Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Regionální přebor Vsetín 2018/2019

Poslední aktualizace03.03.2019 14:30:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  10. ŠO TJ Karolinka (Rtg prům.:1592, PH 1: 0 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Vlachopulos Elefteris1759CZE3296651000½001,571921
2Vilímek Petr1676CZE½½0000½001,591815
3Bambušek Vladislav1640CZE330760½½11000003,091755
5Klíma Martin1539CZE3492240½0100½2,071660
6Vrábel Petr1688CZE3775460010001,061651
7Ptáček Jiří1480CZE23720611½½½0113,561671
8Křenek Roman1278CZE23717610½0½0½10½½3,591563
9Maňák Pavel1413CZE½000½0½½02,091451
11Michálek Josef1477CZE½00½01,051384
12Kalvas Jaroslav1427CZE392480½0½12,041497
14Křenek Jakub1000CZE2371760200,011000

Info o hráči

Vlachopulos Elefteris 1759 CZE Rp:1709
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
112Mladý Pavel1620CZE4,5w 11
229Hájek Čestmír1953CZE2,0s 01
487Juříček Stanislav2092CZE4,0w 01
6104Bělunek Zdeněk1933CZE4,5w 01
744Lukaštík Jaroslav1960CZE0,5s ½1
8116Peterka Josef1839CZE2,0w 01
962Špaňhel Petr2053CZE5,0s 01
Vilímek Petr 1676 CZE Rp:1526
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
114Dančáková Klára1454CZE2,5s ½2
230Sagánek Miroslav1786CZE2,5w ½2
3136Horný Jaroslav1833CZE2,5w 01
488Mieres Petr1797CZE5,5s 02
51Janíček Jindřich2002CZE1,0s 01
6105Vičan Jaromír1814CZE6,0s 02
746Trčálek David1851CZE2,5w ½2
8118Růčka Petr1918CZE1,0s 02
963Hromada Petr1879CZE7,5w 02
Bambušek Vladislav 1640 CZE Rp:1641
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
116Galetka Jaromír1638CZE2,5w ½3
231Hurta Karel1771CZE4,5s ½3
3137Křižák Eduard1742CZE2,5s 12
489Koňařík Alois1767CZE4,0w 13
53Lamper Vlastimil1901CZE5,0w 02
6108Koláček Milan1722CZE4,5w 03
747Matůš Filip1744CZE3,5s 03
8122Růčka Ondřej1745CZE2,0w 03
964Čokavec Milan1763CZE3,0s 03
Klíma Martin 1539 CZE Rp:1453
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
117Klímek David1534CZE2,5s 04
232Filák František1759CZE4,0w ½4
54Uhlíř Jiří1796CZE7,0s 03
6109Sadílek Jaromír1711CZE1,0s 14
753Randus Antonín1518CZE4,5w 04
8125Komínek Martin1663CZE4,5s 04
966Bařinka Miroslav1637CZE2,5w ½4
Vrábel Petr 1688 CZE Rp:1358
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
118Otáhalová Nela1359CZE3,0w 05
233Parák František1691CZE5,5s 05
3139Gut Rudolf1650CZE2,5w 13
490Valo Rudolf1824CZE6,0s 04
55Hapka Tomáš1801CZE6,0w 04
6110Feix Vilém1578CZE5,5w 05
Ptáček Jiří 1480 CZE Rp:1726
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3140Staněk Jiří1674CZE2,5s ½4
492Múdrý Jan1655CZE3,0w ½5
57Káňa Zdeněk1763CZE4,5s ½5
6112Malina Zdenek1757CZE8,0s 06
8126Klíma Tomáš1534CZE3,0w 15
969Šihor Vítězslav1644CZE6,5s 15
Křenek Roman 1278 CZE Rp:1464
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
119Kopecký Matěj1409CZE3,5s ½6
234Šulák Radomír1667CZE3,5w 06
3141Gvozdek Jiří1572CZE3,5w ½5
493Maňák Antonín1775CZE6,0s 06
58Stáhala Zdeněk1644CZE1,0w ½6
6113Bártek Josef1511CZE2,0w 17
755Matůš Jakub1276CZE4,0s 05
8127Jurča Zdeněk1580CZE2,0s ½6
970Liška Pavel1632CZE3,5w ½6
Maňák Pavel 1413 CZE Rp:1212
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
121Zátopek Jaroslav1540CZE2,5w ½7
235Tkadlec Josef1000CZE6,0s 07
3142Hladký Jan1669CZE5,0s 06
495Hrbáček Pavel1432CZE5,5w 07
59Gadas Lukáš1536CZE1,0s ½7
6114Čáňová Dagmar1535CZE1,5s 08
756Grycman Ondřej1470CZE2,5w ½6
8129Smutek Jiří1495CZE5,5w ½7
971Polách Michal1384CZE2,0s 07
Michálek Josef 1477 CZE Rp:1119
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
126Hlouch Lubomír1366CZE0,5s ½8
236Surovec Vladimír1664CZE2,0w 08
3143Lev František1555CZE3,5w 07
757Dorňák Jakub1334CZE3,5s ½7
8135Martiška Přemysl1000CZE1,0s 08
Kalvas Jaroslav 1427 CZE Rp:1491
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3145Novák Libor1432CZE1,5s ½8
497Žižka Petr1587CZE1,0s 08
510Valenta Josef1582CZE5,5w ½8
973Kovář Jaromír1387CZE3,0w 18
Křenek Jakub 1000 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
761Randus Ivan1000CZE1,0w 08

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/21 Hodina 09:00
Šach.2  ŠO TJ KarolinkaELO-9  ŠK Zbrojovka Vsetín DELO3½:4½
2.1
Vlachopulos, Elefteris
1759-
Mladý, Pavel
16201 - 0
2.2
Vilímek, Petr
1676-
Dančáková, Klára
1454½ - ½
2.3
Bambušek, Vladislav
1640-
Galetka, Jaromír
1638½ - ½
2.4
Klíma, Martin
1539-
Klímek, David
15340 - 1
2.5
Vrábel, Petr
1688-
Otáhalová, Nela
13590 - 1
2.6
Křenek, Roman
1278-
Kopecký, Matěj
1409½ - ½
2.7
Maňák, Pavel
1413-
Zátopek, Jaroslav
1540½ - ½
2.8
Michálek, Josef
1477-
Hlouch, Lubomír
1366½ - ½
2. Kolo Datum kola 2018/11/11 Hodina 09:00
Šach.1  MEZ VsetínELO-2  ŠO TJ KarolinkaELO6½:1½
5.1
Hájek, Čestmír
1953-
Vlachopulos, Elefteris
17591 - 0
5.2
Sagánek, Miroslav
1786-
Vilímek, Petr
1676½ - ½
5.3
Hurta, Karel
1771-
Bambušek, Vladislav
1640½ - ½
5.4
Filák, František
1759-
Klíma, Martin
1539½ - ½
5.5
Parák, František
1691-
Vrábel, Petr
16881 - 0
5.6
Šulák, Radomír
1667-
Křenek, Roman
12781 - 0
5.7
Tkadlec, Josef
1000-
Maňák, Pavel
14131 - 0
5.8
Surovec, Vladimír
1664-
Michálek, Josef
14771 - 0
3. Kolo Datum kola 2018/11/25 Hodina 09:00
Šach.2  ŠO TJ KarolinkaELO-10  TJ Valašské Meziříčí BELO3½:4½
1.1
Vilímek, Petr
1676-
Horný, Jaroslav
18330 - 1
1.2
Bambušek, Vladislav
1640-
Křižák, Eduard
17421 - 0
1.3
Vrábel, Petr
1688-
Gut, Rudolf
16501 - 0
1.4
Ptáček, Jiří
1480-
Staněk, Jiří
1674½ - ½
1.5
Křenek, Roman
1278-
Gvozdek, Jiří
1572½ - ½
1.6
Maňák, Pavel
1413-
Hladký, Jan
16690 - 1
1.7
Michálek, Josef
1477-
Lev, František
15550 - 1
1.8
Kalvas, Jaroslav
1427-
Novák, Libor
1432½ - ½
4. Kolo Datum kola 2018/12/09 Hodina 09:00
Šach.2  ŠO TJ KarolinkaELO-3  TJ Sokol HuslenkyELO1½:6½
5.1
Vlachopulos, Elefteris
1759-
Juříček, Stanislav
20920 - 1
5.2
Vilímek, Petr
1676-
Mieres, Petr
17970 - 1
5.3
Bambušek, Vladislav
1640-
Koňařík, Alois
17671 - 0
5.4
Vrábel, Petr
1688-
Valo, Rudolf
18240 - 1
5.5
Ptáček, Jiří
1480-
Múdrý, Jan
1655½ - ½
5.6
Křenek, Roman
1278-
Maňák, Antonín
17750 - 1
5.7
Maňák, Pavel
1413-
Hrbáček, Pavel
14320 - 1
5.8
Kalvas, Jaroslav
1427-
Žižka, Petr
15870 - 1
5. Kolo Datum kola 2019/01/06 Hodina 09:00
Šach.4  ŠK RajnochoviceELO-2  ŠO TJ KarolinkaELO6 : 2
2.1
Janíček, Jindřich
2002-
Vilímek, Petr
16761 - 0
2.2
Lamper, Vlastimil
1901-
Bambušek, Vladislav
16401 - 0
2.3
Uhlíř, Jiří
1796-
Klíma, Martin
15391 - 0
2.4
Hapka, Tomáš
1801-
Vrábel, Petr
16881 - 0
2.5
Káňa, Zdeněk
1763-
Ptáček, Jiří
1480½ - ½
2.6
Stáhala, Zdeněk
1644-
Křenek, Roman
1278½ - ½
2.7
Gadas, Lukáš
1536-
Maňák, Pavel
1413½ - ½
2.8
Valenta, Josef
1582-
Kalvas, Jaroslav
1427½ - ½
6. Kolo Datum kola 2019/01/20 Hodina 09:00
Šach.2  ŠO TJ KarolinkaELO-5  KH ZašováELO2 : 6
4.1
Vlachopulos, Elefteris
1759-
Bělunek, Zdeněk
19330 - 1
4.2
Vilímek, Petr
1676-
Vičan, Jaromír
18140 - 1
4.3
Bambušek, Vladislav
1640-
Koláček, Milan
17220 - 1
4.4
Klíma, Martin
1539-
Sadílek, Jaromír
17111 - 0
4.5
Vrábel, Petr
1688-
Feix, Vilém
15780 - 1
4.6
Ptáček, Jiří
1480-
Malina, Zdenek
17570 - 1
4.7
Křenek, Roman
1278-
Bártek, Josef
15111 - 0
4.8
Maňák, Pavel
1413-
Čáňová, Dagmar
15350 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/02/03 Hodina 09:00
Šach.6  Sokol Ústí BELO-2  ŠO TJ KarolinkaELO6 : 2
3.1
Lukaštík, Jaroslav
1960-
Vlachopulos, Elefteris
1759½ - ½
3.2
Trčálek, David
1851-
Vilímek, Petr
1676½ - ½
3.3
Matůš, Filip
1744-
Bambušek, Vladislav
16401 - 0
3.4
Randus, Antonín
1518-
Klíma, Martin
15391 - 0
3.5
Matůš, Jakub
1276-
Křenek, Roman
12781 - 0
3.6
Grycman, Ondřej
1470-
Maňák, Pavel
1413½ - ½
3.7
Dorňák, Jakub
1334-
Michálek, Josef
1477½ - ½
3.8
Randus, Ivan
1000-
Křenek, Jakub
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2019/02/17 Hodina 09:00
Šach.2  ŠO TJ KarolinkaELO-7  TJ Sokol Valašská Bystřice CELO2 : 6
3.1
Vlachopulos, Elefteris
1759-
Peterka, Josef
18390 - 1
3.2
Vilímek, Petr
1676-
Růčka, Petr
19180 - 1
3.3
Bambušek, Vladislav
1640-
Růčka, Ondřej
17450 - 1
3.4
Klíma, Martin
1539-
Komínek, Martin
16630 - 1
3.5
Ptáček, Jiří
1480-
Klíma, Tomáš
15341 - 0
3.6
Křenek, Roman
1278-
Jurča, Zdeněk
1580½ - ½
3.7
Maňák, Pavel
1413-
Smutek, Jiří
1495½ - ½
3.8
Michálek, Josef
1477-
Martiška, Přemysl
10000 - 1
9. Kolo Datum kola 2019/03/03 Hodina 09:00
Šach.8  TJ Sokol Valašská PolankaELO-2  ŠO TJ KarolinkaELO5 : 3
4.1
Špaňhel, Petr
2053-
Vlachopulos, Elefteris
17591 - 0
4.2
Hromada, Petr
1879-
Vilímek, Petr
16761 - 0
4.3
Čokavec, Milan
1763-
Bambušek, Vladislav
16401 - 0
4.4
Bařinka, Miroslav
1637-
Klíma, Martin
1539½ - ½
4.5
Šihor, Vítězslav
1644-
Ptáček, Jiří
14800 - 1
4.6
Liška, Pavel
1632-
Křenek, Roman
1278½ - ½
4.7
Polách, Michal
1384-
Maňák, Pavel
14131 - 0
4.8
Kovář, Jaromír
1387-
Kalvas, Jaroslav
14270 - 1