Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

International Chess Holiday 2018 R 31

Poslední aktualizace05.08.2018 11:43:57, Creator/Last Upload: czech republic licence 82

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Vavrinec TomasCZE201112,580,250,011
21Spaan NathanaelNED210312,576,250,012
33Kamalvand MehranENG187010,064,250,08
414Cisarik PavolSVK15938,046,750,07
54Barton MilanCZE17818,041,750,07
65Sedivy OndrejCZE18167,542,750,04
77Kreutter BernhardGER17367,542,000,05
86Hapke YvonneGER17967,036,500,05
911Arlt GerdGER15087,032,250,06
1012Placheta RostislavCZE16146,537,250,06
119Dobbinga WijnandNED16245,024,500,03
1213Rijken ArnoldNED16004,527,500,01
1310Harasta FrantisekCZE16244,524,500,03
148Van der Wel WillemNED16912,513,500,01
1515Sedlackova JankaCZE15472,011,000,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories