Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 12:33:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
2. Schulschach-Quartalsturnier 2018
Darrera actualització21.08.2018 10:51:24, Creador/Darrera càrrega: Schachzentrum Baden-Baden e.V.
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FideID
FED
Elo
Club/Ciutat
1
Meier Marlon
16238788
GER
1891
SK Gernsbach 1949
2
Steibel Julien
36026387
FRA
1847
Bischwiller
3
Schneider Edward
16200870
GER
1717
SF Sasbach e.V.
4
Schneider Katharina
16200519
GER
1609
SF Sasbach e.V.
5
Schneider Anna
16200527
GER
1478
SF Sasbach e.V.
6
Wehrle Maximilian
GER
1450
SC Brombach e.V.
7
Brüstle William
16260236
GER
1367
SK Gernsbach 1949
8
Uhlmann Tim
16239210
GER
1355
SF Neureut 1953 e.V.
9
Hagenmeyer Felix
GER
1345
Heilbronner SV
10
Ganjali Aska
16260201
GER
1305
SK Gernsbach 1949
11
Neves Carlos
16258320
GER
1227
SV Pfinztal e.V.
12
Armbruster Franz
16267354
GER
1210
SK Gernsbach 1949
13
Yang Marco
16254260
GER
1193
SK Mannheim-Lindenhof 1865
14
Birke Dennis
-
1150
Heilbronner SV
15
Wehrle Valentin
GER
1150
SC Brombach e.V.
16
Liu Leon
GER
1143
Karlsruher SF 1853
17
Bastuck Eric
GER
1120
SC Viernheim 1934 e.V.
18
Gollon Sinan
16253604
GER
1111
SF Sasbach e.V.
19
Ganjali Shiro
GER
1091
SK Gernsbach 1949
20
Tang Shunjie Roger
GER
1061
SF Neureut 1953 e.V.
21
Kiefer Eliott
45150117
FRA
1044
Bischwiller
22
Muller-Moingt Bastien
45148074
GER
1024
OSG Baden-Baden
23
Nanthivarman Merymuthu
16255755
GER
989
OSG Baden-Baden
24
Wolff Calvin
-
965
Heilbronner SV
25
Stake Paul
-
781
OSG Baden-Baden
26
Yang Sophie
GER
759
SK Mannheim-Lindenhof 1865
27
Stake Johann
-
756
OSG Baden-Baden
28
Borgmann Lars
GER
0
SG Rochade Kuppenheim 1979 e.V
29
Ivanov Nikita
GER
0
OSG Baden-Baden
30
Koshelev Lev
GER
0
OSG Baden-Baden
31
Nanthivarman Alexandre
GER
0
OSG Baden-Baden
32
Saitler Florian
-
0
Heilbronner SV
33
Shapiro Leon
GER
0
SC Durmersheim
34
Uhlmann Jonas
16258576
GER
0
35
Wiebe Anastasia
-
0
Heilbronner SV
36
Ziegler Daniel
GER
0
OSG Baden-Baden
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Impressió