Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Zlínská krajská soutěž - východ 2018/2019

Poslední aktualizace31.03.2019 18:23:59, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  4. TJ Gumárny Zubří (Rtg prům.:1809, PH 1: 16 / PH 2: 45)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Kubín Petr1996CZE325040½½01½01½116,0102002
2Škrobák Petr1848CZE341312½00,521832
3Velčovský Josef1830CZE3040770½½01½½½14,591876
4Krupa Josef1835CZE303666½1½½½001½½16,0111817
5Daněk Ivan1840CZE3474180½½½0½02,071748
6Krupa Jaroslav1799CZE347493½½11111111110,0111711
7Svák Josef1707CZE347566000½0½½113,591697
8Křenek Jaroslav1587CZE38749500½01½2,061676
9Poruba Roman1615CZE23705507½0½½½2,051581
10Paseka Petr1601CZE101½10½4,071609
11Raždík Zdeněk1541CZE½½1½02,551555
12Paseka Pavel1430CZE3475230½011,541586
13Krupa Tobiáš0CZE½00,521554

Info o hráči

Kubín Petr 1996 CZE Rp:2063
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
12Pala Vladimír2205CZE3,0s ½1
2140Volčík Luděk2136CZE1,5w ½1
334Lev Pavel2191CZE7,0s 01
4124Trčálek David1851CZE1,5w 11
5103Janček Milan1886CZE5,5s ½1
6174Foukal František1854CZE2,0w 01
785Běhunčík Josef2000CZE3,5s 11
870Doležal Karel1984CZE5,5w ½1
10158Chmelař Zdeněk2007CZE3,5s 11
1118Krajíček Miroslav1905CZE3,0w 11
Škrobák Petr 1848 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
4125Matůš Filip1744CZE4,5s ½2
950Kovařík Matyáš1919CZE4,0s 01
Velčovský Josef 1830 CZE Rp:1871
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2141Pyš Zbyněk1963CZE4,5s 02
335Burdík Miloslav1727CZE3,5w ½2
4126Mieres Petr1797CZE3,0w ½3
5104Řehák Lukáš1958CZE4,5w 02
6175Dubovecký Josef1800CZE4,5s 12
871Hromada Petr1879CZE1,5s ½2
952Závodný Jaroslav1795CZE5,0w ½2
10159Špaňhel Petr2053CZE9,0w ½2
1119Kudera Zbyněk1913CZE3,5s 12
Krupa Josef 1835 CZE Rp:1842
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
13Vraj Ondřej2050CZE5,0w ½2
2143Slížek Josef1900CZE7,5w 13
336Herman Vladimír1754CZE5,0s ½3
4129Kovář Matěj1607CZE4,0s ½4
5105Sviták Josef1855CZE6,0s ½3
6176Kokrda Vladimír1770CZE4,5w 03
786Raška Václav1935CZE2,0w 02
873Filák Josef1768CZE3,5w 13
953Hradil Karel1781CZE4,5s ½3
10160Šmíd Jan1894CZE7,0s ½3
1120Hlavička Roman1669CZE2,0w 13
Daněk Ivan 1840 CZE Rp:1591
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
4130Trčálek Lukáš1713CZE5,5w 05
5107Křek Pavel1963CZE6,5w ½4
6177Stojan František1716CZE4,0s ½4
787Častulík Jiří1764CZE3,0s ½3
874Jakubál Petr1824CZE6,5s 04
957Mladý Pavel1620CZE2,0w ½4
10163Bařinka Miroslav1637CZE4,0w 04
Krupa Jaroslav 1799 CZE Rp:2101
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
14Vraj Karel1968CZE5,5s ½3
2144Břoušek Jiří1841CZE5,5s ½4
337Hurta Karel1734CZE6,0w 14
4131Dvořáček Roman1639CZE1,0s 16
5108Petráš Milan1714CZE5,5s 15
6178Navrátil Patrik1617CZE5,0w 15
788Válek František1785CZE3,5w 14
875Čokavec Milan1763CZE4,0w 15
961Růžička Jiří1567CZE1,0s 15
10166Nekvapil Jiří1529CZE3,5s 15
1121Fojtů Vojtěch1667CZE3,5s 14
Svák Josef 1707 CZE Rp:1608
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
16Vaculík Lubomír1909CZE7,5w 04
2147Peterka Josef1839CZE8,0w 05
339Malina Zdenek1757CZE3,5s 05
5109Kroutil Zdeněk1640CZE3,0w ½6
6179Machala Matěj1614CZE5,5s 06
789Častulík Libor1733CZE4,0s ½5
876Smílek Jan1722CZE5,0s ½6
963Dančáková Klára1454CZE3,0w 16
10167Kývala Petr1609CZE2,0w 16
Křenek Jaroslav 1587 CZE Rp:1535
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
17Vaculík Jiří1814CZE9,0s 05
2148Růčka Petr1918CZE4,0s 06
791Horňák Michal1611CZE5,0w ½6
878Surovec Vladimír1664CZE5,0w 07
964Dvořák Martin1553CZE4,0s 17
1122Haboň Martin1497CZE3,0w ½5
Poruba Roman 1615 CZE Rp:1472
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
340Parák František1691CZE4,0w ½6
5110Fibich Ondřej1543CZE3,5s 07
6181Suchánek Hanuš1615CZE3,5w ½7
967Kopecký Matěj1409CZE5,5w ½8
1123Lekeš René1645CZE6,0s ½6
Paseka Petr 1601 CZE Rp:1628
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
18Surý Jaroslav1587CZE3,5w 16
2150Sewiola Petr1669CZE5,5w 07
4132Randus Antonín1518CZE0,5w 17
6183Hronek Štěpán1565CZE2,5s ½8
793Hošík Václav1753CZE3,0s 17
879Papšík Miroslav1691CZE4,5s 08
1125Dostálek Kamil1477CZE5,5w ½7
Raždík Zdeněk 1541 CZE Rp:1520
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
111Červenka Emil1661CZE1,0s ½7
2152Obšivačová Hana1687CZE7,0s ½8
341Bártek Jaromír1689CZE6,0s 17
4138Grycman Ondřej1470CZE1,5s ½8
5116Hofschneider Tomáš1267CZE2,0w 08
Paseka Pavel 1430 CZE Rp:1473
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
114Karlík Jáchym1522CZE7,0w 08
345Černotík Jaroslav1428CZE2,5w ½8
795Vítek Karel1730CZE5,0w 08
10169Crlík Luděk1665CZE1,0s 17
Krupa Tobiáš 0 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
10170Štefka Bohumil1547CZE0,5w ½8
1126Cholasta Josef1561CZE1,5s 08

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/14 Hodina 09:00
Šach.2  Šachy Hošťálková BELO-11  TJ Gumárny ZubříELO5 : 3
2.1
Pala, Vladimír
2205-
Kubín, Petr
1996½ - ½
2.2
Vraj, Ondřej
2050-
Krupa, Josef
1835½ - ½
2.3
Vraj, Karel
1968-
Krupa, Jaroslav
1799½ - ½
2.4
Vaculík, Lubomír
1909-
Svák, Josef
17071 - 0
2.5
Vaculík, Jiří
1814-
Křenek, Jaroslav
15871 - 0
2.6
Surý, Jaroslav
1587-
Paseka, Petr
16010 - 1
2.7
Červenka, Emil
1661-
Raždík, Zdeněk
1541½ - ½
2.8
Karlík, Jáchym
1522-
Paseka, Pavel
14301 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/11/04 Hodina 09:00
Šach.11  TJ Gumárny ZubříELO-3  TJ Sokol Valašská Bystřice BELO2½:5½
5.1
Kubín, Petr
1996-
Volčík, Luděk
2136½ - ½
5.2
Velčovský, Josef
1830-
Pyš, Zbyněk
19630 - 1
5.3
Krupa, Josef
1835-
Slížek, Josef
19001 - 0
5.4
Krupa, Jaroslav
1799-
Břoušek, Jiří
1841½ - ½
5.5
Svák, Josef
1707-
Peterka, Josef
18390 - 1
5.6
Křenek, Jaroslav
1587-
Růčka, Petr
19180 - 1
5.7
Paseka, Petr
1601-
Sewiola, Petr
16690 - 1
5.8
Raždík, Zdeněk
1541-
Obšivačová, Hana
1687½ - ½
3. Kolo Datum kola 2018/11/18 Hodina 09:00
Šach.4  ŠO Sokol BystřičkaELO-11  TJ Gumárny ZubříELO4 : 4
3.1
Lev, Pavel
2191-
Kubín, Petr
19961 - 0
3.2
Burdík, Miloslav
1727-
Velčovský, Josef
1830½ - ½
3.3
Herman, Vladimír
1754-
Krupa, Josef
1835½ - ½
3.4
Hurta, Karel
1734-
Krupa, Jaroslav
17990 - 1
3.5
Malina, Zdenek
1757-
Svák, Josef
17071 - 0
3.6
Parák, František
1691-
Poruba, Roman
1615½ - ½
3.7
Bártek, Jaromír
1689-
Raždík, Zdeněk
15410 - 1
3.8
Černotík, Jaroslav
1428-
Paseka, Pavel
1430½ - ½
4. Kolo Datum kola 2018/12/02 Hodina 09:00
Šach.11  TJ Gumárny ZubříELO-5  Sokol ÚstíELO5 : 3
4.1
Kubín, Petr
1996-
Trčálek, David
18511 - 0
4.2
Škrobák, Petr
1848-
Matůš, Filip
1744½ - ½
4.3
Velčovský, Josef
1830-
Mieres, Petr
1797½ - ½
4.4
Krupa, Josef
1835-
Kovář, Matěj
1607½ - ½
4.5
Daněk, Ivan
1840-
Trčálek, Lukáš
17130 - 1
4.6
Krupa, Jaroslav
1799-
Dvořáček, Roman
16391 - 0
4.7
Paseka, Petr
1601-
Randus, Antonín
15181 - 0
4.8
Raždík, Zdeněk
1541-
Grycman, Ondřej
1470½ - ½
5. Kolo Datum kola 2018/12/16 Hodina 09:00
Šach.6  ŠK DDM SlavičínELO-11  TJ Gumárny ZubříELO5 : 3
4.1
Janček, Milan
1886-
Kubín, Petr
1996½ - ½
4.2
Řehák, Lukáš
1958-
Velčovský, Josef
18301 - 0
4.3
Sviták, Josef
1855-
Krupa, Josef
1835½ - ½
4.4
Křek, Pavel
1963-
Daněk, Ivan
1840½ - ½
4.5
Petráš, Milan
1714-
Krupa, Jaroslav
17990 - 1
4.6
Kroutil, Zdeněk
1640-
Svák, Josef
1707½ - ½
4.7
Fibich, Ondřej
1543-
Poruba, Roman
16151 - 0
4.8
Hofschneider, Tomáš
1267-
Raždík, Zdeněk
15411 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/01/13 Hodina 09:00
Šach.11  TJ Gumárny ZubříELO-7  ŠK Zlín CELO3½:4½
3.1
Kubín, Petr
1996-
Foukal, František
18540 - 1
3.2
Velčovský, Josef
1830-
Dubovecký, Josef
18001 - 0
3.3
Krupa, Josef
1835-
Kokrda, Vladimír
17700 - 1
3.4
Daněk, Ivan
1840-
Stojan, František
1716½ - ½
3.5
Krupa, Jaroslav
1799-
Navrátil, Patrik
16171 - 0
3.6
Svák, Josef
1707-
Machala, Matěj
16140 - 1
3.7
Poruba, Roman
1615-
Suchánek, Hanuš
1615½ - ½
3.8
Paseka, Petr
1601-
Hronek, Štěpán
1565½ - ½
7. Kolo Datum kola 2019/01/27 Hodina 09:00
Šach.8  SK Brumov-BylniceELO-11  TJ Gumárny ZubříELO3½:4½
5.1
Běhunčík, Josef
2000-
Kubín, Petr
19960 - 1
5.2
Raška, Václav
1935-
Krupa, Josef
18351 - 0
5.3
Častulík, Jiří
1764-
Daněk, Ivan
1840½ - ½
5.4
Válek, František
1785-
Krupa, Jaroslav
17990 - 1
5.5
Častulík, Libor
1733-
Svák, Josef
1707½ - ½
5.6
Horňák, Michal
1611-
Křenek, Jaroslav
1587½ - ½
5.7
Hošík, Václav
1753-
Paseka, Petr
16010 - 1
5.8
Vítek, Karel
1730-
Paseka, Pavel
14301 - 0
8. Kolo Datum kola 2019/02/10 Hodina 09:00
Šach.11  TJ Gumárny ZubříELO-9  ŠO TJ Sokol LužnáELO3½:4½
2.1
Kubín, Petr
1996-
Doležal, Karel
1984½ - ½
2.2
Velčovský, Josef
1830-
Hromada, Petr
1879½ - ½
2.3
Krupa, Josef
1835-
Filák, Josef
17681 - 0
2.4
Daněk, Ivan
1840-
Jakubál, Petr
18240 - 1
2.5
Krupa, Jaroslav
1799-
Čokavec, Milan
17631 - 0
2.6
Svák, Josef
1707-
Smílek, Jan
1722½ - ½
2.7
Křenek, Jaroslav
1587-
Surovec, Vladimír
16640 - 1
2.8
Paseka, Petr
1601-
Papšík, Miroslav
16910 - 1
9. Kolo Datum kola 2019/02/24 Hodina 09:00
Šach.10  ŠK Zbrojovka Vsetín CELO-11  TJ Gumárny ZubříELO3 : 5
6.1
Kovařík, Matyáš
1919-
Škrobák, Petr
18481 - 0
6.2
Závodný, Jaroslav
1795-
Velčovský, Josef
1830½ - ½
6.3
Hradil, Karel
1781-
Krupa, Josef
1835½ - ½
6.4
Mladý, Pavel
1620-
Daněk, Ivan
1840½ - ½
6.5
Růžička, Jiří
1567-
Krupa, Jaroslav
17990 - 1
6.6
Dančáková, Klára
1454-
Svák, Josef
17070 - 1
6.7
Dvořák, Martin
1553-
Křenek, Jaroslav
15870 - 1
6.8
Kopecký, Matěj
1409-
Poruba, Roman
1615½ - ½
10. Kolo Datum kola 2019/03/17 Hodina 09:00
Šach.12  ŠO TJ Sokol VizoviceELO-11  TJ Gumárny ZubříELO2½:5½
1.1
Chmelař, Zdeněk
2007-
Kubín, Petr
19960 - 1
1.2
Špaňhel, Petr
2053-
Velčovský, Josef
1830½ - ½
1.3
Šmíd, Jan
1894-
Krupa, Josef
1835½ - ½
1.4
Bařinka, Miroslav
1637-
Daněk, Ivan
18401 - 0
1.5
Nekvapil, Jiří
1529-
Krupa, Jaroslav
17990 - 1
1.6
Kývala, Petr
1609-
Svák, Josef
17070 - 1
1.7
Crlík, Luděk
1665-
Paseka, Pavel
14300 - 1
1.8
Štefka, Bohumil
1547-
Krupa, Tobiáš
0½ - ½
11. Kolo Datum kola 2019/03/31 Hodina 09:00
Šach.11  TJ Gumárny ZubříELO-1  ŠO SK PozloviceELO5½:2½
6.1
Kubín, Petr
1996-
Krajíček, Miroslav
19051 - 0
6.2
Velčovský, Josef
1830-
Kudera, Zbyněk
19131 - 0
6.3
Krupa, Josef
1835-
Hlavička, Roman
16691 - 0
6.4
Krupa, Jaroslav
1799-
Fojtů, Vojtěch
16671 - 0
6.5
Křenek, Jaroslav
1587-
Haboň, Martin
1497½ - ½
6.6
Poruba, Roman
1615-
Lekeš, René
1645½ - ½
6.7
Paseka, Petr
1601-
Dostálek, Kamil
1477½ - ½
6.8
Krupa, Tobiáš
0-
Cholasta, Josef
15610 - 1