Mistrovství České republiky juniorů a dorostenců v rapid šachu 2018

Poslední aktualizace19.09.2018 08:07:43 / Page cached 19.09.2018 20:14:52 105min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1IMPůlpán Jakub302759CZE238923872222 ŠK Polabiny, z.s.
2Hurdzan Tomáš361895CZE22091920ŠK Sokol Klatovy
3Štěpán Patrik358444CZE21742190Beskydská šachová škola z.s.
4FMLiška Jiří350206CZE216921741. Novoborský ŠK
5Eret Jonáš364495CZE21682211ŠK Sokol Klatovy
6Říha Vojtěch377430CZE21411960ŠO Hlinsko
7Slovák Kilián365440CZE21142239TJ Kobylisy
8Kuchař Matěj358207CZE20902058Beskydská šachová škola z.s.
9Černý David369551CZE207018122222 ŠK Polabiny, z.s.
10FMSimet Martin377244CZE20622059ŠK Sokol Klatovy
11Krejča Jakub365777CZE20432035Šachy Hošťálková z.s.
12Dolanský Lukáš367060CZE20422009ŠK Sokol Klatovy
13Skalský Alexandr381799CZE20362032ŠK Staré Město
14Mrkus František345334CZE20222022ŠK Staré Město
15Šrámek Vojtěch358681CZE20151978SK Slavia Orlová
16Řezníček Dominik333069CZE200419842222 ŠK Polabiny, z.s.
17Kostka Vít349232CZE19812091SK Slavia Orlová
18Brunová Blanka360384CZE19781956ŠK Karlovy Vary
19Straka Vojtěch377759CZE19771973Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
20Brejník Gustav362662CZE19671994ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
21Zajíček Tomáš360210CZE19281952SK ROŠÁDA Prostějov
22Přibyl Viktor371971CZE19261961ŠK Dopravní podnik Praha
23Šrámek Ondřej358673CZE19071901SK Slavia Orlová
24Beluská Tereza369098CZE19051925Beskydská šachová škola z.s.
25Ludvík Tomáš367664CZE189919862222 ŠK Polabiny, z.s.
26WCMPřibylová Sofie371726CZE18951890ŠK Dopravní podnik Praha
27Laurincová Kristýna368270CZE18891640Beskydská šachová škola z.s.
28Lojek Marek358649CZE18791970SK Slavia Orlová
29Neumann Filip375640CZE18691821SK Slavia Orlová
30Mavrev David386260CZE18431786Beskydská šachová škola z.s.
31Jun Rudolf376612CZE18421893TJ CHS Chotěboř
32Flajšman Pavel391476CZE18401897ŠK Dvorec
33Pařízek Vojtěch360996CZE18261936TJ Kobylisy
34Volák Šimon396630CZE18031828Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
35Kašpar Lukáš387371CZE17981720ŠK Dvorec
36Miča Marek382884CZE17951887Beskydská šachová škola z.s.
37CMJareš Michal386839CZE179418342222 ŠK Polabiny, z.s.
38Novotný David374083CZE17861810TJ Kobylisy
39Richterová Julie371998CZE17691739TJ Náměšť n/Oslavou
40Urbanová Daniela398950CZE17561810Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
41Buločkin Martin371610CZE174918912222 ŠK Polabiny, z.s.
42Flajšman Petr391484CZE17421918ŠK Dvorec
43Kolář Jan378054CZE17341843Šachový klub Mohelnice, z.s.
44Novotný Martin383600CZE17321860Klub šachistů Říčany 1925
45Tajovský Matěj384780CZE17281731ŠK Duras BVK
46Němec Jakub381772CZE17261795ŠK Kuřim, z.s.
47Ret Adam Josef384240CZE17201768ŠK Dopravní podnik Praha
48Brožka Karel398705CZE171717152222 ŠK Polabiny, z.s.
49Blaha Marek392278CZE16861788ŠK 1921 Zábřeh
50Pavlík Vladimír377724CZE16851793ŠK Kuřim, z.s.
51Kment Michal360120CZE16761682SK ROŠÁDA Prostějov
52Němec David381764CZE16641923ŠK Kuřim, z.s.
53Nezval Filip23709960CZE16591705ŠK Duras BVK
54Škuthan Radek361640CZE16581486ŠK Teplice
55Vantuch Lucian385131CZE16501673Beskydská šachová škola z.s.
56Nekvasil Radek390577CZE16491679GPOA Znojmo, spolek
57Novotná Tereza383597CZE16471729Klub šachistů Říčany 1925
58Kolář Radomír378062CZE16371667Šachový klub Mohelnice, z.s.
59Vavřínková Eliška366021CZE15901641ŠK Staré Město
60Frank Adam384720CZE15871964Beskydská šachová škola z.s.
61Vančura Jakub397237CZE15791569Sokol Postoupky
62Macháček Lukáš377210CZE15701616ŠK Staré Město
63Koval Nikita394440CZE15691622ŠK Teplice
64Vilímová Julie367400CZE15621732Klub šachistů Říčany 1925
65Pokorná Jana368474CZE15591578Sokol Buštěhrad
66T Hana394106CZE15331698Klub šachistů Říčany 1925
67Blaha Lukáš392260CZE15051483ŠK 1921 Zábřeh
68Vavřínková Anna372080CZE14961697Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
69Richter Rudolf384470CZE14791564SK Baník Ratíškovice
70Sedlák Jakub385808CZE14761525ŠK Dvorec
71Večeřa Dominik383082CZE14701569Sokol Postoupky
72Kubín Lukáš23703792CZE14691476Sokol Buštěhrad
73Bauer Miroslav377716CZE14621462ŠK Kuřim, z.s.
74Lang David389935CZE14411560Sokol Buštěhrad
75Svoboda Filip381837CZE14391415ŠK Kuřim, z.s.
76Prokop Martin392812CZE14371488ŠK Kuřim, z.s.
77Vylíčil Adam23717556CZE14371461Sokol Postoupky
78Mošovský Jakub23700424CZE14351373Sokol Buštěhrad
79Rosenbaumová Lea385786CZE143317212222 ŠK Polabiny, z.s.
80Popovský Ondřej389978CZE14281691Sokol Buštěhrad
81Tajovský Šimon392090CZE14191541ŠK Kuřim, z.s.
82Tvaroh Vítězslav23704209CZE14151358Sokol Buštěhrad
83Ulčák Michael23719133CZE14091543Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
84Janda Lukáš23700513CZE13991443ŠK Spartak Čelákovice
85Lhotský František23703822CZE13881569Sokol Buštěhrad
86Králová Gabriela23706570CZE13501460TJ Sokol Zaječice
87Holzer Heřman23717165CZE13451368GPOA Znojmo, spolek
88Liška Martin381721CZE13351373ŠK Kuřim, z.s.
89Huňa Rostislav397229CZE13211316Sokol Postoupky
90Matějů Roman392804CZE13111518ŠK Kuřim, z.s.
91Pešek Antonín23707488CZE12961341ŠK Spartak Čelákovice
92Růžičková Ema392081CZE12831399Agentura 64 Grygov
93Hruška Marek23710233CZE12651433Sportovní klub Vyškov, zapsaný spol
94Trněný Jiří366013CZE12521369Sportovní klub Vyškov, zapsaný spol
95Vrzal Filip23726121CZE12311252Sokol Postoupky
96Novotný Tomáš23703237CZE12121357Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
97Štoudek Michal23703415CZE11951368Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
98Kubín Tomáš Daniel23708930CZE11451411Sokol Postoupky
99Vaňharová Lucie383074CZE11291162Sokol Postoupky
100Hadrava Lukáš23703679CZE10851428Sokol Buštěhrad
101Jankovská Hana23718803CZE10761274ŠK Spartak Čelákovice
102Béna VladimírCZE01357Sokol Postoupky
103Pechánek Kryštof23719869CZE01349ŠK Spartak Čelákovice
104Flos Pavel23719834CZE01272ŠK Spartak Čelákovice
105Nekula Štěpán23725494CZE01260GPOA Znojmo, spolek
106Kužílek Martin23723300CZE01252Sportovní klub Vyškov, zapsaný spol
107Jordán PavelCZE01143GPOA Znojmo, spolek