2. liga F 18/19

OrganizatorSTK, Šachový svaz ČR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuJan Malec
Arbiter głównyIA Jiřina Prokopová
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2018/10/14 Data do 2019/03/31
Elo Ø turnieju2044
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony17.03.2019 16:40:42, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Wybranie turniejuExtraliga, 1. liga Z, 1. liga V, 2. liga A, 2. liga B, 2. liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Pary na szachownicach

5. Runda w dniu 2018/12/16 o 10:00
Szach3  TJ Slovan HavířovRg-12  Baník HavířovRg4½:3½
1.1IM
Neděla, Vlastimil
2323Z-
Bureš, Martin
2146Z1 - 0
1.2IM
Jaworski, Miroslaw
2196Z,C-
Kolář, Stanislav
2076Z,H½ - ½
1.3
Szczepanek, Radoslaw
2189Z,C-
Podlesný, Pavel
2147Z1 - 0
1.4
Valenčík, Jozef
2067Z-
Funiok, Marcel
2080Z0 - 1
1.5FM
Pacl, Václav
2028Z-
Podlesný, Petr
18811 - 0
1.6
Kubeczka, Aleš
2025Z-
Baier, Pavel
20990 - 1
1.7
Kaminský, Rudolf
2029Z-
Bulawa, Marek
1933½ - ½
1.8
Beran, Petr
2012-
Vízner, Jaroslav
1910½ - ½
Szach4  Slavoj Poruba "C"Rg-2  SK Slavia Orlová "B"Rg3½:4½
2.1IM
Dobrovolský, Ladislav
2272Z-FM
Zabystrzan, Pavel
2238Z,V½ - ½
2.2FM
Koziol, Kamil
2280Z,C-
Lojek, Marek
2196V½ - ½
2.3
Židek, Václav
2187Z-
Kostka, Vít
2143V1 - 0
2.4
Trapl, Dalibor
2047Z,H-
Šrámek, Vojtěch
2216Z0 - 1
2.5
Vícha, Marek
1966Z-
Sieber, Martin
2078Z½ - ½
2.6
Dobeš, Luděk
2031Z-
Walica, Roman
2065Z0 - 1
2.7
Chrostek, Lukáš
1902Z,H-
Novák ml., Jiří
19691 - 0
2.8
Václavík, David
1997-
Horváth, Tomáš
20290 - 1
Szach5  BŠŠ Frýdek-Místek "C"Rg-1  KVS EKODIVIZE OpavaRg4½:3½
3.1
Benčo, Pavel
2207Z-FM
Mužík, Martin
2147Z½ - ½
3.2
Kuchař, Matěj
2002Z-
Pavelek, Karel
2092Z½ - ½
3.3
Tauš, Martin
2117Z-
Rambousek, Jan
1995Z1 - 0
3.4
Kozel, Jiří
2118Z-
Pardy, Martin
19691 - 0
3.5
Milat, Patrik
2056-
Záleský, Karel
20510 - 1
3.6
Vantuch, Lucian
1978-
Chwistek, Karel
20260 - 1
3.7
Mavrev, David
1810-
Vícha, Martin
1986½ - ½
3.8
Laurincová, Kristýna
2108-
Janeček, Miroslav
17021 - 0
Szach6  ŠK KarvináRg-11  TJ Sokol DobráRg5½:2½
4.1IM
Poloch, Petr
2274Z-
Havelka, Ondřej
2175Z,H1 - 0
4.2IM
Mroziak, Maciej
2375Z,C-
Demko, Robert
1932Z,H½ - ½
4.3FM
Růžička, Petr
2203H-
Vysoglad, Petr
2032H1 - 0
4.4FM
Sobek, Jaroslav
2240Z-
Slanina, Miroslav
2149Z½ - ½
4.5FM
Olšar, Jaroslav
2216Z-
Beseda, Roman
2069Z1 - 0
4.6
Gnida, Patrik
2194Z-
Válek, Milan
2016Z½ - ½
4.7
Zimniok, Lubomír
2049Z-
Keprt, Pavel
1905Z½ - ½
4.8
Walowy, Bohumír
2026-
Tvrdý ml., Petr
1900½ - ½
Szach7  Labortech Ostrava "B"Rg-10  Slavoj Poruba "B"Rg2½:5½
5.1IM
Michenka, Jozef
2281Z-IM
Murdzia, Piotr
2411Z,C1 - 0
5.2FM
Fiřt, Stanislav
2204Z-IM
Klíma, Lukáš
2343Z0 - 1
5.3
Hladík, Oto
2157Z,H-
Veselý, Libor
2204Z0 - 1
5.4
Krajina, Aleš
2120Z-
Kufa, Pavel
2160Z½ - ½
5.5
Kaňok, Jaroslav
2134Z-
Mrva, Marek
2103Z,H0 - 1
5.6
Bachořík, Otto
2137-FM
Čempel, Jaroslav
21300 - 1
5.7WIM
Leite, Oralová Catarina
2103C-
Václavík, Martin
2090½ - ½
5.8
Didi, Jan
2035H-
Kudla, Richard
2061½ - ½
Szach8  Sokol Vrbno pod P.Rg-9  TŽ Třinec "B"Rg2½:5½
6.1
Vaněk, Ladislav
2253Z-
Fargač, Martin
2255Z1 - 0
6.2
Tustanowski, Robert
2195C-FM
Tymrakiewicz, Rafal
2215Z,C0 - 1
6.3
Pán, Vladimír
2027Z-
Sikora, Jan
2168V½ - ½
6.4
Fojtík, Vlastislav
2005Z-
Pilch, Roman
2161Z0 - 1
6.5
Hrbáček, Miroslav
1940Z-
Cupek, Martin
2052Z0 - 1
6.6
Banasik, Krzysztof
2260C-
Kvíčala, Miroslav
2025Z½ - ½
6.7
Máj, Svatopluk
1887-
Schoupal, Patrik
1995Z½ - ½
6.8
Vrba, Svatopluk
1682-
Letovanec, Petr
18140 - 1