Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Zlínská krajská soutěž - východ 2018/2019

Poslední aktualizace31.03.2019 18:23:59, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  10. SK Brumov-Bylnice (Rtg prům.:1796, PH 1: 10 / PH 2: 38)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Běhunčík Josef2000CZE341169½10½½0½½03,591999
2Raška Václav1935CZE341282½½1002,051860
3Častulík Jiří1764CZE341185½000½½½0½½03,0111893
4Válek František1785CZE341339½01½0½0½00½3,5111832
5Častulík Libor1733CZE341193½0½0½½½½14,091783
7Horňák Michal1611CZE1½0½½0½10015,0111743
8Čermák Petr1560CZE387452½½01,031719
9Hošík Václav1753CZE34122310113,041649
10Machara Radek1342CZE½11,521559
11Vítek Karel1730CZE3413470111115,061584
12Jedlička František1541CZE0½½001,051565
13Siegl Jiří1648CZE½112,531609
14Solař Lukáš1339CZE00,011529
15Janáč Jakub1308CZE00,011508
16Holba Josef1165CZE10½1,531515
17Kroupa David1135CZE011,021642
18Chlupáček Jan1489CZE½0,511687

Info o hráči

Běhunčík Josef 2000 CZE Rp:1905
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1123Zgarba Radek1953CZE2,0s ½1
2103Janček Milan1886CZE5,5w 11
3171Balážec Ludovít1934CZE3,0s 01
4158Chmelař Zdeněk2007CZE3,5s ½1
570Doležal Karel1984CZE5,5w ½1
7188Kubín Petr1996CZE6,0w 01
817Vlach Karel2073CZE1,0s ½1
10141Pyš Zbyněk1963CZE4,5s ½1
1134Lev Pavel2191CZE7,0w 01
Raška Václav 1935 CZE Rp:1773
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2104Řehák Lukáš1958CZE4,5s ½2
572Orsák Radim1877CZE1,5s ½2
7191Krupa Josef1835CZE6,0s 12
818Krajíček Miroslav1905CZE3,0w 02
1135Burdík Miloslav1727CZE3,5s 02
Častulík Jiří 1764 CZE Rp:1727
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1124Trčálek David1851CZE1,5w ½2
2105Sviták Josef1855CZE6,0w 03
3173Suchánek Kryštof1819CZE4,5w 02
4159Špaňhel Petr2053CZE9,0w 02
574Jakubál Petr1824CZE6,5w ½3
652Závodný Jaroslav1795CZE5,0s ½1
7192Daněk Ivan1840CZE2,0w ½3
819Kudera Zbyněk1913CZE3,5s 03
92Pala Vladimír2205CZE3,0w ½1
10142Jasný Igor1915CZE5,5w ½2
1136Herman Vladimír1754CZE5,0w 03
Válek František 1785 CZE Rp:1706
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1125Matůš Filip1744CZE4,5s ½3
2107Křek Pavel1963CZE6,5s 04
3174Foukal František1854CZE2,0s 13
4160Šmíd Jan1894CZE7,0s ½3
575Čokavec Milan1763CZE4,0s 04
653Hradil Karel1781CZE4,5w ½2
7193Krupa Jaroslav1799CZE10,0s 04
820Hlavička Roman1669CZE2,0w ½4
93Vraj Ondřej2050CZE5,0s 02
10143Slížek Josef1900CZE7,5s 03
1137Hurta Karel1734CZE6,0s ½4
Častulík Libor 1733 CZE Rp:1732
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1126Mieres Petr1797CZE3,0w ½4
3175Dubovecký Josef1800CZE4,5w 04
4161Brzobohatý Petr1803CZE2,0w ½4
656Budík Pavel1724CZE2,0s 03
7194Svák Josef1707CZE3,5w ½5
821Fojtů Vojtěch1667CZE3,5s ½5
95Veselský František1955CZE5,0w ½3
10144Břoušek Jiří1841CZE5,5w ½4
1139Malina Zdenek1757CZE3,5w 15
Horňák Michal 1611 CZE Rp:1701
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1127Koňařík Alois1767CZE3,0s 15
2108Petráš Milan1714CZE5,5w ½5
3176Kokrda Vladimír1770CZE4,5s 05
4162Macura Emil1880CZE4,5s ½5
576Smílek Jan1722CZE5,0w ½5
657Mladý Pavel1620CZE2,0w 04
7195Křenek Jaroslav1587CZE2,0s ½6
823Lekeš René1645CZE6,0w 16
96Vaculík Lubomír1909CZE7,5s 04
10145Pagáč Jaroslav1868CZE1,5s 05
1140Parák František1691CZE4,0s 16
Čermák Petr 1560 CZE Rp:1553
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1128Bierská Adéla1752CZE6,0w ½6
661Růžička Jiří1567CZE1,0s ½5
10147Peterka Josef1839CZE8,0w 06
Hošík Václav 1753 CZE Rp:1825
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
577Smetana Rostislav1702CZE5,5s 16
7197Paseka Petr1601CZE4,0w 07
824Küchler Jindřich1603CZE2,0s 17
1141Bártek Jaromír1689CZE6,0w 17
Machara Radek 1342 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2109Kroutil Zdeněk1640CZE3,0s ½6
825Dostálek Kamil1477CZE5,5w 18
Vítek Karel 1730 CZE Rp:1825
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1129Kovář Matěj1607CZE4,0s 07
2110Fibich Ondřej1543CZE3,5w 17
580Hromada Jan1680CZE0,0w 17
7199Paseka Pavel1430CZE1,5s 18
97Vaculík Jiří1814CZE9,0w 15
1145Černotík Jaroslav1428CZE2,5s 18
Jedlička František 1541 CZE Rp:1327
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1130Trčálek Lukáš1713CZE5,5w 08
2113Plášek Jonáš1434CZE2,5s ½8
4163Bařinka Miroslav1637CZE4,0w ½6
663Dančáková Klára1454CZE3,0w 06
98Surý Jaroslav1587CZE3,5s 06
Siegl Jiří 1648 CZE Rp:1838
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3177Stojan František1716CZE4,0w ½6
581Smílek Jan1695CZE1,5s 18
665Šak Šimon1416CZE0,0s 17
Solař Lukáš 1339 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
4166Nekvapil Jiří1529CZE3,5s 07
Janáč Jakub 1308 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
913Galda Tomáš1508CZE7,0w 07
Holba Josef 1165 CZE Rp:1482
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3179Machala Matěj1614CZE5,5s 17
667Kopecký Matěj1409CZE5,5w 08
914Karlík Jáchym1522CZE7,0s ½8
Kroupa David 1135 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3181Suchánek Hanuš1615CZE3,5w 08
10150Sewiola Petr1669CZE5,5s 17
Chlupáček Jan 1489 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
10152Obšivačová Hana1687CZE7,0w ½8

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/14 Hodina 09:00
Šach.5  Sokol ÚstíELO-8  SK Brumov-BylniceELO4½:3½
5.1
Zgarba, Radek
1953-
Běhunčík, Josef
2000½ - ½
5.2
Trčálek, David
1851-
Častulík, Jiří
1764½ - ½
5.3
Matůš, Filip
1744-
Válek, František
1785½ - ½
5.4
Mieres, Petr
1797-
Častulík, Libor
1733½ - ½
5.5
Koňařík, Alois
1767-
Horňák, Michal
16110 - 1
5.6
Bierská, Adéla
1752-
Čermák, Petr
1560½ - ½
5.7
Kovář, Matěj
1607-
Vítek, Karel
17301 - 0
5.8
Trčálek, Lukáš
1713-
Jedlička, František
15411 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/11/04 Hodina 09:00
Šach.8  SK Brumov-BylniceELO-6  ŠK DDM SlavičínELO4 : 4
2.1
Běhunčík, Josef
2000-
Janček, Milan
18861 - 0
2.2
Raška, Václav
1935-
Řehák, Lukáš
1958½ - ½
2.3
Častulík, Jiří
1764-
Sviták, Josef
18550 - 1
2.4
Válek, František
1785-
Křek, Pavel
19630 - 1
2.5
Horňák, Michal
1611-
Petráš, Milan
1714½ - ½
2.6
Machara, Radek
1342-
Kroutil, Zdeněk
1640½ - ½
2.7
Vítek, Karel
1730-
Fibich, Ondřej
15431 - 0
2.8
Jedlička, František
1541-
Plášek, Jonáš
1434½ - ½
3. Kolo Datum kola 2018/11/18 Hodina 09:00
Šach.7  ŠK Zlín CELO-8  SK Brumov-BylniceELO5½:2½
6.1
Balážec, Ludovít
1934-
Běhunčík, Josef
20001 - 0
6.2
Suchánek, Kryštof
1819-
Častulík, Jiří
17641 - 0
6.3
Foukal, František
1854-
Válek, František
17850 - 1
6.4
Dubovecký, Josef
1800-
Častulík, Libor
17331 - 0
6.5
Kokrda, Vladimír
1770-
Horňák, Michal
16111 - 0
6.6
Stojan, František
1716-
Siegl, Jiří
1648½ - ½
6.7
Machala, Matěj
1614-
Holba, Josef
11650 - 1
6.8
Suchánek, Hanuš
1615-
Kroupa, David
11351 - 0
4. Kolo Datum kola 2018/12/02 Hodina 09:00
Šach.12  ŠO TJ Sokol VizoviceELO-8  SK Brumov-BylniceELO5½:2½
1.1
Chmelař, Zdeněk
2007-
Běhunčík, Josef
2000½ - ½
1.2
Špaňhel, Petr
2053-
Častulík, Jiří
17641 - 0
1.3
Šmíd, Jan
1894-
Válek, František
1785½ - ½
1.4
Brzobohatý, Petr
1803-
Častulík, Libor
1733½ - ½
1.5
Macura, Emil
1880-
Horňák, Michal
1611½ - ½
1.6
Bařinka, Miroslav
1637-
Jedlička, František
1541½ - ½
1.7
Nekvapil, Jiří
1529-
Solař, Lukáš
13391 - 0
1.8
Crlík, Luděk
1665-
bez hráče
0+ - -
5. Kolo Datum kola 2018/12/16 Hodina 09:00
Šach.8  SK Brumov-BylniceELO-9  ŠO TJ Sokol LužnáELO5 : 3
6.1
Běhunčík, Josef
2000-
Doležal, Karel
1984½ - ½
6.2
Raška, Václav
1935-
Orsák, Radim
1877½ - ½
6.3
Častulík, Jiří
1764-
Jakubál, Petr
1824½ - ½
6.4
Válek, František
1785-
Čokavec, Milan
17630 - 1
6.5
Horňák, Michal
1611-
Smílek, Jan
1722½ - ½
6.6
Hošík, Václav
1753-
Smetana, Rostislav
17021 - 0
6.7
Vítek, Karel
1730-
Hromada, Jan
16801 - 0
6.8
Siegl, Jiří
1648-
Smílek, Jan
16951 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/01/13 Hodina 09:00
Šach.10  ŠK Zbrojovka Vsetín CELO-8  SK Brumov-BylniceELO5½:2½
2.1
Závodný, Jaroslav
1795-
Častulík, Jiří
1764½ - ½
2.2
Hradil, Karel
1781-
Válek, František
1785½ - ½
2.3
Budík, Pavel
1724-
Častulík, Libor
17331 - 0
2.4
Mladý, Pavel
1620-
Horňák, Michal
16111 - 0
2.5
Růžička, Jiří
1567-
Čermák, Petr
1560½ - ½
2.6
Dančáková, Klára
1454-
Jedlička, František
15411 - 0
2.7
Šak, Šimon
1416-
Siegl, Jiří
16480 - 1
2.8
Kopecký, Matěj
1409-
Holba, Josef
11651 - 0
7. Kolo Datum kola 2019/01/27 Hodina 09:00
Šach.8  SK Brumov-BylniceELO-11  TJ Gumárny ZubříELO3½:4½
5.1
Běhunčík, Josef
2000-
Kubín, Petr
19960 - 1
5.2
Raška, Václav
1935-
Krupa, Josef
18351 - 0
5.3
Častulík, Jiří
1764-
Daněk, Ivan
1840½ - ½
5.4
Válek, František
1785-
Krupa, Jaroslav
17990 - 1
5.5
Častulík, Libor
1733-
Svák, Josef
1707½ - ½
5.6
Horňák, Michal
1611-
Křenek, Jaroslav
1587½ - ½
5.7
Hošík, Václav
1753-
Paseka, Petr
16010 - 1
5.8
Vítek, Karel
1730-
Paseka, Pavel
14301 - 0
8. Kolo Datum kola 2019/02/10 Hodina 09:00
Šach.1  ŠO SK PozloviceELO-8  SK Brumov-BylniceELO3½:4½
3.1
Vlach, Karel
2073-
Běhunčík, Josef
2000½ - ½
3.2
Krajíček, Miroslav
1905-
Raška, Václav
19351 - 0
3.3
Kudera, Zbyněk
1913-
Častulík, Jiří
17641 - 0
3.4
Hlavička, Roman
1669-
Válek, František
1785½ - ½
3.5
Fojtů, Vojtěch
1667-
Častulík, Libor
1733½ - ½
3.6
Lekeš, René
1645-
Horňák, Michal
16110 - 1
3.7
Küchler, Jindřich
1603-
Hošík, Václav
17530 - 1
3.8
Dostálek, Kamil
1477-
Machara, Radek
13420 - 1
9. Kolo Datum kola 2019/02/24 Hodina 09:00
Šach.8  SK Brumov-BylniceELO-2  Šachy Hošťálková BELO2½:5½
4.1
Častulík, Jiří
1764-
Pala, Vladimír
2205½ - ½
4.2
Válek, František
1785-
Vraj, Ondřej
20500 - 1
4.3
Častulík, Libor
1733-
Veselský, František
1955½ - ½
4.4
Horňák, Michal
1611-
Vaculík, Lubomír
19090 - 1
4.5
Vítek, Karel
1730-
Vaculík, Jiří
18141 - 0
4.6
Jedlička, František
1541-
Surý, Jaroslav
15870 - 1
4.7
Janáč, Jakub
1308-
Galda, Tomáš
15080 - 1
4.8
Holba, Josef
1165-
Karlík, Jáchym
1522½ - ½
10. Kolo Datum kola 2019/03/17 Hodina 09:00
Šach.3  TJ Sokol Valašská Bystřice BELO-8  SK Brumov-BylniceELO5 : 3
4.1
Pyš, Zbyněk
1963-
Běhunčík, Josef
2000½ - ½
4.2
Jasný, Igor
1915-
Častulík, Jiří
1764½ - ½
4.3
Slížek, Josef
1900-
Válek, František
17851 - 0
4.4
Břoušek, Jiří
1841-
Častulík, Libor
1733½ - ½
4.5
Pagáč, Jaroslav
1868-
Horňák, Michal
16111 - 0
4.6
Peterka, Josef
1839-
Čermák, Petr
15601 - 0
4.7
Sewiola, Petr
1669-
Kroupa, David
11350 - 1
4.8
Obšivačová, Hana
1687-
Chlupáček, Jan
1489½ - ½
11. Kolo Datum kola 2019/03/31 Hodina 09:00
Šach.8  SK Brumov-BylniceELO-4  ŠO Sokol BystřičkaELO4½:3½
3.1
Běhunčík, Josef
2000-
Lev, Pavel
21910 - 1
3.2
Raška, Václav
1935-
Burdík, Miloslav
17270 - 1
3.3
Častulík, Jiří
1764-
Herman, Vladimír
17540 - 1
3.4
Válek, František
1785-
Hurta, Karel
1734½ - ½
3.5
Častulík, Libor
1733-
Malina, Zdenek
17571 - 0
3.6
Horňák, Michal
1611-
Parák, František
16911 - 0
3.7
Hošík, Václav
1753-
Bártek, Jaromír
16891 - 0
3.8
Vítek, Karel
1730-
Černotík, Jaroslav
14281 - 0