Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Regionální přebor Vsetín 2018/2019

Poslední aktualizace03.03.2019 14:30:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  7. Sokol Ústí B (Rtg prům.:1766, PH 1: 10 / PH 2: 36,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Lukaštík Jaroslav1960CZE359114½0,511759
2Zgarba Radek1953CZE3928631012,031886
3Trčálek David1851CZE359190010½12,551781
4Matůš Filip1744CZE3981791½0½1½3,561713
5Dvořáček Roman1639CZE1½½0½½½03,581697
6Trčálek Lukáš1713CZE3941811½01,531718
7Kovář Matěj1607CZE398640½½102,041682
9Hrtáň Vladislav1623CZE23717440½11103,551761
10Randus Antonín1518CZE2370928610001½1½½4,591568
11Matůš Marek1281CZE23717475112,021470
12Matůš Jakub1276CZE23709260001½½1014,081466
13Grycman Ondřej1470CZE2370921910001½02,571493
14Dorňák Jakub1334CZE237066780½100½½013,591300
15Grycmanová Juliána1000CZE2372046800,011511
18Randus Ivan1000CZE11,011000

Info o hráči

Lukaštík Jaroslav 1960 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
774Vlachopulos Elefteris1759CZE1,5w ½1
Zgarba Radek 1953 CZE Rp:2068
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3120Smutek Vladimír1652CZE2,5w 11
462Špaňhel Petr2053CZE5,0s 01
629Hájek Čestmír1953CZE2,0s 11
Trčálek David 1851 CZE Rp:1746
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1102Michalčák Lubomír2045CZE1,0s 01
3125Komínek Martin1663CZE4,5s 12
512Mladý Pavel1620CZE4,5w 01
775Vilímek Petr1676CZE1,5s ½2
93Lamper Vlastimil1901CZE5,0w 11
Matůš Filip 1744 CZE Rp:1750
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2138Prda Jan1658CZE1,0s 11
3126Klíma Tomáš1534CZE3,0w ½3
463Hromada Petr1879CZE7,5w 02
631Hurta Karel1771CZE4,5w ½2
776Bambušek Vladislav1640CZE3,0w 13
888Mieres Petr1797CZE5,5s ½1
Dvořáček Roman 1639 CZE Rp:1656
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1104Bělunek Zdeněk1933CZE4,5w 12
2139Gut Rudolf1650CZE2,5w ½2
3127Jurča Zdeněk1580CZE2,0s ½4
466Bařinka Miroslav1637CZE2,5s 03
514Dančáková Klára1454CZE2,5s ½2
632Filák František1759CZE4,0s ½3
889Koňařík Alois1767CZE4,0w ½2
94Uhlíř Jiří1796CZE7,0s 02
Trčálek Lukáš 1713 CZE Rp:1711
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
516Galetka Jaromír1638CZE2,5w 13
633Parák František1691CZE5,5w ½4
890Valo Rudolf1824CZE6,0s 03
Kovář Matěj 1607 CZE Rp:1705
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
517Klímek David1534CZE2,5s ½4
634Šulák Radomír1667CZE3,5s ½5
891Bartošek Ivan1724CZE6,0w 14
95Hapka Tomáš1801CZE6,0w 03
Hrtáň Vladislav 1623 CZE Rp:1919
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1105Vičan Jaromír1814CZE6,0s ½3
2140Staněk Jiří1674CZE2,5s 13
467Hromada Jakub1637CZE0,5w 14
892Múdrý Jan1655CZE3,0s 15
96Kaminský Rudolf2025CZE5,5s 04
Randus Antonín 1518 CZE Rp:1552
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1109Sadílek Jaromír1711CZE1,0w 14
2141Gvozdek Jiří1572CZE3,5w 04
3129Smutek Jiří1495CZE5,5w 05
468Papšík Miroslav1691CZE4,0s 05
520Růžička Jiří1567CZE3,0w 15
635Tkadlec Josef1000CZE6,0w ½6
777Klíma Martin1539CZE2,0s 14
893Maňák Antonín1775CZE6,0w ½6
97Káňa Zdeněk1763CZE4,5w ½5
Matůš Marek 1281 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2144Černý Ladislav1450CZE0,0s 15
3132Pernický Roman1490CZE1,0s 16
Matůš Jakub 1276 CZE Rp:1465
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1110Feix Vilém1578CZE5,5s 05
2145Novák Libor1432CZE1,5w 06
3134Mattivi Jaroslav0CZE0,0w 17
469Šihor Vítězslav1644CZE6,5w ½6
521Zátopek Jaroslav1540CZE2,5s ½6
780Křenek Roman1278CZE3,5w 15
894Krátký Pavel1612CZE2,0s 07
98Stáhala Zdeněk1644CZE1,0s 16
Grycman Ondřej 1470 CZE Rp:1371
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1111Feix Jiří1549CZE4,0w 16
2146Kramer Břetislav1608CZE1,0s 07
470Liška Pavel1632CZE3,5s 07
5156Mocek Tadeáš0CZE2,0w 07
636Surovec Vladimír1664CZE2,0s 17
781Maňák Pavel1413CZE2,0s ½6
910Valenta Josef1582CZE5,5w 07
Dorňák Jakub 1334 CZE Rp:1220
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1112Malina Zdenek1757CZE8,0s 07
2148Kučera Pavel1161CZE3,0w ½8
3135Martiška Přemysl1000CZE1,0s 18
471Polách Michal1384CZE2,0w 08
5159Dančák Stanislav0CZE2,0s 08
640Sedláček Bohumil1493CZE1,0w ½8
783Michálek Josef1477CZE1,0w ½7
895Hrbáček Pavel1432CZE5,5w 08
9158Švédová Denisa0CZE0,0s 18
Grycmanová Juliána 1000 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1113Bártek Josef1511CZE2,0w 08
Randus Ivan 1000 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
786Křenek Jakub1000CZE0,0s 18

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/21 Hodina 09:00
Šach.5  KH ZašováELO-6  Sokol Ústí BELO4½:3½
5.1
Michalčák, Lubomír
2045-
Trčálek, David
18511 - 0
5.2
Bělunek, Zdeněk
1933-
Dvořáček, Roman
16390 - 1
5.3
Vičan, Jaromír
1814-
Hrtáň, Vladislav
1623½ - ½
5.4
Sadílek, Jaromír
1711-
Randus, Antonín
15180 - 1
5.5
Feix, Vilém
1578-
Matůš, Jakub
12761 - 0
5.6
Feix, Jiří
1549-
Grycman, Ondřej
14700 - 1
5.7
Malina, Zdenek
1757-
Dorňák, Jakub
13341 - 0
5.8
Bártek, Josef
1511-
Grycmanová, Juliána
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/11/11 Hodina 09:00
Šach.10  TJ Valašské Meziříčí BELO-6  Sokol Ústí BELO4 : 4
1.1
Prda, Jan
1658-
Matůš, Filip
17440 - 1
1.2
Gut, Rudolf
1650-
Dvořáček, Roman
1639½ - ½
1.3
Staněk, Jiří
1674-
Hrtáň, Vladislav
16230 - 1
1.4
Gvozdek, Jiří
1572-
Randus, Antonín
15181 - 0
1.5
Černý, Ladislav
1450-
Matůš, Marek
12810 - 1
1.6
Novák, Libor
1432-
Matůš, Jakub
12761 - 0
1.7
Kramer, Břetislav
1608-
Grycman, Ondřej
14701 - 0
1.8
Kučera, Pavel
1161-
Dorňák, Jakub
1334½ - ½
3. Kolo Datum kola 2018/11/25 Hodina 09:00
Šach.6  Sokol Ústí BELO-7  TJ Sokol Valašská Bystřice CELO6 : 2
5.1
Zgarba, Radek
1953-
Smutek, Vladimír
16521 - 0
5.2
Trčálek, David
1851-
Komínek, Martin
16631 - 0
5.3
Matůš, Filip
1744-
Klíma, Tomáš
1534½ - ½
5.4
Dvořáček, Roman
1639-
Jurča, Zdeněk
1580½ - ½
5.5
Randus, Antonín
1518-
Smutek, Jiří
14950 - 1
5.6
Matůš, Marek
1281-
Pernický, Roman
14901 - 0
5.7
Matůš, Jakub
1276-
Mattivi, Jaroslav
01 - 0
5.8
Dorňák, Jakub
1334-
Martiška, Přemysl
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2018/12/09 Hodina 09:00
Šach.8  TJ Sokol Valašská PolankaELO-6  Sokol Ústí BELO6½:1½
2.1
Špaňhel, Petr
2053-
Zgarba, Radek
19531 - 0
2.2
Hromada, Petr
1879-
Matůš, Filip
17441 - 0
2.3
Bařinka, Miroslav
1637-
Dvořáček, Roman
16391 - 0
2.4
Hromada, Jakub
1637-
Hrtáň, Vladislav
16230 - 1
2.5
Papšík, Miroslav
1691-
Randus, Antonín
15181 - 0
2.6
Šihor, Vítězslav
1644-
Matůš, Jakub
1276½ - ½
2.7
Liška, Pavel
1632-
Grycman, Ondřej
14701 - 0
2.8
Polách, Michal
1384-
Dorňák, Jakub
13341 - 0
5. Kolo Datum kola 2019/01/06 Hodina 09:00
Šach.6  Sokol Ústí BELO-9  ŠK Zbrojovka Vsetín DELO3½:4½
4.1
Trčálek, David
1851-
Mladý, Pavel
16200 - 1
4.2
Dvořáček, Roman
1639-
Dančáková, Klára
1454½ - ½
4.3
Trčálek, Lukáš
1713-
Galetka, Jaromír
16381 - 0
4.4
Kovář, Matěj
1607-
Klímek, David
1534½ - ½
4.5
Randus, Antonín
1518-
Růžička, Jiří
15671 - 0
4.6
Matůš, Jakub
1276-
Zátopek, Jaroslav
1540½ - ½
4.7
Grycman, Ondřej
1470-
Mocek, Tadeáš
00 - 1
4.8
Dorňák, Jakub
1334-
Dančák, Stanislav
00 - 1
6. Kolo Datum kola 2019/01/20 Hodina 09:00
Šach.1  MEZ VsetínELO-6  Sokol Ústí BELO3 : 5
3.1
Hájek, Čestmír
1953-
Zgarba, Radek
19530 - 1
3.2
Hurta, Karel
1771-
Matůš, Filip
1744½ - ½
3.3
Filák, František
1759-
Dvořáček, Roman
1639½ - ½
3.4
Parák, František
1691-
Trčálek, Lukáš
1713½ - ½
3.5
Šulák, Radomír
1667-
Kovář, Matěj
1607½ - ½
3.6
Tkadlec, Josef
1000-
Randus, Antonín
1518½ - ½
3.7
Surovec, Vladimír
1664-
Grycman, Ondřej
14700 - 1
3.8
Sedláček, Bohumil
1493-
Dorňák, Jakub
1334½ - ½
7. Kolo Datum kola 2019/02/03 Hodina 09:00
Šach.6  Sokol Ústí BELO-2  ŠO TJ KarolinkaELO6 : 2
3.1
Lukaštík, Jaroslav
1960-
Vlachopulos, Elefteris
1759½ - ½
3.2
Trčálek, David
1851-
Vilímek, Petr
1676½ - ½
3.3
Matůš, Filip
1744-
Bambušek, Vladislav
16401 - 0
3.4
Randus, Antonín
1518-
Klíma, Martin
15391 - 0
3.5
Matůš, Jakub
1276-
Křenek, Roman
12781 - 0
3.6
Grycman, Ondřej
1470-
Maňák, Pavel
1413½ - ½
3.7
Dorňák, Jakub
1334-
Michálek, Josef
1477½ - ½
3.8
Randus, Ivan
1000-
Křenek, Jakub
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2019/02/17 Hodina 09:00
Šach.3  TJ Sokol HuslenkyELO-6  Sokol Ústí BELO4½:3½
4.1
Mieres, Petr
1797-
Matůš, Filip
1744½ - ½
4.2
Koňařík, Alois
1767-
Dvořáček, Roman
1639½ - ½
4.3
Valo, Rudolf
1824-
Trčálek, Lukáš
17131 - 0
4.4
Bartošek, Ivan
1724-
Kovář, Matěj
16070 - 1
4.5
Múdrý, Jan
1655-
Hrtáň, Vladislav
16230 - 1
4.6
Maňák, Antonín
1775-
Randus, Antonín
1518½ - ½
4.7
Krátký, Pavel
1612-
Matůš, Jakub
12761 - 0
4.8
Hrbáček, Pavel
1432-
Dorňák, Jakub
13341 - 0
9. Kolo Datum kola 2019/03/03 Hodina 09:00
Šach.6  Sokol Ústí BELO-4  ŠK RajnochoviceELO3½:4½
2.1
Trčálek, David
1851-
Lamper, Vlastimil
19011 - 0
2.2
Dvořáček, Roman
1639-
Uhlíř, Jiří
17960 - 1
2.3
Kovář, Matěj
1607-
Hapka, Tomáš
18010 - 1
2.4
Hrtáň, Vladislav
1623-
Kaminský, Rudolf
20250 - 1
2.5
Randus, Antonín
1518-
Káňa, Zdeněk
1763½ - ½
2.6
Matůš, Jakub
1276-
Stáhala, Zdeněk
16441 - 0
2.7
Grycman, Ondřej
1470-
Valenta, Josef
15820 - 1
2.8
Dorňák, Jakub
1334-
Švédová, Denisa
01 - 0