I Obert Memorial Antoni Vela Grup A Codi 193388

Darrera actualització20.10.2018 20:26:24, Creador/Darrera càrrega: daniel leiro giralt

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 4 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFEDFIDEEloNClub/Ciutat
1GMMunoz Miguel3800229ESP24712534Sant Andreu C.E.
2IMVidarte Morales Arturo3800253ESP23522435Montcada, Unio Escacs
3FMRuiz Mata Oscar2214199ESP23502429Sant Marti C.E.
4FMEscuder Jordi2217872ESP22762375Tres Peons C.E.
5MKVentura Bolet Maxim22238824ESP22342335Vila Olimpica, Club D'escacs
6FMCapellades Subirana Marc2272245ESP21602328Aragones De Barcelona, Centro
7Ramoneda Rumi Aitor2222051ESP21282255Balaguer C.E.
8Guirao Galcera Marc2262584ESP21252252Balaguer C.E.
9Perez Garcia Adria32010338ESP21062235Peona I Peo, C.E.
10CMFernandez Madrid Carlos2206030ESP20782244Sant Josep De Badalona C.E.
11MKSayrol Clols Josep Maria2264803ESP20732217Calaf C.E.
12MKComellas Blanchart Jordi2291096ESP20692225Mataro C.E.
13MKDominguez Rueda Juan2200848ESP20682227Jake C.E.
14Minguell Soler Joan22270833ESP19872131Llavaneres, Club Escacs
15Garcia Ruiz Adrian22288112ESP19832131Jake C.E.
16Vazquez Moreno Josep M2251086ESP19532072Sant Marti C.E.
17Cabot Muntane Jordi2207265ESP19502096Agusti, Centre D'esport
18Balague Orduna Enric2269120ESP19352093Masnou C.E.
19Bonillo Coll Alex24563587ESP19222067Terrassa Del Csc, C.E.
20Reverdy Micah Fabrice24558869ESP19202079Torrenegra C.E.
21MKSeverri Arrese Carlos2221918ESP19102048Agusti, Centre D'esport
22Bernat Ernest2209985ESP18972042Barcelona, Club Escacs
23Planella Sanchez Jordi2250373ESP18852079Esplugues L'avenc C.E.
24Vendrell Sigales Carles54580765ESP18751940Tres Peons C.E.
25Mateu Farre Josep Maria2261685ESP18732055Flix C.E.
26Vargas Drechsler Carlos2215993ESP18672073Tres Peons C.E.
27Carrey Abellan Enric2251329ESP18562036Maragall, Joan Avv C.E.
28Sayrol Clols Jaume54500575ESP18552011Calaf C.E.
29Sobrevia Castellar Lluis2203049ESP18262025Tres Peons C.E.
30Abarca Garcia Xavier22267727ESP18232020Amposta C.E.
31Madrid Sole Antonio2220555ESP18112016Jake C.E.
32Real Pons Joan2258340ESP18091953Tres Peons C.E.
33Cartanya Caro Pau32089848ESP18071947Valls C.E.
34Bieg Pagel Clemens2270170ESP17971947Catalunya C.E.
35Montero Domenech Felix32006535ESP17851986Agusti, Centre D'esport
36Corominas Garrido Jordi2283018ESP17851970Tres Peons C.E.
37Caballe Sasot Roger2229170ESP17801987Tres Peons C.E.
38Costa Trave Jaume2221632ESP17682016Granollers-Canovelles
39Soto Balastegui Victor24516163ESP17681975Terrassa Del Csc, C.E.
40Solsona Olive Xavier2275686ESP17601950Tres Peons C.E.
41Valero Recalde Pablo24590762ESP16981937Agusti, Centre D'esport
42Salom Jovani Oriol24517550ESP16731901Amposta C.E.
43Tomas Blanco Joan24593265ESP16241749Escola D'escacs De Barcelona
44Romero Gamez Francisco Javier22260676ESP15571802Congres C.E.
45Castillo Rosa Jose Luis54538530ESP14351729Tres Peons C.E.
46Tateo Ida2090716USA12141570Tres Peons C.E.
Advertisement