Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Zlínská krajská soutěž - východ 2018/2019

Poslední aktualizace31.03.2019 18:23:59, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  5. ŠO TJ Sokol Lužná (Rtg prům.:1815, PH 1: 16 / PH 2: 44)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Doležal Karel1984CZE31499410½1½0½½½½½5,5111979
2Hromada Petr1879CZE½11,521750
3Orsák Radim1877CZE381209½½½1,531914
4Filák Josef1768CZE3290881101000½03,591832
5Jakubál Petr1824CZE1½½½½11½16,591769
6Čokavec Milan1763CZE½½0110½00½04,0111784
7Smílek Jan1722CZE½½0½½1½½½½5,0101643
8Smetana Rostislav1702CZE354430011½0½11½5,591651
9Surovec Vladimír1664CZE354457101½11½05,081595
10Papšík Miroslav1691CZE2370977410011½1004,591518
11Hromada Jan1680CZE00,011730
12Smílek Jan1695CZE10½1,531422
13Martinka Ladislav1590CZE35441400,011508

Info o hráči

Doležal Karel 1984 CZE Rp:1961
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
134Lev Pavel2191CZE7,0s 11
2123Zgarba Radek1953CZE2,0w 01
3103Janček Milan1886CZE5,5s ½1
4173Suchánek Kryštof1819CZE4,5w 11
585Běhunčík Josef2000CZE3,5s ½1
6158Chmelař Zdeněk2007CZE3,5s 01
751Jurča Marek1945CZE3,0w ½1
8188Kubín Petr1996CZE6,0s ½1
918Krajíček Miroslav1905CZE3,0w ½1
101Krejča Jakub2149CZE1,5s ½1
11142Jasný Igor1915CZE5,5w ½1
Hromada Petr 1879 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
8190Velčovský Josef1830CZE4,5w ½2
920Hlavička Roman1669CZE2,0s 12
Orsák Radim 1877 CZE Rp:1963
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
136Herman Vladimír1754CZE5,0w ½2
586Raška Václav1935CZE2,0w ½2
6159Špaňhel Petr2053CZE9,0w ½2
Filák Josef 1768 CZE Rp:1737
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
137Hurta Karel1734CZE6,0s 13
2124Trčálek David1851CZE1,5s 12
3104Řehák Lukáš1958CZE4,5w 02
4174Foukal František1854CZE2,0s 12
6160Šmíd Jan1894CZE7,0s 03
752Závodný Jaroslav1795CZE5,0s 02
8191Krupa Josef1835CZE6,0s 03
921Fojtů Vojtěch1667CZE3,5w ½3
11143Slížek Josef1900CZE7,5s 02
Jakubál Petr 1824 CZE Rp:1931
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2126Mieres Petr1797CZE3,0w 13
3105Sviták Josef1855CZE6,0s ½3
4175Dubovecký Josef1800CZE4,5w ½3
587Častulík Jiří1764CZE3,0s ½3
6161Brzobohatý Petr1803CZE2,0w ½4
754Bartošek Ivan1724CZE1,5w 13
8192Daněk Ivan1840CZE2,0w 14
922Haboň Martin1497CZE3,0s ½4
11144Břoušek Jiří1841CZE5,5w 13
Čokavec Milan 1763 CZE Rp:1680
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
138Filák František1759CZE0,5w ½4
2127Koňařík Alois1767CZE3,0s ½4
3106Procházka Ludvík1767CZE4,0w 04
4176Kokrda Vladimír1770CZE4,5s 14
588Válek František1785CZE3,5w 14
6162Macura Emil1880CZE4,5s 05
761Růžička Jiří1567CZE1,0s ½4
8193Krupa Jaroslav1799CZE10,0s 05
923Lekeš René1645CZE6,0w 05
103Vraj Ondřej2050CZE5,0w ½2
11147Peterka Josef1839CZE8,0s 04
Smílek Jan 1722 CZE Rp:1643
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
140Parák František1691CZE4,0s ½5
2128Bierská Adéla1752CZE6,0w ½5
3108Petráš Milan1714CZE5,5s 05
4177Stojan František1716CZE4,0w ½5
591Horňák Michal1611CZE5,0s ½5
6163Bařinka Miroslav1637CZE4,0w 16
763Dančáková Klára1454CZE3,0w ½5
8194Svák Josef1707CZE3,5w ½6
925Dostálek Kamil1477CZE5,5s ½6
11150Sewiola Petr1669CZE5,5w ½5
Smetana Rostislav 1702 CZE Rp:1716
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
141Bártek Jaromír1689CZE6,0w 06
2129Kovář Matěj1607CZE4,0s 16
3109Kroutil Zdeněk1640CZE3,0w 16
4178Navrátil Patrik1617CZE5,0s ½6
593Hošík Václav1753CZE3,0w 06
6166Nekvapil Jiří1529CZE3,5s ½7
764Dvořák Martin1553CZE4,0s 16
926Cholasta Josef1561CZE1,5w 17
106Vaculík Lubomír1909CZE7,5s ½3
Surovec Vladimír 1664 CZE Rp:1697
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
143Bártek Josef1511CZE0,5s 17
2130Trčálek Lukáš1713CZE5,5w 07
4179Machala Matěj1614CZE5,5w 17
766Zátopek Jaroslav1540CZE2,5w ½7
8195Křenek Jaroslav1587CZE2,0s 17
928Procházka Miroslav1297CZE0,0s 18
107Vaculík Jiří1814CZE9,0w ½4
11152Obšivačová Hana1687CZE7,0s 06
Papšík Miroslav 1691 CZE Rp:1448
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
145Černotík Jaroslav1428CZE2,5w 18
2138Grycman Ondřej1470CZE1,5s 08
3114Hrbáček David1284CZE3,5s 07
4181Suchánek Hanuš1615CZE3,5s 18
6167Kývala Petr1609CZE2,0w 18
767Kopecký Matěj1409CZE5,5s ½8
8197Paseka Petr1601CZE4,0w 18
108Surý Jaroslav1587CZE3,5s 05
11155Komínek Martin1663CZE1,5w 07
Hromada Jan 1680 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
595Vítek Karel1730CZE5,0s 07
Smílek Jan 1695 CZE Rp:1417
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3117Coufalík Marián1000CZE1,5w 18
597Siegl Jiří1648CZE2,5w 08
11156Capil Dalibor1618CZE0,5s ½8
Martinka Ladislav 1590 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1013Galda Tomáš1508CZE7,0w 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/14 Hodina 09:00
Šach.4  ŠO Sokol BystřičkaELO-9  ŠO TJ Sokol LužnáELO2½:5½
4.1
Lev, Pavel
2191-
Doležal, Karel
19840 - 1
4.2
Herman, Vladimír
1754-
Orsák, Radim
1877½ - ½
4.3
Hurta, Karel
1734-
Filák, Josef
17680 - 1
4.4
Filák, František
1759-
Čokavec, Milan
1763½ - ½
4.5
Parák, František
1691-
Smílek, Jan
1722½ - ½
4.6
Bártek, Jaromír
1689-
Smetana, Rostislav
17021 - 0
4.7
Bártek, Josef
1511-
Surovec, Vladimír
16640 - 1
4.8
Černotík, Jaroslav
1428-
Papšík, Miroslav
16910 - 1
2. Kolo Datum kola 2018/11/04 Hodina 09:00
Šach.9  ŠO TJ Sokol LužnáELO-5  Sokol ÚstíELO4 : 4
3.1
Doležal, Karel
1984-
Zgarba, Radek
19530 - 1
3.2
Filák, Josef
1768-
Trčálek, David
18511 - 0
3.3
Jakubál, Petr
1824-
Mieres, Petr
17971 - 0
3.4
Čokavec, Milan
1763-
Koňařík, Alois
1767½ - ½
3.5
Smílek, Jan
1722-
Bierská, Adéla
1752½ - ½
3.6
Smetana, Rostislav
1702-
Kovář, Matěj
16071 - 0
3.7
Surovec, Vladimír
1664-
Trčálek, Lukáš
17130 - 1
3.8
Papšík, Miroslav
1691-
Grycman, Ondřej
14700 - 1
3. Kolo Datum kola 2018/11/18 Hodina 09:00
Šach.6  ŠK DDM SlavičínELO-9  ŠO TJ Sokol LužnáELO5 : 3
5.1
Janček, Milan
1886-
Doležal, Karel
1984½ - ½
5.2
Řehák, Lukáš
1958-
Filák, Josef
17681 - 0
5.3
Sviták, Josef
1855-
Jakubál, Petr
1824½ - ½
5.4
Procházka, Ludvík
1767-
Čokavec, Milan
17631 - 0
5.5
Petráš, Milan
1714-
Smílek, Jan
17221 - 0
5.6
Kroutil, Zdeněk
1640-
Smetana, Rostislav
17020 - 1
5.7
Hrbáček, David
1284-
Papšík, Miroslav
16911 - 0
5.8
Coufalík, Marián
1000-
Smílek, Jan
16950 - 1
4. Kolo Datum kola 2018/12/02 Hodina 09:00
Šach.9  ŠO TJ Sokol LužnáELO-7  ŠK Zlín CELO6½:1½
2.1
Doležal, Karel
1984-
Suchánek, Kryštof
18191 - 0
2.2
Filák, Josef
1768-
Foukal, František
18541 - 0
2.3
Jakubál, Petr
1824-
Dubovecký, Josef
1800½ - ½
2.4
Čokavec, Milan
1763-
Kokrda, Vladimír
17701 - 0
2.5
Smílek, Jan
1722-
Stojan, František
1716½ - ½
2.6
Smetana, Rostislav
1702-
Navrátil, Patrik
1617½ - ½
2.7
Surovec, Vladimír
1664-
Machala, Matěj
16141 - 0
2.8
Papšík, Miroslav
1691-
Suchánek, Hanuš
16151 - 0
5. Kolo Datum kola 2018/12/16 Hodina 09:00
Šach.8  SK Brumov-BylniceELO-9  ŠO TJ Sokol LužnáELO5 : 3
6.1
Běhunčík, Josef
2000-
Doležal, Karel
1984½ - ½
6.2
Raška, Václav
1935-
Orsák, Radim
1877½ - ½
6.3
Častulík, Jiří
1764-
Jakubál, Petr
1824½ - ½
6.4
Válek, František
1785-
Čokavec, Milan
17630 - 1
6.5
Horňák, Michal
1611-
Smílek, Jan
1722½ - ½
6.6
Hošík, Václav
1753-
Smetana, Rostislav
17021 - 0
6.7
Vítek, Karel
1730-
Hromada, Jan
16801 - 0
6.8
Siegl, Jiří
1648-
Smílek, Jan
16951 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/01/13 Hodina 09:00
Šach.12  ŠO TJ Sokol VizoviceELO-9  ŠO TJ Sokol LužnáELO4½:3½
1.1
Chmelař, Zdeněk
2007-
Doležal, Karel
19841 - 0
1.2
Špaňhel, Petr
2053-
Orsák, Radim
1877½ - ½
1.3
Šmíd, Jan
1894-
Filák, Josef
17681 - 0
1.4
Brzobohatý, Petr
1803-
Jakubál, Petr
1824½ - ½
1.5
Macura, Emil
1880-
Čokavec, Milan
17631 - 0
1.6
Bařinka, Miroslav
1637-
Smílek, Jan
17220 - 1
1.7
Nekvapil, Jiří
1529-
Smetana, Rostislav
1702½ - ½
1.8
Kývala, Petr
1609-
Papšík, Miroslav
16910 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/01/27 Hodina 09:00
Šach.9  ŠO TJ Sokol LužnáELO-10  ŠK Zbrojovka Vsetín CELO4½:3½
6.1
Doležal, Karel
1984-
Jurča, Marek
1945½ - ½
6.2
Filák, Josef
1768-
Závodný, Jaroslav
17950 - 1
6.3
Jakubál, Petr
1824-
Bartošek, Ivan
17241 - 0
6.4
Čokavec, Milan
1763-
Růžička, Jiří
1567½ - ½
6.5
Smílek, Jan
1722-
Dančáková, Klára
1454½ - ½
6.6
Smetana, Rostislav
1702-
Dvořák, Martin
15531 - 0
6.7
Surovec, Vladimír
1664-
Zátopek, Jaroslav
1540½ - ½
6.8
Papšík, Miroslav
1691-
Kopecký, Matěj
1409½ - ½
8. Kolo Datum kola 2019/02/10 Hodina 09:00
Šach.11  TJ Gumárny ZubříELO-9  ŠO TJ Sokol LužnáELO3½:4½
2.1
Kubín, Petr
1996-
Doležal, Karel
1984½ - ½
2.2
Velčovský, Josef
1830-
Hromada, Petr
1879½ - ½
2.3
Krupa, Josef
1835-
Filák, Josef
17681 - 0
2.4
Daněk, Ivan
1840-
Jakubál, Petr
18240 - 1
2.5
Krupa, Jaroslav
1799-
Čokavec, Milan
17631 - 0
2.6
Svák, Josef
1707-
Smílek, Jan
1722½ - ½
2.7
Křenek, Jaroslav
1587-
Surovec, Vladimír
16640 - 1
2.8
Paseka, Petr
1601-
Papšík, Miroslav
16910 - 1
9. Kolo Datum kola 2019/02/24 Hodina 09:00
Šach.9  ŠO TJ Sokol LužnáELO-1  ŠO SK PozloviceELO5 : 3
5.1
Doležal, Karel
1984-
Krajíček, Miroslav
1905½ - ½
5.2
Hromada, Petr
1879-
Hlavička, Roman
16691 - 0
5.3
Filák, Josef
1768-
Fojtů, Vojtěch
1667½ - ½
5.4
Jakubál, Petr
1824-
Haboň, Martin
1497½ - ½
5.5
Čokavec, Milan
1763-
Lekeš, René
16450 - 1
5.6
Smílek, Jan
1722-
Dostálek, Kamil
1477½ - ½
5.7
Smetana, Rostislav
1702-
Cholasta, Josef
15611 - 0
5.8
Surovec, Vladimír
1664-
Procházka, Miroslav
12971 - 0
10. Kolo Datum kola 2019/03/17 Hodina 09:00
Šach.2  Šachy Hošťálková BELO-9  ŠO TJ Sokol LužnáELO6 : 2
3.1
Krejča, Jakub
2149-
Doležal, Karel
1984½ - ½
3.2
Vraj, Ondřej
2050-
Čokavec, Milan
1763½ - ½
3.3
Vaculík, Lubomír
1909-
Smetana, Rostislav
1702½ - ½
3.4
Vaculík, Jiří
1814-
Surovec, Vladimír
1664½ - ½
3.5
Surý, Jaroslav
1587-
Papšík, Miroslav
16911 - 0
3.6
Galda, Tomáš
1508-
Martinka, Ladislav
15901 - 0
3.7
Karlík, Jáchym
1522-
bez hráče
0+ - -
3.8
Pončík, Ladislav
1560-
bez hráče
0+ - -
11. Kolo Datum kola 2019/03/31 Hodina 09:00
Šach.9  ŠO TJ Sokol LužnáELO-3  TJ Sokol Valašská Bystřice BELO2½:5½
4.1
Doležal, Karel
1984-
Jasný, Igor
1915½ - ½
4.2
Filák, Josef
1768-
Slížek, Josef
19000 - 1
4.3
Jakubál, Petr
1824-
Břoušek, Jiří
18411 - 0
4.4
Čokavec, Milan
1763-
Peterka, Josef
18390 - 1
4.5
Smílek, Jan
1722-
Sewiola, Petr
1669½ - ½
4.6
Surovec, Vladimír
1664-
Obšivačová, Hana
16870 - 1
4.7
Papšík, Miroslav
1691-
Komínek, Martin
16630 - 1
4.8
Smílek, Jan
1695-
Capil, Dalibor
1618½ - ½