Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

European Youth Chess Championship O-10 - 2018

Poslední aktualizace02.09.2018 18:11:02, Creator/Last Upload: savieniba

Přehled hráče pro CZE

CZE
St.č.JménoRtgFED123456789BodyPoř.Krtg+/-Skupina
24Barteckova Valerie0CZE0010010013,04600,00Girls U08
36Veverkova Dorota1243CZE0101101015,0264048,40Girls U10
59Barteckova Denisa0CZE010100½1½4,04600,00Girls U10
41Fizerova Lucie1456CZE101½0½1½½5,0324022,80Girls U12
73Stastna Martina1531CZE00½10½0½13,57540-42,80Girls U14
20Laurincova Kristyna1998CZE0½0111½½½5,02940-61,60Girls U16
25Nemcova Karin2068CZE½01½1001½4,53540-77,60Girls U18
14Gorej Vojtech1353CZE1½0½01½104,53940-61,20Open U08
20Fizer Marek1764CZE1½01101116,5940-22,00Open U10
62Nguyen Thai Dang Vi1498CZE10110½0014,56840-10,80Open U10
65Soucek Jan1492CZE1010001104,08240-77,60Open U10
8Hrbek Stepan2107CZE11½0½1½1½6,01940-55,20Open U12
45Kusa Jakub2070CZE1001011½½5,05240-58,80Open U14
50Vojta Jakub2045CZE101½010½15,0424021,20Open U14
78Barak David1921CZE0110½01½04,0754020,80Open U14
47Skalsky Alexandr2177CZE1½010½1½15,5304014,40Open U16
1GMNguyen Thai Dai Van2548CZE½1½1½½½½16,0910-11,20Open U18
10FMVykouk Jan2413CZE½1½1½11½½6,52105,40Open U18
45Zeman Matyas2181CZE0011½½½½½4,543401,60Open U18
50FMSimet Martin2146CZE½0011½1004,0474013,60Open U18

Výsledky posledního kola pro CZE

KoloŠach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
92547
Thornton Hayley00 0 - 12 Barteckova Valerie0
24
92136
Veverkova Dorota12434 1 - 0 Chaban Roxolana1327
20
92659
Barteckova Denisa0 ½ - ½3 Kanter Elizaveta1182
41
91441
Fizerova Lucie1456 ½ - ½ Mihelic Vesna1854
6
94173
Stastna Martina1531 1 - 0 Ikstena Sarlote1122
92
91229
Kocyigit Buse Naz1950 ½ - ½ Laurincova Kristyna1998
20
91925
Nemcova Karin20684 ½ - ½4 Koljevic Nikolina1827
48
91448
Bird Max0 1 - 0 Gorej Vojtech1353
14
91044
Zhelev Nikolay1596 0 - 1 Fizer Marek1764
20
93892
Kharrasov Dmitrii12974 1 - 04 Soucek Jan1492
65
943107
Dudakov Andrei1128 0 - 1 Nguyen Thai Dang Vi1498
62
978
Hrbek Stepan2107 ½ - ½ Krupa Miroslav1975
26
92745
Kusa Jakub2070 ½ - ½ CMMalikov Farid1943
71
93185
Unneland Mathias18454 0 - 14 Vojta Jakub2045
50
93378
Barak David19214 0 - 14 Torngren Gustav2030
52
92447
Skalsky Alexandr2177 1 - 0 Huynh Laurent2071
61
9210
FMVykouk Jan24136 ½ - ½6 FMGaifullin Artur2461
4
961
GMNguyen Thai Dai Van25485 1 - 0 FMOzen Bahadir2302
27
92238
FMYurovskykh Oleksandr22634 1 - 04 FMSimet Martin2146
50
92445
Zeman Matyas21814 ½ - ½ FMRanaldi Lucas2291
34

Detail hráče pro CZE

KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Krtg+/-
Barteckova Valerie 0 CZE Rp:875 Body 3,0
149Voronaya Eva0RUS5,0s 0
237Neacsu Ingrid Nicole0ITA4,0w 0
333Labecka Maria0LAT3,5s 1
439Pietryk Hanna0POL4,5w 0
531Koksa Agata0CRO4,0s 0
630Heldenbergh Izia0BEL1,5w 1
723Alexandri Dimitra0GRE3,5s 0
827Chiosa Elena0MDA4,0w 0
947Thornton Hayley0MLT0,0s 1
Veverkova Dorota 1243 CZE Rp:1395 Body 5,0
11WCMShvedova Alexandra1758RUS8,0s 040-3,20
253Khatkova Sofia1027RUS4,5w 1408,80
34WCMVlasova Olesia1693RUS6,5w 040-3,20
458Arakelyan Syuzanna0ARM3,5s 1
514WCMZavivaeva Evelina1389RUS4,5w 14028,00
624Ciarletta Iris1303FRA4,5s 040-16,80
716Bellahcene Jenna1353FRA4,5w 14026,00
822Efimova Darya1316RUS5,0s 040-16,00
920Chaban Roxolana1327ENG3,5w 14024,80
Barteckova Denisa 0 CZE Rp:1109 Body 4,0
124Ciarletta Iris1303FRA4,5w 0
242WCMNovomeska Karin1171SVK4,0s 1
332Papadopoulou Marilena1259GRE6,0w 0
448Davitkova Jovana1075MKD4,0s 1
520Chaban Roxolana1327ENG3,5w 0
654Barkasheva Sofia1019EST4,5s 0
751Mitzner Noa1035ISR3,0w ½
868Rasimenoka Marija0LAT2,5s 1
941Kanter Elizaveta1182RUS3,5w ½
Fizerova Lucie 1456 CZE Rp:1499 Body 5,0
182Vyas Alisha0ENG3,0w 1
221Donchenko Ekaterina1673RUS5,0w 040-8,80
381Sukyte Kotryna0LTU4,0s 1
418WCMZavivaeva Emilia1715RUS5,0s ½4012,80
528Lomakina Anzhelika1627UKR5,0w 040-10,80
666Thatte Nandinee1282ENG4,0s ½40-9,20
764Levchenko Marina1287EST4,0w 14011,20
822Cornileau Juliette1670FRA5,5s ½4010,80
96Mihelic Vesna1854SLO5,0w ½4016,80
Stastna Martina 1531 CZE Rp:1441 Body 3,5
127Nur-Mukhametova Alisa1856RUS6,5s 040-5,20
248Ruzic Pia Marie1748SLO4,0w 040-8,80
390Lele Emili1242LAT3,0s ½40-13,60
486Bondarevskaja Emilin1337EST3,0w 14010,00
531Zarebska Lena1848POL5,0s 040-5,20
678Burdot Clara1481LUX3,0w ½40-2,80
749Heutling Elina1728GER4,0w 040-10,00
887Hollmerus Elisabet1329FIN3,0s ½40-10,40
992Ikstena Sarlote1122LAT2,5w 1403,20
Laurincova Kristyna 1998 CZE Rp:1777 Body 5,0
152Kargaci Humeyra1676TUR3,5s 040-34,80
244Akulova Alicia1772BEL4,0w ½40-11,60
350Sabiani Chjara1725FRA3,5s 040-33,20
465Maladkar Ritika0ENG3,0w 1
560Scarpa Claudia1542ITA3,0s 1403,20
638Reitz Theresa1850GER3,0w 14012,00
711WFMSrdanovic Jovana2128SRB5,5s ½407,20
827Olde Grete1967EST4,5w ½40-1,60
929Kocyigit Buse Naz1950TUR5,0s ½40-2,80
Nemcova Karin 2068 CZE Rp:1887 Body 4,5
158Leczek Weronika1740POL3,0w ½40-14,80
246WFMMammadova Susan1853AZE5,5s 040-30,80
362Przepiora Anna1663POL4,0w 1403,20
442WFMMirza Diana1886IRL4,0s ½40-9,60
549Simic Anja1820SRB3,0w 1407,60
66WFMRadeva Viktoria2284FID6,0s 040-8,80
734WFMMaksimovic Masa1991BIH6,0w 040-24,40
840WFMVrtiakova Anna1917SVK4,0s 14012,00
948Koljevic Nikolina1827MNE4,5w ½40-12,00
Gorej Vojtech 1353 CZE Rp:1065 Body 4,5
152Haustovs Stanislavs0LAT2,5s 1
237Moskvinov Prokhor1165RUS5,0w ½40-9,60
365Rosol Philip0AUT5,0s 0
440Filipe Gustavo Castro1114POR4,0w ½40-12,00
525Cruceru-Uceanu Tudor-Mihai1257ROU4,5s 040-25,20
656Koosel Hans-Georg0EST4,0w 1
743Sarafis Rafail1047GRE4,5s ½40-14,40
850Dotzer Lukas0AUT4,5w 1
948Bird Max0ENG5,5s 0
Fizer Marek 1764 CZE Rp:1653 Body 6,5
186Iborra Polo Eric1352ESP4,0s 1403,20
251Ozen Sadettin Alperen1533TUR5,0w ½40-11,60
341Podolskyi Mykhailo1623UKR6,5s 040-27,60
470Sousa David Oliva Teles1462POR4,5w 1406,00
553Brozynski Patryk1528IRL5,0s 1408,00
617Gurel Ediz1792TUR7,0w 040-18,40
762Nguyen Thai Dang Vi1498CZE4,5s 1407,20
8132Zurnachyan Mihran0ARM5,0w 1
944Zhelev Nikolay1596FID5,5s 14011,20
Nguyen Thai Dang Vi 1498 CZE Rp:1447 Body 4,5
1128Semjonovs Danila0LAT2,5s 1
227Magold Filip1703ROU5,5w 040-9,60
3130Sizov Lev0EST3,5s 1
430Sepiashvili Ivan1690RUS5,5s 14030,00
522CMSuleymanov Ali1747AZE5,5w 040-7,60
626Hald Falkesgaard Jeppe1709DEN4,5s ½4010,80
720Fizer Marek1764CZE6,5w 040-7,20
894Rudnev Andrei1278BLR5,5w 040-31,20
9107Dudakov Andrei1128EST3,5s 1404,00
Soucek Jan 1492 CZE Rp:1306 Body 4,0
1131Udelnov Valentin0GER3,0w 1
234Efimov Leonid1658RUS5,5s 040-11,20
3123Kononovics Dmitrijs0LAT2,0w 1
435Kurchenko Egor1657RUS6,0s 040-11,20
55Vagman Roy1952ISR6,5s 040-3,20
6103Dukov Vladimir1200EST4,0w 040-34,00
7106Razygraev Mikhail1136RUS3,0s 1404,40
898AFMMorkunas Gustas1243LTU4,0w 1407,60
992Kharrasov Dmitrii1297RUS5,0s 040-30,00
Hrbek Stepan 2107 CZE Rp:1951 Body 6,0
170Erdogan Tekin Alp1657TUR4,0s 1403,20
245Meers Hubert1791POL4,0w 1405,20
331Eilenberg Jonas1950GER6,0s ½40-8,40
427Piliposyan Robert1975ARM5,5w 040-27,20
557Maghlakelidze Lado1735GEO4,5s ½40-16,00
655Dias Savin1749ENG4,5w 1404,00
741Talibov Shiroghlan1821AZE5,5w ½40-13,60
849Shinkarov Artem1777RUS5,5s 1404,80
926Krupa Miroslav1975SVK6,0w ½40-7,20
Kusa Jakub 2070 CZE Rp:1926 Body 5,0
1107Fridensteins-Bridins Atis1627LAT3,5w 1403,20
22FMTsoi Dmitry2393RUS7,5s 040-5,20
385Unneland Mathias1845NOR4,0w 040-31,20
489Jaakkola Konsta1841FIN4,0s 1408,40
567Czernek Tymon1969POL5,0w 040-25,60
691Panek Bartosz1818POL4,5s 1407,60
797Piceu Jarid1773BEL3,5w 1406,00
8100Grzesik Gracjan1739POL5,0s ½40-15,20
971CMMalikov Farid1943AZE5,0w ½40-6,80
Vojta Jakub 2045 CZE Rp:2086 Body 5,0
1112Ovcharenko Hryhoriy1582UKR3,0s 1403,20
29FMPogosyan Stefan2331RUS8,0w 040-6,40
386Indriunas Matas1844LTU4,0s 1409,60
421Borhy Marcell2219HUN5,5w ½409,20
53Makarian Rudik2378RUS6,5s 040-4,80
678Barak David1921CZE4,0w 14013,20
77FMSubelj Jan2341SLO6,0s 040-6,00
876Papunidi Matvey1925BLR5,0w ½40-6,40
985Unneland Mathias1845NOR4,0s 1409,60
Barak David 1921 CZE Rp:1964 Body 4,0
116Tadic Stefan2240SRB5,5w 040-5,20
2113Stage-Steffensen Theo1557DEN2,5s 1404,00
334Bilych Olexiy2143UKR6,0w 14031,20
430Boyer Mahel2189FRA6,0s 040-6,80
537Martin Barcelo Carles2125ESP5,5w ½4010,40
650Vojta Jakub2045CZE5,0s 040-13,20
7101Silkaitis Laimis1731LTU3,5w 14010,00
857Stolyarsky Yegor2003ISR5,0s ½404,40
952Torngren Gustav2030SWE5,0w 040-14,00
Skalsky Alexandr 2177 CZE Rp:2152 Body 5,5
1103Corbanese Demetrio1593FIN3,0w 1403,20
216FMMorgunov Daniel2358AUT5,5s ½409,60
314FMGuerra Rivera Salvador2358ESP6,0w 040-10,40
483Butvilas Aistis1956LTU4,5s 1408,80
58FMShubin Kirill2374RUS6,0w 040-10,00
6101Bandza Rokas1683LTU4,0s ½40-16,80
787Golubovskis Maksims1919LAT3,5w 1407,20
820FMMilosevic Milos2332SRB5,0s ½408,40
961Huynh Laurent2071BEL4,5w 14014,40
GM Nguyen Thai Dai Van 2548 CZE Rp:2436 Body 6,0
138FMYurovskykh Oleksandr2263UKR5,0w ½10-3,40
248Dill Xaver2159SUI4,0s 1100,90
317FMMirzoyan Davit T.2364ARM6,0w ½10-2,40
434FMRanaldi Lucas2291NOR4,0w 1101,80
519FMBronstein Or2342ISR6,5s ½10-2,60
616IMSousa Andre Ventura2376POR4,5s ½10-2,30

Ukaž kompletní listinu