Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:


προβολή στοιχείων τουρνουά
 

Regional Nordeste de Xadrez Escolar - 6º ao 9º Anos - Masculino

Τελευταία ενημέρωση11.08.2018 23:35:42, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: carlos viana

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαFIDE IDΧΩΡΈλοΤυπ.Ομ.Σύλλογος
1
Luiz Henrique Lopes da SilvaBRA19559FSEMarco Maciel/Projeto Despertar
2
Arthur de Souza BastosBRA18658FSEMaster
3
Francisco Mota Pereira NetoBRA18319FSEMaster
4
Kelvyn Cardoso de SouzaBRA18167FSEMagistral
5
Thiago Augusto Andrade SantosBRA18018FSEArquidiocesano
6
Alan Natan Santos BezerraBRA18009FSEFrancisco Leite
7
Allan Guilherme Silva SoaresBRA18006FSEBarreto Fontes/Projeto Despertar
8
Arthur Henrique Santos S. de AraBRA18006FSEArquidiocesano
9
Carlos Daniel dos SantosBRA18009FSEFrancisco Leite
10
Carlos Rian França OliveiraBRA18008FSEFrancisco Leite
11
Carlos de Luca Silva SantosBRA1800mSESantanna
12
Celio Roberto Ferreira JuniorBRA18006FSEFrancisco Leite
13
Edilelson de Oliveira SantosBRA18007FSEEliezer Porto
14
Eric Brasil FigueiredoBRA18007FSEArquidiocesano
15
Eric Dian dos Santos OliveiraBRA18007FSEEliezer Porto
16
Eryanderson Costa QueirozBRA18009FMaria das Graças
17
Gilmarlon de Oliveira SantosBRA18008FSEFrancisco Leite
18
Henrique Gouveia ValençaBRA18009FSECCPA
19
Jadilson dos Santos JuniorBRA18009FMaria das Graças
20
Joao Gabriel Delmiro Lima LessaBRA18006FALSantissimo Senhor/Clube Stanley Les
21
João Victor Leite GuerraBRA18006FALEdson Monteiro/Clube Stanley Lessa
22
Kaike Augusto Alves de SouzaBRA18006FIDFG
23
Kristian Lancelot S. Viana RochaBRA18006FSEArquidiocesano
24
Lucas Cavalcante MenezesBRA18006FSEArquidiocesano
25
Lucas Gabriel Santos SilvaBRA18008FSEFrancisco Leite
26
Lucas de Carvalho MessiasBRA18006FBom Pastor
27
Natan Costa RodriguesBRA18008FSEIDFG
28
Pedro Henrique Pereira dos SantoBRA18006FSEBarreto Fontes/Projeto Despertar
29
Tiago Amado VitorioBRA18006FIDFG
30
Tiago dos Santos RodriguesBRA18008FMaria das Graças
31
Valcelio de Jesus SantosBRA18008FSEFrancisco Leite
32
Victor Gabriel do Nascimento MarBRA18006FIDFG
33
Vinicius Roberto Bomfim LimaBRA18008FIDFG
34
Marciel da Silva SantosBRA17998FMaria das Graças
35
Gustavo Silva LeiteBRA17928FSEMaster
36
Joao Victor Rios dos SantosBRA17889FMaria das Graças
37
Guilherme Santos OliveiraBRA17869FMaria das Graças
38
Júlio Cesar SantosBRA17778FMaria das Graças
39
Whitiman Camilo Pinheiro dos SanBRA17689FMaria das Graças
40
Vinicius Rafael Rangel SmithBRA17436FSEAmadeus
41
Leanderson Victor Costa de QueirBRA17408FMaria das Graças
42
Carlos Henrico Fontes CabralBRA17209FMaria das Graças
43
Eduardo Alexandre Dantas PintoBRA17156FSEJorge Amado/Projeto Despertar