Extraliga 2018/2019

OrganizatorSTK ŠSČR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec
Arbiter głównyJiřina Prokopová (337994)
ArbiterJiří Krejnický (366870), Jan Sikora (305405)
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Miastovarious
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2018/11/03 Data do 2019/04/21
Elo Ø turnieju2382
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony10.02.2019 17:31:48, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Wybranie turniejuExtraliga, 1. liga Z, 1. liga V, 2. liga A, 2. liga B, 2. liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Lista startowa

NrNazwiskoFideIDRgFedDrużynaSzach
1GMNavara David3090952738CZE1. Novoborsky SK3
2GMPentala Harikrishna50070032726IND1. Novoborsky SK1
3GMWojtaszek Radoslaw11183582722POL1. Novoborsky SK4
4GMVitiugov Nikita41529562720RUS1. Novoborsky SK2
5GMWang Hao86028832714CHN1. Novoborsky SK6
6GMGujrathi Vidit50294652711IND1. Novoborsky SK5
7GMDubov Daniil241260552703RUSGASCO Pardubice2
8GMMatlakov Maxim41680032696RUSGASCO Pardubice1
9GMNabaty Tamir28090522688ISRVystaviste Lysa nad Labem2
10GMKorobov Anton141057302687UKRBeskydska sachova skola1
11GMRagger Markus16108562683AUT1. Novoborsky SK7
12GMSasikiran Krishnan50049852678IND1. Novoborsky SK8
13GMLáznička Viktor3163852670CZE1. Novoborsky SK9
14GMRodshtein Maxim28068512668ISRSK ZIKUDA Turnov1
15GMNajer Evgeniy41189872666RUSVystaviste Lysa nad Labem3
16GMPonomariov Ruslan141033202665UKRVystaviste Lysa nad Labem1
17GMRausis Igors116000982659CZEBeskydska sachova skola7
18GMShirov Alexej22093902657ESP1. Novoborsky SK10
19GMAlekseenko Kirill41355392634RUSGASCO Pardubice4
20GMBalogh Csaba7189392631HUNMoravska Slavia Brno1
21GMMovsesian Sergei3102042622ARMGASCO Pardubice3
22GMLanda Konstantin41016852616RUSVystaviste Lysa nad Labem4
23GMSmirin Ilia28019902611ISRGASCO Pardubice6
24GMBartel Mateusz11126352606POL1. Novoborsky SK11
25GMHuschenbeth Niclas246047472592GERSK DURAS BVK Kralovo Pole1
26GMMiton Kamil11119142589POLLabortech Ostrava1
27GMŠtoček Jiří3047602588CZEGASCO Pardubice7
28GMAzarov Sergei135014702578BLRBeskydska sachova skola3
29GMKempinski Robert11056632578POLSK Slavoj Poruba1
30GMHráček Zbyněk3000712568CZEGASCO Pardubice5
31GMMichalík Peter149075262567CZESiesta Solution Unichess A2
32GMDziuba Martin11129532560POLLabortech Ostrava2
33GMFedorov Aleksei135004652560BLRBeskydska sachova skola4
34GMKrejčí Jan3221562558CZE1. Novoborsky SK12
35GMMarkoš Ján149034742557SVK1. Novoborsky SK14
36GMHeberla Bartolomiej11151202556POLMoravska Slavia Brno2
37GMMarkowski Tomasz11056802550POLSK Slavoj Poruba2
38GMBabula Vlastimil3012642549CZE1. Novoborsky SK13
39GMNguyen Thai3588782542CZESiesta Solution Unichess A1
40GMTazbir Marcin11224522542POLMoravska Slavia Brno3
41GMZhigalko Andrey135022472542BLRBeskydska sachova skola2
42GMYemelin Vasily41132172537RUSVystaviste Lysa nad Labem5
43GMPlát Vojtěch3257402533CZEVystaviste Lysa nad Labem6
44GMŽilka Štěpán3153032533CZE1. Novoborsky SK15
45GMShengelia David136012702528AUTSK DURAS BVK Kralovo Pole4
46GMVotava Jan3005352522CZEGASCO Pardubice9
47GMCyborowski Lukasz11087602520POLSK ZIKUDA Turnov3
48GMSadzikowski Daniel11322532516POLSK DURAS BVK Kralovo Pole2
49GMJakubowski Krzysztof11128482514POLSK Slavoj Poruba4
50GMAntoniewski Rafal11110782513POLBeskydska sachova skola5
51GMDragnev Valentin16348522513AUTSK DURAS BVK Kralovo Pole3
52IMKriebel Tadeáš3300272513CZE1. Novoborsky SK16
53GMCvek Robert3074242512CZESK Slavoj Poruba5
54GMOral Tomáš3037392510CZEVystaviste Lysa nad Labem7
55GMPolák Tomáš3005602510CZEMoravska Slavia Brno5
56GMPakleza Zbigniew11192902503POLLabortech Ostrava8
57IMPonížil Cyril3222022503CZESK DURAS BVK Kralovo Pole5
58FMKočiščák Jiří3221212501CZELabortech Ostrava3
59GMFtáčník Lubomír149000172500SVKSK ZIKUDA Turnov2
60GMRogozenco Dorian12103192499ROUVystaviste Lysa nad Labem9
61GMBobras Piotr11068802488POLSK Slavoj Poruba3
62GMŠtohl Igor149000252488SVKMoravska Slavia Brno4
63GMRepka Christopher149187812481SVKGASCO Pardubice8
64GMŠimáček Pavel3071652479CZESK ZIKUDA Turnov4
65GMJakubiec Artur11032612477POLLabortech Ostrava5
66GMBernášek Jan3119952475CZESiesta Solution Unichess A5
67GMPetrík Tomáš149016252469SVKSiesta Solution Unichess A3
68GMJaracz Pavel11022222464POLSK ZIKUDA Turnov7
69GMJurčík Marián149075182464SVKSiesta Solution Unichess A7
70IMNayhebaver Martin149234322462SVKMoravska Slavia Brno6
71IMKraus Tomáš3317082458CZESK ZIKUDA Turnov6
72GMRašík Vítězslav3003062456CZELabortech Ostrava7
73GMJirovský Miloš3032242455CZEGASCO Pardubice10
74IMZwardoň Vojtěch3255112455CZEBeskydska sachova skola6
75GMJansa Vlastimil3001282454CZEVystaviste Lysa nad Labem10
76IMBlohberger Felix16320512451AUTSK DURAS BVK Kralovo Pole7
77GMPetr Martin3182992447CZEGASCO Pardubice13
78GMHába Petr3001602446CZE1. Novoborsky SK17
79IMBiolek Richard3199962443CZELabortech Ostrava4
80IMVykouk Jan3496582438CZESK ZIKUDA Turnov5
81GMVelička Petr3006592434CZELabortech Ostrava6
82IMBlahynka Martin3347662426CZESK DURAS BVK Kralovo Pole6
83GMKislinsky Alexey141088012426CZEVystaviste Lysa nad Labem8
84IMČernoušek Lukáš3117072425CZESiesta Solution Unichess A4
85IMKaňovský David3162102424CZESK Slavoj Poruba7
86FMPiesik Piotr11361942420POLSlavoj Cesky Tesin4
87FMRýdl Jiří3463902417CZESiesta Solution Unichess A8
88FMVlasák Lukáš3247522416CZESK ZIKUDA Turnov8
89IMPůlpán Jakub3027592415CZEGASCO Pardubice12
90IMSvoboda Svatopluk149035632414CZESiesta Solution Unichess A6
91Roubalík Jakub3222372412CZESK DURAS BVK Kralovo Pole8
92IMMurdzia Piotr11056712411POLSK Slavoj Poruba6
93IMJirka Jiří3117312410CZESiesta Solution Unichess A10
94IMBiolek Richard3007562409CZELabortech Ostrava10
95IMŠuráň Jan3057822408CZEVystaviste Lysa nad Labem11
96Svoboda Václav3235512405CZESiesta Solution Unichess A11
97GMNeuman Petr3052432404CZEGASCO Pardubice11
98GMTalla Vladimír3034452403CZELabortech Ostrava9
99FMLondýn Radek3182562399CZESK Slavoj Poruba8
100IMBureš Jaroslav3228902395CZESK Slavoj Poruba9
101FMMolenda Marcin11730652393POLSlavoj Cesky Tesin1
102IMLangner Ladislav3004032391CZESlavoj Cesky Tesin5
103IMRojíček Vojtěch3199022389CZEBeskydska sachova skola8
104GMMeduna Eduard3000552385CZEVystaviste Lysa nad Labem12
105IMMroziak Maciej11396652382POLSlavoj Cesky Tesin3
106FMSharashenidze Akaki136016792367CZESK Slavoj Poruba11
107Vymazal Bronislav3183962366CZEMoravska Slavia Brno12
108FMMrázek Lumír3321272365CZESlavoj Cesky Tesin6
109IMKonopka Michal3086332364CZESiesta Solution Unichess B1
110IMPriehoda Vítězslav149001222362CZEVystaviste Lysa nad Labem13
111FMStraka Vojtěch3125092362CZESlavoj Cesky Tesin2
112FMHollan Martin3609372361CZESlavoj Cesky Tesin8
113IMJasný Stanislav3110302361CZEBeskydska sachova skola10
114FMVojta Tomáš3087812361CZEMoravska Slavia Brno8
115FMWiewiora Eneasz11403962354POLSlavoj Cesky Tesin7
116IMVávra Pavel3018412348CZESiesta Solution Unichess B2
117FMPaszewski Mateusz11410582347POLSK DURAS BVK Kralovo Pole9
118FMJurčík Martin149075342346SVKSiesta Solution Unichess B3
119Szotkowski Jakub3305902345CZEBeskydska sachova skola9
120FMVrbata Zbyněk3012562344CZESiesta Solution Unichess B6
121IMČervený Martin3211412343CZESK DURAS BVK Kralovo Pole10
122IMSosna Jan3043792341CZESK Slavoj Poruba12
123IMVesselovsky Serguei3139982339CZEBeskydska sachova skola12
124GMBlatný Pavel3000472337CZEMoravska Slavia Brno7
125IMChytilek Roman3049802334CZESK DURAS BVK Kralovo Pole11
126Pařízek Vojtěch3609962333CZESiesta Solution Unichess B5
127IMPisk Petr3046892330CZEMoravska Slavia Brno10
128IMČech Pavel3021392325CZESK ZIKUDA Turnov9
129IMSodoma Jan3231952325CZESK ZIKUDA Turnov11
130FMŠimek Petr3192602319CZESiesta Solution Unichess A12
131FMRabatin Jakub3295172318CZEBeskydska sachova skola11
132IMStudnička Tomáš3189492315CZESK ZIKUDA Turnov10
133IMSluka Radek3054562313CZEMoravska Slavia Brno11
134FMAdámek Jiří3157022312CZESK Slavoj Poruba13
135FMHolemář David3070092310CZEMoravska Slavia Brno13
136FMKuba Jindřich3182482310CZESiesta Solution Unichess B7
137FMCaletka Radomír3211332304CZESK Slavoj Poruba10
138FMLahner Jakub3133602303CZEGASCO Pardubice15
139IMVyskočil Neklan3071062295CZESK DURAS BVK Kralovo Pole12
140Řehořek Martin3037042286CZESiesta Solution Unichess B8
141FMObšivač Josef3036902282CZEMoravska Slavia Brno9
142FMRoško Luboš3211922276CZEGASCO Pardubice14
143FMKoziol Kamil11615552265POLLabortech Ostrava11
144Šmíd Miroslav3189062265CZESiesta Solution Unichess A14
145Kubík Michael3443202264CZEBeskydska sachova skola16
146Šlampa Jan3323302258CZESiesta Solution Unichess B11
147FMLiška Jiří3502062257CZE1. Novoborsky SK18
148Slovák Kilián3654402257CZESiesta Solution Unichess B4
149FMČáp Adam3449152253CZESiesta Solution Unichess B10
150Kovář Vojtěch3149432237CZESiesta Solution Unichess A13

Show complete list