Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

European Youth Chess Championship O-16 - 2018

Paskutinis atnaujinimas02.09.2018 18:08:31, Autorius/Paskutinis perkėlimas: savieniba

žaidėjo apžvalga LTU

LTU
SNr.PavardėReit.Fed.123456789Tšk.Vt.KReit. +/-Grupė
46Svencionyte Auguste0LTU0011000103,04300,00Girls U08
43Paknyte Beatrice1164LTU010½101115,5204040,40Girls U10
63Misiuk Monika1288LTU001½½00013,07340-47,60Girls U12
70Paknyte Elzbieta1244LTU½00½½1½½14,54440102,00Girls U12
81Sukyte Kotryna0LTU½½0½1001½4,05600,00Girls U12
62Maciulaityte Barbora1673LTU0101½110½5,0324042,00Girls U14
82Maziukaite Kristina1406LTU010½½100½3,5694089,60Girls U14
91Sitkauskaite Ieva1218LTU000½½100½2,5874028,80Girls U14
31WCMSibajeva Marija1941LTU10½1½00104,04240-40,80Girls U16
56Ravlusevic Evelina1604LTU00½1001013,55440-20,80Girls U16
38Gailiunaite Saule1939LTU½00½100103,06040-102,40Girls U18
36Misiuk Martynas1166LTU1010110116,0144013,60Open U08
53Jasiulionis Lukas0LTU1001000002,07400,00Open U08
55Kancleris Nojus0LTU0100½½0114,05100,00Open U08
60Bazilius Augustinas1501LTU101½001104,57040-5,60Open U10
98AFMMorkunas Gustas1243LTU10½½100014,0784076,40Open U10
111Emmer Daniel1098LTU0001½00113,51094023,60Open U10
39Pidluznij Gleb1857LTU101½10½½04,55740-39,60Open U12
63Zilakauskis Steponas1696LTU01½0011½15,04940-11,60Open U12
107Viliamas Dovydas1370LTU001100½½14,0894055,20Open U12
61Stremavicius Pijus1981LTU1½010101½5,0484042,80Open U14
72Gucaga Augustas1941LTU½011½0½115,53040120,00Open U14
86Indriunas Matas1844LTU010½0101½4,08540-9,20Open U14
92Povilaitis Tomas1804LTU0010110104,0814044,00Open U14
101Silkaitis Laimis1731LTU0½00110013,51024010,40Open U14
106Likatavicius Rapolas1630LTU1010010½½4,08240121,60Open U14
45Juksta Karolis2198LTU01101½½116,0204016,40Open U16
83Butvilas Aistis1956LTU01½0101014,5544089,60Open U16
93Maziukas Kasparas1839LTU0½01½½0013,5914051,60Open U16
101Bandza Rokas1683LTU1001½½0104,07040126,40Open U16
109Dailidenas Justas1522LTU0101000½02,51064062,00Open U16
39Stauskas Lukas2257LTU101½110015,5142041,00Open U18

Paskutiniojo rato rezultatai LTU

Rt.Lent.Nr. PavardėReit.Tšk. RezultatasTšk. PavardėReit. Nr.
92032
Kucina Polina03 1 - 03 Svencionyte Auguste0
46
91443
Paknyte Beatrice1164 1 - 0 Ciarletta Iris1303
24
92770
Paknyte Elzbieta1244 1 - 0 Romanova Ela1446
44
92981
Sukyte Kotryna0 ½ - ½ Stagno Milena1404
50
94163
Misiuk Monika12882 1 - 0½ Mosurovic Milena0
79
91862
Maciulaityte Barbora1673 ½ - ½ Zelenskaya Anastasiya1783
41
93882
Maziukaite Kristina14063 ½ - ½3 Maladkar Lavanya1644
65
94491
Sitkauskaite Ieva12182 ½ - ½2 Vozarova Adriana1694
59
91831
WCMSibajeva Marija19414 0 - 14 Raccanello Marianna1934
33
92963
Oliveira Beatriz Correia13273 0 - 1 Ravlusevic Evelina1604
56
92645
Golsta Madara18613 1 - 03 Gailiunaite Saule1939
38
91272
Tsyhanou Andrei05 0 - 15 Misiuk Martynas1166
36
93260
Marinov Roman03 0 - 13 Kancleris Nojus0
55
93758
Kyriakides Andreas02 1 - 02 Jasiulionis Lukas0
53
92730
Sepiashvili Ivan1690 1 - 0 Bazilius Augustinas1501
60
95398
AFMMorkunas Gustas12433 1 - 03 Udelnov Valentin0
131
959111
Emmer Daniel1098 1 - 0 Guba Viktor1341
87
92239
Pidluznij Gleb1857 0 - 1 Dale Gunnar Brandshaug1597
78
937100
Goncalves Lucas Jordao14344 0 - 14 Zilakauskis Steponas1696
63
95192
Burdot Louis15483 0 - 13 Viliamas Dovydas1370
107
92017
Patrelakis Evaggelos2235 ½ - ½ Stremavicius Pijus1981
61
92572
Gucaga Augustas1941 1 - 0 Hoffmann Yair2112
40
93492
Povilaitis Tomas18044 0 - 14 Stolyarsky Yegor2003
57
94086
Indriunas Matas1844 ½ - ½ Dabic Stjepan2003
56
945106
Likatavicius Rapolas1630 ½ - ½ Zhuk Kirill1913
79
954116
Abbasov Azad1494 0 - 1 Silkaitis Laimis1731
101
91445
Juksta Karolis21985 1 - 05 Oboladze Luka2349
18
93431
Kuznecovs Nikita2280 1 - 04 Bandza Rokas1683
101
93856
Bekasovs Rihards2109 0 - 1 Butvilas Aistis1956
83
95193
Maziukas Kasparas1839 1 - 0 Connolly Sams Lukah1723
99
952109
Dailidenas Justas1522 0 - 1 Alainis Artis1780
97
91439
Stauskas Lukas2257 1 - 0 IMSousa Andre Ventura2376
16

Žaidėjo savybės LTU

Rt.SNr.PavardėReit.Fed.Tšk.Rez.KReit. +/-
Svencionyte Auguste 0 LTU Rp:896 Tšk. 3,0
121Grakholskaya Anna1061RUS5,0s 0
227Chiosa Elena0MDA4,0w 0
331Koksa Agata0CRO4,0s 1
425Biuksane Lelde0LAT2,0w 1
537Neacsu Ingrid Nicole0ITA4,0s 0
613Levitan Liel1131ISR6,0w 0
735Maklakova Naomi0LAT4,5s 0
850Wagner Francesca Eleonora0AUT3,0w 1
932Kucina Polina0LAT4,0s 0
Paknyte Beatrice 1164 LTU Rp:1284 Tšk. 5,5
18WCMMaria Lia-Alexandra1576ROU5,0w 040-3,20
266Liepina Elza0LAT2,0s 1
318Karacsonyi Luca1342HUN5,5w 040-10,80
464Jekabsone Nellija0LAT4,0s ½
554Barkasheva Sofia1019EST4,5w 14012,40
630Chekhani Anna1267UKR5,0s 040-14,40
768Rasimenoka Marija0LAT2,5w 1
820Chaban Roxolana1327ENG3,5s 14028,80
924Ciarletta Iris1303FRA4,5w 14027,60
Misiuk Monika 1288 LTU Rp:1222 Tšk. 3,0
122Cornileau Juliette1670FRA5,5w 040-3,60
228Lomakina Anzhelika1627UKR5,0s 040-4,80
378Hadziabdic Nadja0BIH2,5w 1
444Romanova Ela1446SVK3,5s ½408,40
550Stagno Milena1404MLT4,0w ½406,40
646Lindstad Livia1433NOR5,0s 040-12,40
754Trgovac Marta1374CRO3,5w 040-15,20
873Lazovic Emilija1172SRB3,0s 040-26,40
979Mosurovic Milena0MNE0,5w 1
Paknyte Elzbieta 1244 LTU Rp:1513 Tšk. 4,5
129Nordquelle Amelia1627NOR4,5s ½4016,40
25Roebers Eline1857NED5,5w 040-3,20
345WCMGasimova Samra1437AZE6,0s 040-10,00
420Mroz Lena1685POL6,0w ½4016,80
543Katter Marlene1447AUT4,5s ½4010,40
657Morote Luna1347BEL4,0w 14025,60
751Smirnova Jekaterina1399LAT4,5s ½408,40
854Trgovac Marta1374CRO3,5s ½407,20
944Romanova Ela1446SVK3,5w 14030,40
Sukyte Kotryna 0 LTU Rp:1448 Tšk. 4,0
140Blokhin Sofia1500EST4,5w ½
26Mihelic Vesna1854SLO5,0s ½
341Fizerova Lucie1456CZE5,0w 0
460Selvik Elma1310NOR2,5s ½
526Ray Hiya1643WLS3,5w 1
633Zabrzanska Weronika1545POL4,5s 0
743Katter Marlene1447AUT4,5w 0
868Lapushnian Maya1262ISR3,5s 1
950Stagno Milena1404MLT4,0w ½
Maciulaityte Barbora 1673 LTU Rp:1746 Tšk. 5,0
116WCMBondareva Daria1922RUS6,0w 040-7,60
289Hlopkova Jekaterina1243LAT2,0s 1403,20
336Hakobyan Astghik1820ARM7,0w 040-12,00
483Kipluka Anna Krista1357LAT2,0s 1405,20
539Tykhonova Alesia1792UKR4,5s ½406,40
646Dimitrijevic Andjela1754SRB4,0w 14024,40
738Goraj Barbara1796POL4,5s 14026,80
827Nur-Mukhametova Alisa1856RUS6,5w 040-10,40
941Zelenskaya Anastasiya1783RUS5,0w ½406,00
Maziukaite Kristina 1406 LTU Rp:1677 Tšk. 3,5
136Hakobyan Astghik1820ARM7,0w 040-3,20
255Mikhailina Elena1704RUS5,0s 14034,00
36WFMEizaguerri Floris Maria2065ESP5,5w 040-3,20
463Volkova Alina1663RUS4,0s ½4012,80
558Desai Nilomi1695ENG3,5s ½4013,60
659Vozarova Adriana1694SVK2,5w 14033,60
728Zaritovskaja Margarita1856SWE5,0w 040-3,20
861Koksa Jelena1675CRO5,0s 040-6,80
965Maladkar Lavanya1644ENG3,5w ½4012,00
Sitkauskaite Ieva 1218 LTU Rp:1350 Tšk. 2,5
145Kroliczek Gabriela1758POL4,0s 040-3,20
264Scarpa Alessandra1652ITA4,0w 040-3,20
379Vetokhina Sofia1481RUS4,0s 040-7,20
488Popovic Mateja1262MNE3,0w ½402,40
584Kazmerika Anna1347LAT3,0s ½406,80
685Nielsen-Refs Ingrid Elmer1343DEN2,0w 14026,80
768Skigelstrand Live Jorgensen1624NOR4,0s 040-3,20
878Burdot Clara1481LUX3,0w 040-7,20
959Vozarova Adriana1694SVK2,5w ½4016,80
WCM Sibajeva Marija 1941 LTU Rp:1815 Tšk. 4,0
163Oliveira Beatriz Correia1327POR3,0w 1403,20
28WFMShpanko Nadiia2176UKR6,5s 040-8,40
314WCMMalicka Maria2047POL5,5w ½405,60
459Bitkova Elizavetta1547EST4,0s 1403,20
56WFMFerkova Dominika2180SVK5,0w ½4012,00
618WFMZotova Anastasia2006RUS5,0s 040-16,40
745Lukacs Anna Kata1764HUN4,0w 040-29,20
847Tsvetkova Vladislava1737RUS4,0s 1409,60
933Raccanello Marianna1934ITA5,0w 040-20,40
Ravlusevic Evelina 1604 LTU Rp:1548 Tšk. 3,5
124WFMHereklioglu Sude1976TUR4,5w 040-4,00
237WFMKatkov Michelle1865ISR4,5s 040-7,20
342Hrysogelou Athanasia-Panagiota1782GRE4,0s ½409,20
458Vetshtein Lior1552ISR3,0w 14017,20
538Reitz Theresa1850GER3,0s 040-7,60
651Staravoitava Hanna1717BLR4,5w 040-14,00
765Maladkar Ritika0ENG3,0w 1
857Petrovska Arina1584LAT4,0s 040-21,20
963Oliveira Beatriz Correia1327POR3,0s 1406,80
Gailiunaite Saule 1939 LTU Rp:1719 Tšk. 3,0
15WIMSieber Fiona2290GER4,5s ½4015,60
21FMGarcia Martin Marta2361ESP6,0w 040-3,20
360Tomcikova Zuzana1717SVK3,5s 040-31,20
463Manitcaia Alina1655MDA4,0w ½40-13,60
565Tadmor Maya1456ISR2,5s 1403,20
651Demirtas Hafize1794TUR5,0w 040-27,60
761WCMMicoogullari Lara1688TUR3,0s 040-32,40
852Huttl Sofie1770BEL3,0w 14011,20
945Golsta Madara1861LAT4,0s 040-24,40
Misiuk Martynas 1166 LTU Rp:1325 Tšk. 6,0
174Voronko Maksim0BLR4,0s 1
213Motoyama Wesley Winsen1375FRA6,5w 040-9,20
356Koosel Hans-Georg0EST4,0s 1
45Golovchenko Bogdan1560RUS7,0w 040-3,20
573Valdats Reinis0LAT4,0s 1
665Rosol Philip0AUT5,0w 1
77CMYonal Timur1446RUS7,0s 040-6,40
811Torok-Brandusan Darius1417ROU5,0w 14032,40
972Tsyhanou Andrei0BLR5,0s 1
Jasiulionis Lukas 0 LTU Rp:975 Tšk. 2,0
115Jaakkola Niklas1352FIN6,5s 1
219Uskov Artem1320RUS6,5w 0
323Dias Ruwan1261ENG3,0s 0
476Yusupov Nikael0RUS2,5w 1
529Vassis Michail1218GRE5,0s 0
635Suska Szymon1167POL4,5w 0
79Lukic Djordje1438BIH3,0s 0
860Marinov Roman0RUS3,0w 0
958Kyriakides Andreas0CYP3,0s 0
Kancleris Nojus 0 LTU Rp:1103 Tšk. 4,0
117Lebedev Artem S.1334RUS5,5s 0
29Lukic Djordje1438BIH3,0w 1
315Jaakkola Niklas1352FIN6,5s 0
477Yusupov Yulian0RUS2,0w 0
576Yusupov Nikael0RUS2,5s ½
671Tolmacevs Romans0LAT4,0w ½
733Danila Tudor-Gabriel1194ROU5,0s 0
844Atvars Rihards0LAT2,0w 1
960Marinov Roman0RUS3,0s 1
Bazilius Augustinas 1501 LTU Rp:1353 Tšk. 4,5
1126Samorukov Egor0MNC1,0s 1
225Nemsadze Daviti1710GEO5,5w 040-9,20
3120De Winter Arthur0NED4,0s 1
427Magold Filip1703ROU5,5w ½4010,40
531Zienkiewicz Jan1685FRA5,5s 040-10,40
6132Zurnachyan Mihran0ARM5,0w 0
7119Berzinsh Markuss0LAT5,0s 1
882Francs Marats1385LAT3,5w 14013,60
930Sepiashvili Ivan1690RUS5,5s 040-10,00
AFM Morkunas Gustas 1243 LTU Rp:1503 Tšk. 4,0
132CMGrabs Peter1667GER5,5w 14036,80
22Materia Marco2033FRA6,5s 040-3,20
356Zakarian Dimitrios Levon1518ENG5,5w ½4013,20
454Agasarov Benik1524ARM5,0s ½4013,60
542Venkatesan Kavin1615IRL3,5w 14036,00
646Botea David-Alexandru1550ROU6,0s 040-5,60
757Germanovs Georgijs1511LAT5,0w 040-6,80
865Soucek Jan1492CZE4,0s 040-7,60
9131Udelnov Valentin0GER3,0w 1
Emmer Daniel 1098 LTU Rp:1265 Tšk. 3,5
145Khoo-Thwe Louis1566NOR6,0s 040-3,20
278Zoncu Roberto Alessio1398ITA4,0w 040-6,00
374Azimov Timur1419RUS4,0s 040-5,20
4122Huseynbayli Valeh0AZE0,0w 1
583Clotet Mas Dan1362ESP4,0w ½4012,80
667Vingris Mikelis1485LAT4,0s 040-3,60

Rodyti visą sąrašą

Advertisement