Extraliga 2018/2019

OrganizatorSTK ŠSČR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec
Arbiter głównyJiřina Prokopová (337994)
ArbiterJiří Krejnický (366870), Jan Sikora (305405)
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Miastovarious
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2018/11/03 Data do 2019/04/21
Elo Ø turnieju2382
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony10.02.2019 17:31:48, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Wybranie turniejuExtraliga, 1. liga Z, 1. liga V, 2. liga A, 2. liga B, 2. liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Drużynowe mecze - wszystkie rundy

1. Runda w dniu 2018/11/03 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Siesta Solution Unichess B  Slavoj Cesky Tesin5:3
2  Vystaviste Lysa nad Labem  Beskydska sachova skola4:4
3  GASCO Pardubice  Moravska Slavia Brno:
4  SK ZIKUDA Turnov  SK DURAS BVK Kralovo Pole:
5  Labortech Ostrava  1. Novoborsky SK:
6  SK Slavoj Poruba  Siesta Solution Unichess A:
2. Runda w dniu 2018/11/04 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Beskydska sachova skola  Siesta Solution Unichess B8:0
2  Slavoj Cesky Tesin  Vystaviste Lysa nad Labem:
3  SK DURAS BVK Kralovo Pole  GASCO Pardubice3:5
4  Moravska Slavia Brno  SK ZIKUDA Turnov4:4
5  Siesta Solution Unichess A  Labortech Ostrava:
6  1. Novoborsky SK  SK Slavoj Poruba:
3. Runda w dniu 2018/12/01 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  1. Novoborsky SK  Siesta Solution Unichess B7:1
2  Siesta Solution Unichess A  Vystaviste Lysa nad Labem:
3  Moravska Slavia Brno  Labortech Ostrava4:4
4  SK DURAS BVK Kralovo Pole  SK Slavoj Poruba:
5  Slavoj Cesky Tesin  GASCO Pardubice:
6  Beskydska sachova skola  SK ZIKUDA Turnov:
4. Runda w dniu 2018/12/02 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Vystaviste Lysa nad Labem  1. Novoborsky SK:
2  Siesta Solution Unichess B  Siesta Solution Unichess A:
3  SK Slavoj Poruba  Moravska Slavia Brno4:4
4  Labortech Ostrava  SK DURAS BVK Kralovo Pole:
5  SK ZIKUDA Turnov  Slavoj Cesky Tesin4:4
6  GASCO Pardubice  Beskydska sachova skola5:3
5. Runda w dniu 2019/01/12 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Siesta Solution Unichess B  GASCO Pardubice:
2  Vystaviste Lysa nad Labem  SK ZIKUDA Turnov:
3  Labortech Ostrava  Slavoj Cesky Tesin6:2
4  SK Slavoj Poruba  Beskydska sachova skola4:4
5  1. Novoborsky SK  Moravska Slavia Brno5:3
6  Siesta Solution Unichess A  SK DURAS BVK Kralovo Pole6:2
6. Runda w dniu 2019/01/13 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  SK ZIKUDA Turnov  Siesta Solution Unichess B:
2  GASCO Pardubice  Vystaviste Lysa nad Labem:
3  Beskydska sachova skola  Labortech Ostrava5:3
4  Slavoj Cesky Tesin  SK Slavoj Poruba3:5
5  SK DURAS BVK Kralovo Pole  1. Novoborsky SK:
6  Moravska Slavia Brno  Siesta Solution Unichess A:
7. Runda w dniu 2019/02/09 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Moravska Slavia Brno  Siesta Solution Unichess B:
2  SK DURAS BVK Kralovo Pole  Vystaviste Lysa nad Labem1:7
3  Slavoj Cesky Tesin  1. Novoborsky SK½:
4  Beskydska sachova skola  Siesta Solution Unichess A4:4
5  GASCO Pardubice  Labortech Ostrava7:1
6  SK ZIKUDA Turnov  SK Slavoj Poruba:
8. Runda w dniu 2019/02/10 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Vystaviste Lysa nad Labem  Moravska Slavia Brno:
2  Siesta Solution Unichess B  SK DURAS BVK Kralovo Pole2:6
3  Siesta Solution Unichess A  Slavoj Cesky Tesin4:4
4  1. Novoborsky SK  Beskydska sachova skola:
5  SK Slavoj Poruba  GASCO Pardubice:
6  Labortech Ostrava  SK ZIKUDA Turnov:
9. Runda w dniu 2019/04/19 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Labortech Ostrava  SK Slavoj Poruba:
2  1. Novoborsky SK  Siesta Solution Unichess A:
3  Moravska Slavia Brno  SK DURAS BVK Kralovo Pole:
4  Slavoj Cesky Tesin  Beskydska sachova skola:
5  GASCO Pardubice  SK ZIKUDA Turnov:
6  Siesta Solution Unichess B  Vystaviste Lysa nad Labem:
10. Runda w dniu 2019/04/20 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Labortech Ostrava  Siesta Solution Unichess B:
2  SK Slavoj Poruba  Vystaviste Lysa nad Labem:
3  1. Novoborsky SK  GASCO Pardubice:
4  Siesta Solution Unichess A  SK ZIKUDA Turnov:
5  Moravska Slavia Brno  Slavoj Cesky Tesin:
6  SK DURAS BVK Kralovo Pole  Beskydska sachova skola:
11. Runda w dniu 2019/04/21 o 10.00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  Vystaviste Lysa nad Labem  Labortech Ostrava:
2  Siesta Solution Unichess B  SK Slavoj Poruba:
3  SK ZIKUDA Turnov  1. Novoborsky SK:
4  GASCO Pardubice  Siesta Solution Unichess A:
5  Beskydska sachova skola  Moravska Slavia Brno:
6  Slavoj Cesky Tesin  SK DURAS BVK Kralovo Pole: