34th European Club Cup

Τελευταία ενημέρωση21.10.2018 16:06:59 / Page cached 21.10.2018 17:37:35 88min., Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: middlewave

Επιλογή τουρνουάOpen, Women (Play-Offs), Women Group A, Women Group B
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων προβολή στοιχείων τουρνουά, χωρίς σημαίες
Επισκόπηση για την ομοσπονδίαAZE, BEL, CZE, DEN, ENG, EST, FIN, FRA, GER, GRE, IRL, ISL, ISR, ITA, KOS, LTU, LUX, MKD, NED, NOR, RUS, SRB, SUI, SVK, SWE, WLS για αυτό το τουρνουά
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη Ομάδων
Συνθέσεις ομάδων με ατομικά αποτελέσματα, Συνθέσεις ομάδων χωρίς ατομικά αποτελέσματα, Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 7 Γύρους
Αρχική Κατάταξη παικτών, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Alphabetical list all groups
Ομαδικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7
Οι καλύτεροι παίκτεςBoard list
Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Χρονοδιάγραμμα
ΠαρτίδεςΥπάρχουν 1080 παρτίδες διαθέσιμες για λήψη
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xls), Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Τελική Κατάταξη μετά από 7 Γύρους

Κατ.Α/Α ΟμάδαΠαρτίδες  +   =   -  ΚΙ1  ΚΙ2  ΚΙ3 
14
Mednyi Vsadnik St.Petersburg760112229,530,5
22
AVE Novy Bor752012217,530,0
37
Molodezhka751111231,031,0
46
Obiettivo Risarcimento Padova743011228,029,0
55
Valerenga Sjakklubb751111219,526,0
61
Alkaloid751111219,030,0
79
Itaka750210184,027,0
827
CC Gambit Asseco SEE742110136,523,0
93
Odlar Yurdu74129209,030,5
108
Beer Sheva Chess Club74129176,526,5
1115
Dunajska Streda74129157,522,5
1222
Nordstrand Sjakklubb74129155,523,5
1324
BSG73319151,024,0
1414
Schachgesellschaft Solingen73319149,024,0
1512
Schachfreunde Berlin 190374129135,022,5
1621
Eynatten74129130,521,0
1716
DJK Aufwaerts Aachen74038164,525,0
1811
KGSRL73228160,022,0
1910
SV Werder Bremen73228147,523,0
2013
Sloven Ruma73228147,026,0
2129
Wood Green73228139,523,5
2217
E.S. Thessalonikis73228138,022,0
2320
Schachgesellschaft Zurich73228134,022,0
2423
Team Viking74038133,022,5
2519
Reykjavik Chess Club73228119,521,0
2635
Echiquier Amaytois74038113,021,5
2728
SK 191174038100,020,5
2846
Chess Club Aatos7403895,519,0
2937
SK Reval-Sport73137132,521,0
3026
Overtime73137130,521,5
3132
KC Deloitte72327126,520,5
3218
Schachgesellschaft Winterthur73137110,021,0
3342
Grantham Sharks73137103,021,0
3441
SF Wirtzfeld7313799,021,5
3536
Jetsmark7313781,017,5
3634
Blackthorne Russia7313780,019,0
3725
Rehovot Chess School73046112,522,0
3840
Nordkalotten73046108,020,0
3930
LSG Leiden73046102,022,0
4051
Dardania73046100,521,0
4138
Partizan7304687,516,5
4231
MuConsult Apeldoorn7304684,018,0
4350
De Sprenger Echternach7304671,517,5
4447
Viking Chess Club7304668,020,5
4555
Chania Chess Academy7304661,017,5
4644
White Rose7214597,019,5
4739
Gambit Bonnevoie7214595,519,0
4854
Bois-Colombes7214595,517,5
4933
SK Comeon7214582,016,5
5057
Dublin Chess Club7214553,514,5
5153
En Passant7205491,017,5
5245
3Cs7205478,017,0
5349
Hillerod Skakklub7124469,016,0
5448
Drejtesia7205459,016,5
5556
Cercle des Echecs Dudelange7205448,014,5
5660
Caissa Chania CC7124443,515,0
5758
White Knights Chess Club7115358,015,5
5852
Lazio Scacchi ASD7115356,017,0
5943
Bronshoj Skakforening7115345,016,5
6061
Ballinasloe7025252,512,0
6159
St Benildus7016138,09,5

Σχόλιο:
Κριτήριο1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Κριτήριο2: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Khanty-Mansiysk)
Κριτήριο3: points (game-points)

Advertisement