Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Srbicky rapid 3. rocnik turnaje v rapid sachu

Poslední aktualizace22.09.2018 15:32:54, Creator/Last Upload: czech republic licence 22

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
15
Grussova HelenaCZE2007Tj Klasterec Nad Ohri6,024,033,5025,0
27
Papay JindrichCZE1925Sk Decin6,019,527,5023,0
33
Kral DavidCZE2012Sk Teplice5,524,033,5024,0
46
Jirasek JiriCZE1968Sk Slovan Jirkov5,522,532,5024,0
54
Vrchotka JosefCZE2012Sk Teplice5,022,532,0021,0
61
Hadraba VladimirCZE2112Sk Teplice5,022,531,5022,0
730
Jusko JindrichCZE1410Sk Decin5,020,528,0019,0
88
Zvacek AntoninCZE1907Sportovni klub Kbely5,019,528,0021,0
915
Haderka KarelCZE1733Tatran Litovel5,018,525,5019,5
109
Burgermeister MichalCZE1888Sachy Povrly4,523,031,5022,0
1114
Vaclavik JanCZE1778Sk Teplice4,522,030,5020,5
122
Stastny PetrCZE2076Sk Teplice4,520,529,5020,5
1310
Mares OtakarCZE1864Sk Mosad Ceska Kamenice4,516,022,5014,5
1429
Veverka VladimirCZE1427Sk Most4,021,028,0016,5
1519
Purkyt JaroslavCZE1704Sk Decin4,020,025,5018,0
1612
Wirkner FrantisekCZE1811Tj Klasterec Nad Ohri4,019,528,0018,0
1718
Gruss PetrCZE1708Tj Klasterec Nad Ohri4,019,026,5017,0
1826
Masek DanielCZE1530Sk Decin4,019,026,0016,0
1920
Kufel PavolCZE1703Sk Teplice4,018,026,0017,0
2016
Fajfr JaroslavCZE1721Sk Mosad Ceska Kamenice4,017,025,5014,0
2121
Rehacek JosefCZE16741. Novoborsky Sk4,016,524,0015,0
2231
Hampl NikolaCZE1409Sachy Povrly4,013,519,0013,0
2313
Ulrych RadekCZE1787Sk Ddm Postoloprty3,519,026,5015,0
2422
Kubik MiroslavCZE1657Chess Most3,517,524,5015,5
2517
Werner Hong Quan DanCZE1718Sk Spartak Usti Nad Labem3,517,524,5012,5
2628
Lieber LukasCZE1452Chess Most3,516,023,5012,5
2727
Jirasko MiroslavCZE1510Chess Most3,515,522,5011,5
2811
Korinek BohuslavCZE1854Tj Sokol Litvinov-Lom.3,515,022,0013,5
2923
Stoly JindrichCZE1627Sk Mosad Ceska Kamenice3,514,521,5013,0
3024
Koval NikitaCZE1622Sk Teplice3,021,529,5016,0
3134
Mrkvan FrantisekCZE1379Sk Spartak Usti Nad Labem3,018,526,5015,0
3232
Godlova KamilaCZE1394Tj Klasterec Nad Ohri3,018,526,5012,0
3335
Rezac JosefCZE1355Tj Klasterec Nad Ohri3,018,024,5011,0
3425
Vyskocil ZdenekCZE1590Tj Klasterec Nad Ohri3,017,524,0014,0
3533
Jirotova EliskaCZE1393Klub Sachistu Steti3,015,522,009,0
3636
Semova LadaCZE1350Sk Teplice3,014,020,0010,0
3741
Miskovic TomasCZE1130Tj Sokol Litvinov-Lom3,013,017,007,0
3838
Patkolo MichalCZE1222Sk Ddm Postoloprty2,518,525,0012,5
3937
Vyslysel PetrCZE1335Sk Teplice2,515,521,0010,5
4039
Zacik AdamCZE1192Sk Ddm Postoloprty2,512,518,508,0
4146
Mikolas PetrCZE1059Tj Klasterec Nad Ohri2,018,525,5010,0
4242
Marek MarcelCZE1100Sachy Povrly2,016,022,008,0
4348
Vanerka VojtechCZE1058Sk Teplice2,015,021,508,0
4445
Hubl DominikCZE1080Sk Teplice2,014,520,507,0
4549
Burger JonasCZE1050Sk Teplice2,014,018,009,0
4647
Krupka AlesCZE1058Sk Ddm Postoloprty2,012,017,005,0
4740
Kolouch PetrCZE1147Sachy Povrly2,012,017,004,0
4843
Kalyncukova KaterinaCZE1094Tj Klasterec Nad Ohri1,512,017,004,5
4950
Kolacek JiriCZE1000Tj Sokol Litvinov-Lom.1,511,514,505,5
5044
Kufel VojtechCZE1091Sk Teplice0,012,518,000,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break