Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:


προβολή στοιχείων τουρνουά
 

Regional Nordeste de Xadrez Escolar - 1º ao 5º Anos Fundamental - Feminino

Τελευταία ενημέρωση11.08.2018 18:19:48, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: carlos viana

Αρχική Κατάταξη

Α/ΑΌνομαFIDE IDΧΩΡΈλοΤυπ.Ομ.Σύλλογος
1Juliana Figueira Theophilo SilvaBRA18133FSESanta Chiara/Projeto Despertar
2Amanda Vitoria da Costa GoesBRA18004FSEAmadeus
3Ana Gabriella F. do NascimentoBRA18004FSECEPI Expansao
4Ana Luíza Pereira da Silva TeixeBRA18005FSECEPI Expansao
5Ana Sophia MarquesBRA18004FSECepi Expansao
6Anna Julia Freire ScarantoBRA18004FSECEPI Expansao
7Carolina Kaippert NevesBRA18005FSEArquidiocesano
8Giovanna Maria Fonseca QuintelaBRA18005FSEArquidiocesano
9Ingrid Dantas CavalcanteBRA18005FSELeonel Brizola/Projeto Despertar
10Islayne Alberta Santos SantanaBRA18005FSEDiva Maria/Projeto Despertar
11Julia Marques Ramalho MasterBRA18003FSEMaster
12Julia Marques de Lima CoesiBRA18003FSECoesi
13Krystal de Oliveira Fontes BarboBRA18001FSECirandar Baby
14Lanna Jhenyfer OliveiraBRA18003FSEDiva Maria/Projeto Despertar
15Laura Gonçalves de Oliveira PassBRA18002FALCriar e Recrear/Clube Stanley Lessa
16Laura Sophia Gomes BarbosaBRA18003FALEdson Monteiro/Clube Stanley Lessa
17Layla Angelina Calumbi MüllerBRA18005FSENegreiros
18Luana Dabbur CostaBRA18002FALCriar e Recrear/Clube Stanley Lessa
19Maria Clara Oliveira ALBRA18004FALCEPI Expansao
20Maria Clara de Pádua SáBRA18004FSEAprendiz
21Maria Eduarda Guimarães MartinsBRA18004FSEArquidiocesano
22Maria Fernanda dos SantosBRA18004FSEDiva Maria/Projeto Despertar
23Maria Julia Rocha Ferreira SampaBRA18003FALCriar e Recrear/Clube Stanley Lessa
24Maria Luanna MenezesBRA18005FSENegreiros
25Maryane Nascimento Lopes CardosoBRA18005FSENegreiros
26Nicole Tavares SeichasBRA18005FSECCPA
27Rafaella Maria Lima dos SantosBRA18003FSEAmadeus
28Raiane Vitória Rodrigues da SilvBRA18005FSENegreiros
29Sthela Ariadny Santos DiasBRA18003FSEDiomedes/Projeto Despertar
30Tainá Araújo de MenezesBRA18005FSECEPI Expansao
31Yasmin Nunes da SilvaBRA18004FSECEPI Expansao