
2  Szigetszentmárton  Visegrád:
3  Vác  Zsámbék:
4  Gödöllő  Dunaharaszti:
5  Veresegyház  Biatorbágy:
6  Aszód  Szentendre:
7  Galgavidék  bye:
Round 13 on 2019/05/19 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Biatorbágy  Aszód:
2  Dunaharaszti  Veresegyház:
3  Zsámbék  Gödöllő:
4  Visegrád  Vác:
5  Alag  Szigetszentmárton:
6  Galgavidék  Szigetszentmiklós:
7  Szentendre  bye: