Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Regionální přebor Vsetín 2018/2019

Poslední aktualizace03.03.2019 14:30:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. TJ Sokol Huslenky (Rtg prům.:1781, PH 1: 25 / PH 2: 44)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Juříček Stanislav2092CZE301809½11½½½4,061907
2Mieres Petr1797CZE35912201½1101½½5,591806
3Koňařík Alois1767CZE1½½0½0½½½4,091725
4Valo Rudolf1824CZE11½1½0½1½6,091701
5Bartošek Ivan1724CZE30328311111016,071655
6Múdrý Jan1655CZE3024060½½1½0½3,071625
7Maňák Antonín1775CZE3467301½111½½½6,081523
8Krátký Pavel1612CZE0½½12,041463
9Hrbáček Pavel1432CZE11½10½1½5,581471
10Chrástecký Václav1468CZE½00,521398
11Žižka Petr1587CZE34676411,011427
12Měrka Josef1490CZE½0,511298
14Luňák Rostislav1394CZE00,011567
  2. KH Zašová (Rtg prům.:1836, PH 1: 22 / PH 2: 46,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Michalčák Lubomír2045CZE31404811,011851
2Čáň Václav1979CZE367869½11½14,051856
3Bělunek Zdeněk1933CZE3318560½½1101½4,581707
4Vičan Jaromír1814CZE½1½1½1½106,091707
5Burdík Miloslav1727CZE347388½½12,031836
6Románek Zdeněk1706CZE3511991½102,541694
7Koláček Milan1722CZE½11½½14,561647
8Sadílek Jaromír1711CZE0½00½1,051565
9Feix Vilém1578CZE237104541100½1½1½5,591453
10Feix Jiří1549CZE399019011114,051528
11Malina Zdenek1757CZE111½11½+18,091387
12Bártek Josef1511CZE1½½002,051263
13Čáňová Dagmar1535CZE½11,521490
14Bělunek Tomáš1000CZE00,011387
  3. ŠK Rajnochovice (Rtg prům.:1875, PH 1: 19 / PH 2: 39,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Janíček Jindřich2002CZE31912011,011676
2Káňa Zdeněk2071CZE3193091½½2,031995
3Lamper Vlastimil1901CZE3245311001111005,091800
4Uhlíř Jiří1796CZE351210½11111½017,091706
5Hapka Tomáš1801CZE351121111½1½016,081659
6Kaminský Rudolf2025CZE317462010111½15,581630
7Káňa Zdeněk1763CZE372633½½½½½01½½4,591568
8Stáhala Zdeněk1644CZE0½½001,051489
9Gadas Lukáš1536CZE23715723½½01,031526
10Valenta Josef1582CZE3512291½½½½½½½15,591431
11Gankhuyag Munkhorgil1518CZE385212½0½1,031444
12Hildebrand Jiří0CZE00,011161
13Švédová Denisa0CZE0000,031563
  4. TJ Sokol Valašská Polanka (Rtg prům.:1753, PH 1: 13 / PH 2: 40,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Špaňhel Petr2053CZE308285½½101115,071878
2Hromada Petr1879CZE11½111½½17,591761
3Čokavec Milan1763CZE00½½113,061719
4Smílek Jan1722CZE½11,521533
5Bařinka Miroslav1637CZE345180001010½2,571708
6Hromada Jakub1637CZE00000½00,571695
7Papšík Miroslav1691CZE23709774111104,051492
8Šihor Vítězslav1644CZE1½1½1½1106,591553
9Liška Pavel1632CZE3591060½01½01½3,581472
10Polách Michal1384CZE112,021374
11Štefka Bohumil1547CZE½11,521278
12Kovář Jaromír1387CZE½½00½1½03,081476
  5. TJ Sokol Valašská Bystřice C (Rtg prům.:1773, PH 1: 11 / PH 2: 33)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Peterka Josef1839CZE3852200½1½2,041939
2Kahánek Martin1890CZE327832½0,511797
3Růčka Petr1918CZE329541011,021709
4Skalík Milan1792CZE338354101,021639
5Smutek Vladimír1652CZE39250200½1½½2,561852
6Capil Dalibor1618CZE351091½½00½1,551821
7Růčka Ondřej1745CZE3038870112,031697
8Růčka Josef1674CZE303879112,021546
9Horák Martin1666CZE00000,041747
10Komínek Martin1663CZE2371046210010101½4,591698
11Klíma Tomáš1534CZE23705450½½01½0½3,071641
12Jurča Zdeněk1580CZE½½½½2,041538
14Smutek Jiří1495CZE385239½½11½½½½½5,591507
15Bartík Gustav1550CZE23705434011,021332
16Obšivačová Jana1391CZE381780½0112,541515
17Pernický Roman1490CZE00011,041353
19Mattivi Jaroslav0CZE000,021517
20Martiška Přemysl1000CZE011,021406
  6. ŠK Zbrojovka Vsetín D (Rtg prům.:1586, PH 1: 11 / PH 2: 33)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Mladý Pavel1620CZE359130001011½½½4,591842
2Hradil Karel1781CZE329169½½1,021709
3Dančáková Klára1454CZE386596½0½½0½½2,571742
4Dvořák Martin1553CZE392790101,021735
5Galetka Jaromír1638CZE359084½0010012,571718
6Klímek David1534CZE359092100½½0½02,581633
7Otáhalová Nela1359CZE2370976611013,041776
8Kopecký Matěj1409CZE23703113½1½½0½0½3,581552
9Růžička Jiří1567CZE34674811½0½003,071480
10Zátopek Jaroslav1540CZE23709790½½½½0½2,561495
11Kamas Gabriel1387CZE23703083112,021259
13Šak Šimon1416CZE377732½0,511174
14Mocek Tadeáš0CZE1102,031522
15Dančák Stanislav0CZE100½½2,051373
17Hlouch Lubomír1366CZE23712660½0,511477
  7. Sokol Ústí B (Rtg prům.:1766, PH 1: 10 / PH 2: 36,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Lukaštík Jaroslav1960CZE359114½0,511759
2Zgarba Radek1953CZE3928631012,031886
3Trčálek David1851CZE359190010½12,551781
4Matůš Filip1744CZE3981791½0½1½3,561713
5Dvořáček Roman1639CZE1½½0½½½03,581697
6Trčálek Lukáš1713CZE3941811½01,531718
7Kovář Matěj1607CZE398640½½102,041682
9Hrtáň Vladislav1623CZE23717440½11103,551761
10Randus Antonín1518CZE2370928610001½1½½4,591568
11Matůš Marek1281CZE23717475112,021470
12Matůš Jakub1276CZE23709260001½½1014,081466
13Grycman Ondřej1470CZE2370921910001½02,571493
14Dorňák Jakub1334CZE237066780½100½½013,591300
15Grycmanová Juliána1000CZE2372046800,011511
18Randus Ivan1000CZE11,011000
  8. MEZ Vsetín (Rtg prům.:1751, PH 1: 9 / PH 2: 33,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Hájek Čestmír1953CZE354376½1½002,051830
2Sagánek Miroslav1786CZE½½½00½0½2,581775
3Hurta Karel1771CZE347442½½½½½1½½4,581707
4Filák František1759CZE1½000½1104,091719
5Parák František1691CZE35118001½½½½½115,591657
6Šulák Radomír1667CZE01½½0½½½3,581584
7Tkadlec Josef1000CZE½1½½½½½116,091537
8Surovec Vladimír1664CZE35445711002,041569
9Ondruch Josef1559CZE½0½1,031483
12Sedláček Bohumil1493CZE0½0½1,041382
13Šťastný Josef1298CZE½000,531626
14Trávníček Zdeněk1466CZE23709782½½1,021449
  9. TJ Valašské Meziříčí B (Rtg prům.:1718, PH 1: 7 / PH 2: 32,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Horný Jaroslav1833CZE237110001½00½½2,561837
2Křižák Eduard1742CZE303631½010012,561883
3Prda Jan1658CZE392499½000½01,061768
4Gut Rudolf1650CZE23710985½½0½½0½02,581707
5Staněk Jiří1674CZE2371108600½1½½2,561626
6Gvozdek Jiří1572CZE11½0½½3,561555
7Hladký Jan1669CZE237109931111½0½5,071568
8Lev František1555CZE23711043½10½½103,571468
9Černý Ladislav1450CZE2371094200000,041697
10Novák Libor1432CZE3344211½001,541560
11Kramer Břetislav1608CZE2371102711,011470
12Kabeláč Tomáš1174CZE23709731½½½1,531537
13Kučera Pavel1161CZE½1½13,041211
14Kostrhůn Jan1778CZE01½12,541371
  10. ŠO TJ Karolinka (Rtg prům.:1592, PH 1: 0 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Vlachopulos Elefteris1759CZE3296651000½001,571921
2Vilímek Petr1676CZE½½0000½001,591815
3Bambušek Vladislav1640CZE330760½½11000003,091755
5Klíma Martin1539CZE3492240½0100½2,071660
6Vrábel Petr1688CZE3775460010001,061651
7Ptáček Jiří1480CZE23720611½½½0113,561671
8Křenek Roman1278CZE23717610½0½0½10½½3,591563
9Maňák Pavel1413CZE½000½0½½02,091451
11Michálek Josef1477CZE½00½01,051384
12Kalvas Jaroslav1427CZE392480½0½12,041497
14Křenek Jakub1000CZE2371760200,011000
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, tiráž