2. liga F 18/19

OrganizátorSTK, Šachový svaz ČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJan Malec
Hlavní rozhodčíIA Jiřina Prokopová
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2018/10/14 Datum do 2019/03/31
Ø ELO turnaje2044
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace17.03.2019 16:40:42, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnajeExtraliga, 1. liga Z, 1. liga V, 2. liga A, 2. liga B, 2. liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  8. Sokol Vrbno pod P. (Rtg prům.:2322, PH 1: 13 / PH 2: 40,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1IMLuch Michal23770POLZ,C½1½2,032274101,0
2IMButkiewicz Lukasz24470POLZ,C½1½114,052273103,9
3IMStachowiak Kamil24330POLZ,C1½½13,04217410-1,7
4FMDubinski Mateusz22940POLC½½01,03221920-16,2
5Vaněk Ladislav22532243CZEZ½1111½106,0821552020,8
6Tustanowski Robert21950POLC1½½10½½1½½6,0102133204,0
7Zdražil Tomáš21252074CZEZ10½11½04,0721442013,0
8Pán Vladimír20272029CZEZ000½½½½02,08209520-25,8
9Fojtík Vlastislav20052009CZEZ0000½0,55214820-20,8
10Hrbáček Miroslav19401951CZEZ00001½½2,07208220-4,0
12Banasik Krzysztof22600POLC1½12,532058204,6
13Janyška Pavel21642156CZE112,021923208,0
14Zdražil Jan19891974CZE0½½1½2,552000201,4
15Máj Svatopluk18871903CZE½0½½0½½2,57197520-3,8
16Milián Milan18811845CZE½0,511975202,6
18Vrba Svatopluk16821783CZE000,02195220-8,0

Info o hráči

Luch Michal IM 2377 POL Rp:2399
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
21IMPoloch Petr22742270CZE3,5w ½1
456Bureš Martin21462097CZE4,0s 11
7173IMBerezjuk Sergej24012393CZE3,0w ½1
Butkiewicz Lukasz IM 2447 POL Rp:2513
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1192Štěpán Patrik22282227CZE3,5s ½1
3127IMMichenka Jozef22812234CZE5,5s 11
6159IMMurdzia Piotr24110POL4,5s ½1
7174Havelka Ondřej21752169CZE2,5s 12
9108WGMOlšarová Karolína22682278CZE3,5w 11
Stachowiak Kamil IM 2433 POL Rp:2367
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1194Kuchař Matěj20022036CZE2,0w 12
3128FMFiřt Stanislav22042176CZE4,5w ½2
6160IMKlíma Lukáš23432329CZE8,5w ½2
874FMMužík Martin21472147CZE2,5s 11
Dubinski Mateusz FM 2294 POL Rp:2094
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
457Kičmer Petr21542168CZE1,5w ½2
876Muratidis Nikos21712166CZE2,5w ½2
9109Tomaszewski Kacper23320POL6,0s 02
Vaněk Ladislav 2253 CZE Rp:2348
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1195Miča Marek22402158CZE4,5s ½3
26FMRůžička Petr22032215CZE1,5s 12
459Kolář Stanislav20762045CZE4,0s 13
523Fargač Martin22552221CZE5,5w 11
7175Demko Robert19321925CZE2,0w 13
878Rambousek Jan19952003CZE1,5s ½3
9114Šrámek Vojtěch22162208CZE4,0w 13
1040IMNeděla Vlastimil23232318CZE6,0s 01
Tustanowski Robert 2195 POL Rp:2205
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1196Štukner Šimon21712158CZE1,5w 14
27WIMKubicka Anna21520POL4,0w ½3
3131Krajina Aleš21202130CZE3,5s ½3
461Bulava Petr20272032CZE4,5w 14
524FMTymrakiewicz Rafal22150POL6,0s 02
6162FMAdámek Jiří23122336CZE0,5s ½3
7177Slanina Miroslav21492150CZE5,5s ½4
881Pardy Martin19692027CZE3,5w 14
9118Sikora Matouš20162040CZE2,0s ½4
1041IMJaworski Miroslaw21960POL4,5w ½2
Zdražil Tomáš 2125 CZE Rp:2194
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1198Tauš Martin21172104CZE3,5s 15
3132Kaňok Jaroslav21342152CZE4,5w 04
462Funiok Marcel20802074CZE3,5s ½5
6163FMMalík Jan23042271CZE5,0w 14
882Záleský Karel20512013CZE6,5s 15
9119Novák ml. Jiří19691964CZE1,0w ½5
1042FMWiewiora Eneasz23540POL4,0s 03
Pán Vladimír 2027 CZE Rp:1902
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1201Frank Adam20872067CZE2,5w 06
28FMSobek Jaroslav22402227CZE7,5s 04
463Ramík Jan19551970CZE1,5w 06
527Sikora Jan21682173CZE3,0w ½3
7178Beseda Roman20692065CZE3,5w ½5
883Chwistek Karel20262043CZE5,0w ½6
9120Horváth Tomáš20292025CZE5,0s ½6
1043Szczepanek Radoslaw21890POL5,5w 04
Fojtík Vlastislav 2005 CZE Rp:1782
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
29FMOlšar Jaroslav22162220CZE6,0w 05
3133Bachořík Otto21372138CZE5,5s 05
528Pilch Roman21612160CZE7,0s 04
6165Kufa Pavel21602159CZE3,5s 05
1044Valenčík Jozef20672073CZE2,5s ½5
Hrbáček Miroslav 1940 CZE Rp:1924
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1202Gnojek Petr21472082CZE2,5s 07
210Gnida Patrik21942165CZE3,5s 06
3136Didi Jan20352015CZE5,0w 06
529Cupek Martin20522078CZE3,5w 05
6166Mrva Marek21032133CZE2,0w 16
7180Válek Milan20161985CZE4,0s ½6
1046Kubeczka Aleš20252034CZE4,0w ½6
Banasik Krzysztof 2260 POL Rp:2331
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
211Gibiec Ernest21202124CZE1,5w 17
530Kvíčala Miroslav20252017CZE5,5s ½6
1047Kaminský Rudolf20292015CZE3,5s 17
Janyška Pavel 2164 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
7181Keprt Pavel19051911CZE4,0w 17
9122Nytra Petr19411953CZE0,0w 17
Zdražil Jan 1989 CZE Rp:2000
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1203CMStalmach Richard21172072CZE4,0w 08
466Baier Pavel20992079CZE7,0s ½7
7182Tvrdý ml. Petr19001881CZE1,5s ½8
884Vícha Martin19861975CZE1,0s 17
9124Neumann Filip18971850CZE3,0s ½8
Máj Svatopluk 1887 CZE Rp:1873
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
214Káňa Pavel20132024CZE1,0s ½8
3138Kander Ladislav20392011CZE4,0s 07
468Bulawa Marek19331954CZE2,0w ½8
531Schoupal Patrik19952012CZE4,5w ½7
6168FMČempel Jaroslav21302133CZE7,0s 07
887Janeček Miroslav17021630CZE2,0w ½8
1048Beran Petr20122019CZE3,5w ½8
Milián Milan 1881 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
3140Chliapas Nikos19751952CZE3,5w ½8
Vrba Svatopluk 1682 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
535Letovanec Petr18141816CZE1,5s 08
6169Václavík Martin20902098CZE4,5w 08

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/14 Hodina 10:00
Šach.5  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO-8  Sokol Vrbno pod P.ELO4 : 4
5.1
Štěpán, Patrik
2228Z,V-IM
Butkiewicz, Lukasz
2447Z,C½ - ½
5.2
Kuchař, Matěj
2002Z-IM
Stachowiak, Kamil
2433Z,C0 - 1
5.3
Miča, Marek
2240Z-
Vaněk, Ladislav
2253Z½ - ½
5.4
Štukner, Šimon
2171Z-
Tustanowski, Robert
2195C0 - 1
5.5
Tauš, Martin
2117Z-
Zdražil, Tomáš
2125Z0 - 1
5.6
Frank, Adam
2087-
Pán, Vladimír
2027Z1 - 0
5.7
Gnojek, Petr
2147-
Hrbáček, Miroslav
1940Z1 - 0
5.8CM
Stalmach, Richard
2117-
Zdražil, Jan
19891 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/11/04 Hodina 10:00
Šach.8  Sokol Vrbno pod P.ELO-6  ŠK KarvináELO3½:4½
2.1IM
Luch, Michal
2377Z,C-IM
Poloch, Petr
2274Z½ - ½
2.2
Vaněk, Ladislav
2253Z-FM
Růžička, Petr
2203H1 - 0
2.3
Tustanowski, Robert
2195C-WIM
Kubicka, Anna
2152C½ - ½
2.4
Pán, Vladimír
2027Z-FM
Sobek, Jaroslav
2240Z0 - 1
2.5
Fojtík, Vlastislav
2005Z-FM
Olšar, Jaroslav
2216Z0 - 1
2.6
Hrbáček, Miroslav
1940Z-
Gnida, Patrik
2194Z0 - 1
2.7
Banasik, Krzysztof
2260C-
Gibiec, Ernest
2120H1 - 0
2.8
Máj, Svatopluk
1887-
Káňa, Pavel
2013½ - ½
3. Kolo Datum kola 2018/11/18 Hodina 10:00
Šach.7  Labortech Ostrava "B"ELO-8  Sokol Vrbno pod P.ELO5½:2½
6.1IM
Michenka, Jozef
2281Z-IM
Butkiewicz, Lukasz
2447Z,C0 - 1
6.2FM
Fiřt, Stanislav
2204Z-IM
Stachowiak, Kamil
2433Z,C½ - ½
6.3
Krajina, Aleš
2120Z-
Tustanowski, Robert
2195C½ - ½
6.4
Kaňok, Jaroslav
2134Z-
Zdražil, Tomáš
2125Z1 - 0
6.5
Bachořík, Otto
2137-
Fojtík, Vlastislav
2005Z1 - 0
6.6
Didi, Jan
2035H-
Hrbáček, Miroslav
1940Z1 - 0
6.7
Kander, Ladislav
2039-
Máj, Svatopluk
18871 - 0
6.8
Chliapas, Nikos
1975-
Milián, Milan
1881½ - ½
4. Kolo Datum kola 2018/12/02 Hodina 10:00
Šach.12  Baník HavířovELO-8  Sokol Vrbno pod P.ELO3 : 5
1.1
Bureš, Martin
2146Z-IM
Luch, Michal
2377Z,C0 - 1
1.2
Kičmer, Petr
2154Z-FM
Dubinski, Mateusz
2294C½ - ½
1.3
Kolář, Stanislav
2076Z,H-
Vaněk, Ladislav
2253Z0 - 1
1.4
Bulava, Petr
2027Z-
Tustanowski, Robert
2195C0 - 1
1.5
Funiok, Marcel
2080Z-
Zdražil, Tomáš
2125Z½ - ½
1.6
Ramík, Jan
1955Z-
Pán, Vladimír
2027Z1 - 0
1.7
Baier, Pavel
2099-
Zdražil, Jan
1989½ - ½
1.8
Bulawa, Marek
1933-
Máj, Svatopluk
1887½ - ½
5. Kolo Datum kola 2018/12/16 Hodina 10:00
Šach.8  Sokol Vrbno pod P.ELO-9  TŽ Třinec "B"ELO2½:5½
6.1
Vaněk, Ladislav
2253Z-
Fargač, Martin
2255Z1 - 0
6.2
Tustanowski, Robert
2195C-FM
Tymrakiewicz, Rafal
2215Z,C0 - 1
6.3
Pán, Vladimír
2027Z-
Sikora, Jan
2168V½ - ½
6.4
Fojtík, Vlastislav
2005Z-
Pilch, Roman
2161Z0 - 1
6.5
Hrbáček, Miroslav
1940Z-
Cupek, Martin
2052Z0 - 1
6.6
Banasik, Krzysztof
2260C-
Kvíčala, Miroslav
2025Z½ - ½
6.7
Máj, Svatopluk
1887-
Schoupal, Patrik
1995Z½ - ½
6.8
Vrba, Svatopluk
1682-
Letovanec, Petr
18140 - 1
6. Kolo Datum kola 2019/01/13 Hodina 10:00
Šach.10  Slavoj Poruba "B"ELO-8  Sokol Vrbno pod P.ELO4½:3½
2.1IM
Murdzia, Piotr
2411Z,C-IM
Butkiewicz, Lukasz
2447Z,C½ - ½
2.2IM
Klíma, Lukáš
2343Z-IM
Stachowiak, Kamil
2433Z,C½ - ½
2.3FM
Adámek, Jiří
2312Z-
Tustanowski, Robert
2195C½ - ½
2.4FM
Malík, Jan
2304Z,H-
Zdražil, Tomáš
2125Z0 - 1
2.5
Kufa, Pavel
2160Z-
Fojtík, Vlastislav
2005Z1 - 0
2.6
Mrva, Marek
2103Z,H-
Hrbáček, Miroslav
1940Z0 - 1
2.7FM
Čempel, Jaroslav
2130-
Máj, Svatopluk
18871 - 0
2.8
Václavík, Martin
2090-
Vrba, Svatopluk
16821 - 0
7. Kolo Datum kola 2019/01/27 Hodina 10:00
Šach.8  Sokol Vrbno pod P.ELO-11  TJ Sokol DobráELO5½:2½
5.1IM
Luch, Michal
2377Z,C-IM
Berezjuk, Sergej
2401Z,H½ - ½
5.2IM
Butkiewicz, Lukasz
2447Z,C-
Havelka, Ondřej
2175Z,H1 - 0
5.3
Vaněk, Ladislav
2253Z-
Demko, Robert
1932Z,H1 - 0
5.4
Tustanowski, Robert
2195C-
Slanina, Miroslav
2149Z½ - ½
5.5
Pán, Vladimír
2027Z-
Beseda, Roman
2069Z½ - ½
5.6
Hrbáček, Miroslav
1940Z-
Válek, Milan
2016Z½ - ½
5.7
Janyška, Pavel
2164-
Keprt, Pavel
1905Z1 - 0
5.8
Zdražil, Jan
1989-
Tvrdý ml., Petr
1900½ - ½
8. Kolo Datum kola 2019/02/10 Hodina 10:00
Šach.1  KVS EKODIVIZE OpavaELO-8  Sokol Vrbno pod P.ELO2 : 6
3.1FM
Mužík, Martin
2147Z-IM
Stachowiak, Kamil
2433Z,C0 - 1
3.2
Muratidis, Nikos
2171Z-FM
Dubinski, Mateusz
2294C½ - ½
3.3
Rambousek, Jan
1995Z-
Vaněk, Ladislav
2253Z½ - ½
3.4
Pardy, Martin
1969-
Tustanowski, Robert
2195C0 - 1
3.5
Záleský, Karel
2051-
Zdražil, Tomáš
2125Z0 - 1
3.6
Chwistek, Karel
2026-
Pán, Vladimír
2027Z½ - ½
3.7
Vícha, Martin
1986-
Zdražil, Jan
19890 - 1
3.8
Janeček, Miroslav
1702-
Máj, Svatopluk
1887½ - ½
9. Kolo Datum kola 2019/02/24 Hodina 10:00
Šach.8  Sokol Vrbno pod P.ELO-2  SK Slavia Orlová "B"ELO5 : 3
4.1IM
Butkiewicz, Lukasz
2447Z,C-WGM
Olšarová, Karolína
2268Z,V1 - 0
4.2FM
Dubinski, Mateusz
2294C-
Tomaszewski, Kacper
2332Z,C0 - 1
4.3
Vaněk, Ladislav
2253Z-
Šrámek, Vojtěch
2216Z1 - 0
4.4
Tustanowski, Robert
2195C-
Sikora, Matouš
2016Z½ - ½
4.5
Zdražil, Tomáš
2125Z-
Novák ml., Jiří
1969½ - ½
4.6
Pán, Vladimír
2027Z-
Horváth, Tomáš
2029½ - ½
4.7
Janyška, Pavel
2164-
Nytra, Petr
19411 - 0
4.8
Zdražil, Jan
1989-
Neumann, Filip
1897½ - ½
10. Kolo Datum kola 2019/03/17 Hodina 10:00
Šach.3  TJ Slovan HavířovELO-8  Sokol Vrbno pod P.ELO5 : 3
4.1IM
Neděla, Vlastimil
2323Z-
Vaněk, Ladislav
2253Z1 - 0
4.2IM
Jaworski, Miroslaw
2196Z,C-
Tustanowski, Robert
2195C½ - ½
4.3FM
Wiewiora, Eneasz
2354Z,C-
Zdražil, Tomáš
2125Z1 - 0
4.4
Szczepanek, Radoslaw
2189Z,C-
Pán, Vladimír
2027Z1 - 0
4.5
Valenčík, Jozef
2067Z-
Fojtík, Vlastislav
2005Z½ - ½
4.6
Kubeczka, Aleš
2025Z-
Hrbáček, Miroslav
1940Z½ - ½
4.7
Kaminský, Rudolf
2029Z-
Banasik, Krzysztof
2260C0 - 1
4.8
Beran, Petr
2012-
Máj, Svatopluk
1887½ - ½
11. Kolo Datum kola 2019/03/31 Hodina 10:00
Šach.8  Sokol Vrbno pod P.ELO-4  Slavoj Poruba "C"ELO0 : 0
3.1
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.2
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.3
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.4
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.5
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.6
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.7
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.8
bez hráče
0-
bez hráče
0